Įkraunama...
Įkraunama...

Siela: žmogaus, gyvūno - kas tai?

QUOTE(mamagitana @ 2005 03 17, 20:22)
tai, karbyne, pati tokia, nesibiednink.

As? kada? Kur? schmoll.gif Ai nus.. bet vistiek norisi produkto, kuri galetum naudoti be dideliu gilinimusi i instrukcijas biggrin.gif
bis.gif
Atsakyti
ot bjauri. Tu tai rašai, ką nori, o kiti tai tik kokius dešrainius gamint turi. kad valgytum be įrankių.
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2005 03 17, 23:07)
ot bjauri. Tu tai rašai, ką nori, o kiti tai tik kokius dešrainius gamint turi. kad valgytum be įrankių.

Kak tak be irankiu - su irankiais, tik pageidautina su tokiais, kuriais naudotis moku tongue.gif
Atsakyti
tada prašau įvest cenzūrą importiniams išsireiškimams, bo aš savęs nekontroliuoju momentais. man diktatūros reikia, aš pilietė nesąmoninga, kas kad žodžių prisirankiojau visokių, nuo kurių dorus žmones pyktis krato.
Atsakyti

kazkaip interesnai temos pavadinimas... juk ne tox buvo, as tokio nerasiau... galvojau kad nauja kokia tema ce.. gal man jau visai negerai ant galvos darosi ar tai ka.. :/
Atsakyti
QUOTE(moda @ 2005 03 17, 23:58)
kazkaip interesnai temos pavadinimas... juk ne tox buvo, as tokio nerasiau... galvojau kad nauja kokia tema ce.. gal man jau visai negerai ant galvos darosi ar tai ka.. :/


Moda, čia ilga istorija... Gelbėjau tavo temą, kaip nežinau kas angel_not.gif Ji nukeliavo į faunos skyrių - atidariau naują, ir jas abi sulinkinau. Ta antroji irgi nukeliavo ten pat, nors pavadinta buvo tiesiog "Siela". Teko kreiptis į Supermamą, kad užkirstų kelią vienos iš moderatorių chuliganiškiems veiksmams - ir štai rezultatas: tavo tema čia, ji gyva clap.gif Už tai ir išgerkim alc.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2005 03 17, 23:49)
aš pilietė nesąmoninga, kas kad žodžių prisirankiojau visokių, nuo kurių dorus žmones pyktis krato.

Nu kam ta savikritika - nesamoninga nesamoninga. bis.gif O del pykcio - tai as, kaip visiem bandau irodyt, esu labai svelni ir pukuota. biggrin.gif Nu uzkliuva kartais ant dunties, bet kas? mirksiukas.gif Dantu gi visi turi: t.y. ir zmones ir gyvunai. Stai kas is tiesu vienija zmones ir gyvunus, o kai dantys ima krist tai zmogus praranda dali saves ir logiskai mastant tai reiskia, kad ima nuzmogeti. Na apie nushunejimo ar nukatejimo procesa girdeti dar neteko g.gif Reiks pasidometi kada. alc.gif
Atsakyti
Karbyne, najau schmoll.gif Žiūrint kokie dantys pradeda krist. Jeigu pieniniai - žmogėjimo procesas kaip tik prasideda, jiems krintant ir prie pirmos komunijos pareina laikas vest (o tai reiškia įvertintą sugebėjimą būti moraliai atsakingu - taigi, žmogumi pilna to žodžio prasme) megalol.gif Tačiau ko reikia, kad katė ar šuo būtų laikoma "nukatėjusia" ar "nušunėjusiu" - čia tai klausimas g.gif Pasiutęs šuo tai pasiutęs, bet ne nušunėjęs g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 03 18, 00:43)
Karbyne, najau  schmoll.gif  Žiūrint kokie dantys pradeda krist. Jeigu pieniniai - žmogėjimo procesas kaip tik prasideda.
Tačiau ko reikia, kad katė ar šuo būtų laikoma "nukatėjusia" ar "nušunėjusiu" - čia tai klausimas  g.gif Pasiutęs šuo tai pasiutęs, bet ne nušunėjęs  g.gif

Na del pirmo punkto tu kaip visada teisi. Bet tai is tiesu tinka tik pieniniams dantims. O jei jau nuolatiniai, tai saugok, nes ismus kas tamsiam skersgatvy ir ziurek jau puses zmogiskumo nebera blink.gif . Vadinasi stomatologai yra zmogiskumo atstatinetojai tikra sio zodzio prasme.
O del nusunejimo g.gif ...nusisauk, bet nezinau. Matyt per mazai tyrineta sritis. Na gal kazkas panasaus i nusunejima izymiajam Brisiui buvo, bet nepamenu ar ten apie jo dantis ka raso schmoll.gif
bis.gif
Atsakyti
visai ne taip- pagal populiarų reikalavimą žmogui būti "geru" dantys jam nafig reikalingi, beje , kaip ir nagai. Turėtumėm būt labjau sielos, o ne kūnai, na, žinia, problemos su tokiais gerais produktais, kaip rūkyta dešra ir raugintas agurkas iškiltų, bet ko negali atkąst, gali pačiulpt ( pošlai, ane, bet tokia jau žiauri tiesa). Taigi dantų esamybė tik priartina mus prie mūsų mažųjų brolių ( ot maskulinizuota metafora, kur lyyyygios teisės).

Nušunėjimas/nukatėjimas yra ne visuotinas, bet pasitaikantis reiškinys. kaip liudija kompetetingi pasakų vaikams leidiniai, šuns esmė yra katės vaikyme. Jei šuo gi su ta kate nusprendžia sugyventi draugiškai, tai galima manyt, kad jame reinkarnavo koks induiistas, džainistas ar šiaip kas iš a.a. laidų apie gyvūnus vedėjų.
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2005 03 18, 09:12)
visai ne taip- pagal populiarų reikalavimą žmogui būti "geru" dantys jam nafig reikalingi, beje , kaip ir nagai. Turėtumėm būt labjau sielos

Ne geru, o zmogisku. Net a.a. Steineris pieniniu dantu keitimasi i nuolatinius susiejo su zmogaus branda - t.y. keiciantis dantim vaikas pasirenges eiti i mokykla. Reikalingi ir nagai, bo neturesi nagu - ismus dantis blink.gif
Del tu labjau sielu... Nu kazdomu svojo, bet man ir mano kuniskumas tinka, nes labai daug dalyku palengvina - nupusciau, jei reiktu skraidyti ir kiekvienam atskirai savo gilias mintis apreiskineti blush2.gif O cia - pirstukais per klava - ir jau zvaigzde bis.gif
Nusunejimas g.gif - logikos yra, bet reiskinys kur kas sudetingesnis, nes buna gi ir nuozkejimas, nukarvejimas ir t.t. ir pan. Reiktu kazkokiu visiem tinkanciu izvalgu, kad diskriminacijos nebutu. Tokie laikai...
alc.gif
Atsakyti
user posted image
swoon.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbyne: 19 kovo 2005 - 21:45