Įkraunama...
Įkraunama...

KT Cerazette

Oho,kaip jums viskas komplikuotai unsure.gif Tikiuosi man,taip nebus...mirena spirale buvo?
As irgi uk,tai pinigeliu moketi uz tai nereikia,bet tikiuosi,kad tokiu "juoku" man nenutiks ax.gif Man daktare israse cerazette,nes tipo sios tabletes turi tiek pat hormonu,kaip Mirenos spirale,atceit tokia pat reakcija tures organizmas ir su spirale g.gif
Na,tai ir praktikuoju biggrin.gif
Atsakyti
Taip, turejau mirena smile.gif
Atsakyti
Na štai, man taip ir neatsiradus mėnesinėms, paskyrė dabar vartoti Etindros kontraceptikus...
Atsakyti
Pasiskaiciau cia ir nezinau..tikiuos man viskas bus gerai unsure.gif nuo vakar pradejau gert Cerazette,o po 3 sav des Mirena.Ziuresiu kaip organizmas reguos ir prisitaikys.Nors paskaicius jusu,pasidare siek tiek neramu...
Atsakyti
Sveikos merginos,Cerazette vartoju jau 3 savaite blush2.gif pradejau jas pirma mm diena,jos baigesi po 7 dienu (iprastai mm trunka ne ilgiau 5 dienu),bet prasidejus 3 savaitei (1 savaitei po mm ) as vesl susirgau verysad.gif ir kraujavimas tesiasi jau 6 diena. Patarkit ar laukti kol baigsiu pakuote,ar dabar pat kreiptis i gyditoja?? planuose buvo kontraceptinis implantas,bet manau jog jei jo poveikis toks pat,apsieisiu ir be jo.. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,

As geriau sias KT beveik metus. Viskas buvo ok, bet buvau labai pikta. Tiesiog kaip sirse verysad.gif Kol geriau, mmm nebuvo, o po to kai viena diena prasidejo mmmm, tai truko 3 savaites blink.gif ir ne siaip patepliojimai, bet tikrai gausios doh.gif padejo tik KT pakeitimas cool.gif
Atsakyti
As pradejau vartoti pries geras tris savaites. Kol kas pastebejau tipines problemas. Mano menesines buvo reguliarios ir pirmas dvi dienas skausmingos bei gausios o toliau lengvos ir is viso trukdavo apie 4-5 dienas. Pradejau vartot Cerazette pirma menesiniu diena ir mano menesines truko apie 8 dienas ir buvo gausesnes nei iprastai. Pagaliau joms pasibaigus turejau savaite poilsio ir tada vel pradejo teplioti bet gana gausiai, sakyciau kaip silpno kraujavimo menesines... tai tesiasi jau ketvirta diena. Kiek teko skaityti, daugumai taip atsitinka ir uztrunka keleta menesiu kol pradeda viskas reguliuotis... Kol kas bandysiu ziureti kaip bus toliau. Pastebejau kad ir nuotaikos kartais svyruoja, kartais nei is sio, nei is to tampu irzli ir pikta arba verkiu del nieko. Kazkaip liudna tik kad kaip ir pradejau jas vartoti ne tik del apsaugos (del sveikatos problemu man negalima pastoti) taciau ir del malonumo nesiterliojant su prezervatyvais, taciau kai kraujavimas kas antra savaite tai manau mano lytinas gyvenimas greiciau isvis isnyks... biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,bukit atsargios,mamos.Stai ka radau Anglijos NHS vaistu aprasu puslapij

Breast-feeding
Certain medicines can pass into breast milk and may reach your baby through breast-feeding.

In the case of Cerazette:

•this medicine passes into breast milk. If you take this medicine while breastfeeding, your baby may need some extra monitoring
Before you have your baby you should discuss breast-feeding with your doctor or midwife. They will help you decide what is best for you and your baby based on the benefits and risks associated with this medicine. You should only breast-feed your baby while taking this medicine on the advice of your doctor or midwife.

Papildyta:
http://www.google.co...lBEw9v1z81CdfwA

Bendroji nuoroda
Atsakyti
Aš irgi vartojau šitas tabletes.. apie 4 mėn.. mėnesinės kartojos kas 10 dienų.. galvojau adaptacinis periodas, bet kai ir ketvirtą mėnesį kartojosi dažnos mmm.. tai mečiau.. bet gana veiksmingos tabletės.. nes kadangi beveik pastoviai sirgau, tai ir pasiglamonėjimai su vyru buvo labai reti..
Atsakyti
Sveikos,

Man per metus laiko taip ir nesusinormalizavo ciklas - tris mėnesius nėra, o paskui dvi savaites teplioja ir pan. Vasario 5d. einu pas gydytoją, tikiuosi išspręsim problemą. Gal KT kitus paskirs..
Atsakyti
Man viskas tvarkoje buvo kelis mėnesius vartojant Cerazette, bet va šį mėnesį nebuvo mmm, tik patepliojo vieną dieną ir viskas, tikiuosi, kad čia viskas susiję su stresu, o kitą mėnesį vėl bus gerai, nes neramu... unsure.gif
Atsakyti
Man gydytoja rekomendavo Cerazette. Dar maitinu ir maitinsiu kuri laika. Prisiskaicius apie salutinius poveikius noras praejo.. smile.gif bet kad beveik visos hormonines KT turi ju. Tai gal ir ne taip baisu pradet vartot.
Bet kitas dalykas kas stabdo - vis tik progesterono analogas patenka i piena.. tai va kazkaip nesinori vaikiuka maitint papildomais hormonais. Na nezinau, galvosiu dar. Gal tikrai geriau palaukt kol nustosiu maitint.
Atsakyti