Įkraunama...
Įkraunama...

KT Cerazette

blink.gif blink.gif atejo mmm po 14d doh.gif pasidziaugiau blink.gif na stebesiu kas toliau cia gausis 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif jungiuosi ir aš į cerazette vartotojų būrį smile.gif baigiu pirmą lapelį ir prasidėjo tepliojimai jau penkta diena. Kitų pašalinių poveikių nebuvo. Ir iškilo man klausimas - gal čia jau tos mmm prasidėjo? blink.gif be to, man gydytoja neminėjo šio fakto, kad gali apskritai nebebūt mėnesinių. Kažkaip keistai man tai skamba ir nelabai sveikai. Bet gal čia tik mano išsigalvojimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skruz @ 2011 10 24, 19:13)
sveikos smile.gif jungiuosi ir aš į cerazette vartotojų būrį smile.gif baigiu pirmą lapelį ir prasidėjo tepliojimai jau penkta diena. Kitų pašalinių poveikių nebuvo. Ir iškilo man klausimas - gal čia jau tos mmm prasidėjo?  blink.gif  be to, man gydytoja neminėjo šio fakto, kad gali apskritai nebebūt mėnesinių. Kažkaip keistai man tai skamba ir nelabai sveikai. Bet gal čia tik mano išsigalvojimai smile.gif

aš vartoju jau 8 men. menesines būna kas 2 mėn. ir
po, kokiu 2 sav būna patepliojimų.
Atsakyti
o man netiko schmoll.gif Del migrenos man pasiule jas bandyti,bet tepliojo kiekviena diena blink.gif iskentejau 3 men tokia nesamone doh.gif Nusilpau,gyd pasake-netinka...
Atsakyti
visada skaitydavau šią temą, bet neparašyavau.
bet gavau patirties, kuri gali būt naudinga kitoms, todėl nusprendžiau butinai parašyti.
kol maitinau pusantru metų ir vartojau cerazete viskas buvo kaip ir ok, jokių mm, pašalinių poveikių, gal tik pirmus mėn mažesnis lytinis potraukis. PRADĖJUS VAIKO NUJUNKIMA (mažinnat žindimų skaičių, baigus žindyt) prasidėjo tepliojimai kraujingi ir taip trys saviate iki nuėjau pas gyd. išvados buvo tokios, kad nemaitinant nesigavina atitinkamas harmonas, todėl gimdos gleivinė yra išplonėjus, trukinėja ir kraujauoja. išrašė stipresnius kontraceptikus, dar truuti tepa, salė per savaitė turi normalizuotis. po kelių mėn turi pakartotinai eit apžiūrai.
iš esmės kol vartojau, buvau patenkinta smile.gif
Atsakyti

 i 
Draudžiama pirkti/dovanoti/parduoti/mainyti maisto papildus, vaistus, vitaminus ir kitus preparatus.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

as pakeiciau Cerazete is kitu kt tableciu , buvo mmm , paskui 4 dienos svarios ir va pradejo teplioti ... kazi kaip cia bus toliau g.gif
Atsakyti
As jau baigineju pirmaja Cerazettes plokstele.Gydytoja man jas israse,kaip pabandymui pries dedant Mirenos spirale.Po gimdymo esu truputi daugiau nei 2 men.krutimi nebemaitinu.Salutinio poveikio kolkas jokio nepastebejau,mm pasirode po 2 savaiciu siu KT vartojimo,tesesi kaip ir iprastai 7 dienas.Tik viena beda,labai nemegstu gerti tableciu biggrin.gif Pabaigusi 3 menesiu kursa,jeigu nebus jokiu salutiniu poveikiu,geriau pasinaudosiu Mirenos paslaugomis biggrin.gif
Atsakyti
Geriu 2 lapelį.
Šalutinių kol kas nepastebių. MM prasidėjo kaip yprastai, bet truko labai ilgai - beveik 9 dienas unsure.gif
Atsakyti
Aš pavartojau Cerazette KT truputį daugiau nei pusmetį ir man išvis išnyko mėnesinės, jau 6 mėnuo prasidėjo kaip jų nėra. Ginekologė prieš 1,5 mėn. liepė nutraukti jų vartojimą, tačiau nuo to, mmm neatsirado, tad dabar atlieka aibę tyrimų ir ieško problemos verysad.gif
Atsakyti
Vartojau cerazette, nes esu alergiska kitam hormonui esanciam sudetinese tabletese... Po daugