Įkraunama...
Įkraunama...

KT Cerazette

aš jau pradėjau 4 pakuotę ir jokių tepliojimų, kraujavimų, svorio pakeitimų...man jie patiko smile.gif jokių šalutinių poveikių nepastebėjau...priieš tai suvartojau 3 ar 4 pakuotes Azalia(analogas) tai praktiškai per metus tik 2 kartus turėjau menesines, kai tik pradejau vartoti tabletes...bet man pasakė , kad tai normalu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anita**: 20 rugsėjo 2012 - 23:59
QUOTE(anita** @ 2012 09 20, 23:59)
aš jau pradėjau 4 pakuotę ir jokių tepliojimų, kraujavimų, svorio pakeitimų...man jie patiko smile.gif jokių šalutinių poveikių nepastebėjau...priieš tai suvartojau 3 ar 4 pakuotes Azalia(analogas) tai praktiškai per metus tik 2 kartus turėjau menesines, kai tik pradejau vartoti tabletes...bet man pasakė , kad tai normalu smile.gif


Sakykite, o Jums atrodo normalu per metus 2 kartus turėti mėnesines? ax.gif Nors svarbiausia, kad jaučiatės gerai... Asmeniškai aš tai jaučiuos prastai, lyg apsunkėjęs organizmas būtų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Latte26 @ 2012 09 21, 11:55)
Sakykite, o Jums atrodo normalu per metus 2 kartus turėti mėnesines?  ax.gif  Nors svarbiausia, kad jaučiatės gerai... Asmeniškai aš tai jaučiuos prastai, lyg apsunkėjęs organizmas būtų  unsure.gif

na kaip aš suprantu tai taip ir turėtu būti...šitos tabletės veikia ovuliaciją, jos nebuna...o jeigu nabuna ovuliacijos tai visas procesas gali pasikeisti...nežinau kaip teisingai paaiškinti...žinau , kad šitas tabletes skyria moterims(net buvo kažkada informaciniame lapelyje tai parašyta)kurių menesinės labai skausmingos, kad jos sumažėtų arba visai dingtu... g.gif
buvau po ę menesių pas savo ginekologe, apžiurėjo, pasake kad viskas gerai...tai normalu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anita**: 21 rugsėjo 2012 - 13:46
QUOTE(anita** @ 2012 09 21, 13:45)
na kaip aš suprantu tai taip ir turėtu būti...šitos tabletės veikia ovuliaciją, jos nebuna...o jeigu nabuna ovuliacijos tai visas procesas gali pasikeisti...nežinau kaip teisingai paaiškinti...žinau , kad šitas tabletes skyria moterims(net buvo kažkada informaciniame lapelyje tai parašyta)kurių menesinės labai skausmingos, kad jos sumažėtų arba visai dingtu... g.gif
buvau po ę menesių pas savo ginekologe, apžiurėjo, pasake kad viskas gerai...tai normalu...


O pasak mano ginekologės tai yra nenormalu, labai nesveika organizmui, todėl pradėjo atlikinėti įvairius tyrimus ir pasirodo, kad sutriko hormonų veikla bei yra kilę labai didelių problemų su skydliauke verysad.gif Vienas gydytojas sako vieną, kitas kitą, tai jau nieko nebesuprantu.
Atsakyti
QUOTE(Latte26 @ 2012 09 25, 10:55)
O pasak mano ginekologės tai yra nenormalu, labai nesveika organizmui, todėl pradėjo atlikinėti įvairius tyrimus ir pasirodo, kad sutriko hormonų veikla bei yra kilę labai didelių problemų su skydliauke  verysad.gif Vienas gydytojas sako vieną, kitas kitą, tai jau nieko nebesuprantu.

mano gydytojas nors ir bande mane itikinti, kad cia viskas normalu geriant sitas kt netureti menesiniu, bet pati savu kailiu isitikinau, kad tikrai nera tai nei normalu, nei sveika, nei mano organizmui priimtina smile.gif kolkas dar nebuvau pasidaryti jokiu tyrimu, lauksiu, kol atkeliaus (arba ne) normalios menesines, nes tik visai neseniai meciau tabletes, ir tada eisiu... matysiu, ar nepridare kokios zalos. nes savijauta tikrai buvo tragiska... iki metant, paskutines kelias savaites, skaudedavo tai sen, tai ten praktiskai kasdien, kai prasidejo 'sventes' isvis tik susirietusi is skausmo guleti galejau, bet su lig diena, kai nebegeriau sekancios tabletes, dingo visi skausmai, nemalonus pojuciai, viskas unsure.gif
ne taip ilgai jas geriau, tai tikiuosi pavyks be jokiu liekamuju pasekmiu issivalyti nuo sito brudo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(LgB @ 2012 09 25, 15:28)
mano gydytojas nors ir bande mane itikinti, kad cia viskas normalu geriant sitas kt netureti menesiniu, bet pati savu kailiu isitikinau, kad tikrai nera tai nei normalu, nei sveika, nei mano organizmui priimtina  smile.gif  kolkas dar nebuvau pasidaryti jokiu tyrimu, lauksiu, kol atkeliaus (arba ne) normalios menesines, nes tik visai neseniai meciau tabletes, ir tada eisiu... matysiu, ar nepridare kokios zalos. nes savijauta tikrai buvo tragiska... iki metant, paskutines kelias savaites, skaudedavo tai sen, tai ten praktiskai kasdien, kai prasidejo 'sventes' isvis tik susirietusi is skausmo guleti galejau, bet su lig diena, kai nebegeriau sekancios tabletes, dingo visi skausmai, nemalonus pojuciai, viskas  unsure.gif
ne taip ilgai jas geriau, tai tikiuosi pavyks be jokiu liekamuju pasekmiu issivalyti nuo sito brudo  rolleyes.gif


aš visiškai sutinku su Jumis, kad tai tikrai nėra normalu drinks_cheers.gif tad laukiu nesulaukiu, kada organizmas išssivalys unsure.gif
Atsakyti
O man mm buna nuo ju i menesi 2 kartus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Anila* @ 2012 09 29, 23:40)
O man mm  buna nuo ju i menesi 2 kartus doh.gif

gal dar tik pati pradzia vartojimo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LgB @ 2012 09 30, 23:55)
gal dar tik pati pradzia vartojimo?  g.gif

Zinokite,jau ketvirta menesi jas naudoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Anila* @ 2012 10 01, 20:04)
Zinokite,jau ketvirta menesi jas naudoju g.gif

tai tikrai dar visko gali buti smile.gif as apie pusmeti kankinausi, kol nusistovejo viskas... per ta laika norejau mesti gal kokius gerus desimt kartu biggrin.gif biggrin.gif bet vis buvau daktaro ikalbinejama pakenteti, kol arganizmas pripras, nes jau pries sitas tabletes buvau isbandziusi ne vienas kitas, su kuriom situacija buvo dar blogesne, beje ir tas keitaliojimas ne i gera... Tai tikindama save, jog cia geriausias variantas is galimu, kentejau rolleyes.gif Bet va vis tiek isauso diena, kai meciau jas neatsisukdama thumbup.gif
Atsakyti
O ar naudojat kokia kita kontraceptika? ax.gif As,tai spirale desiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Anila* @ 2012 10 01, 21:54)
O ar naudojat  kokia kita kontraceptika? ax.gif As,tai spirale desiu 4u.gif

man spirale visiskai netiko blink.gif bijojau paziureti i save... Gerai, kad UK jos nemokamos, nes kitaip butu buve labai gaila pinigeliu issiimti taip greit rolleyes.gif net nezinau, kaip apibudinti, kas ten man buvo nutike, berimu pavadinti butu gerokai per svelnu... Visas visas veidas ir rankos buvo nusetos egzema blink.gif blink.gif blink.gif ant veido nebuvo nei vieno mazycio plotelio sveikos odos rolleyes.gif dar ir isemus teko pakenteti, kol viskas nurimo... Beje, sudetiniu KT irgi negaliu gerti, nes alergija taip pat pasireiskia tokia forma doh.gif
Atsakyti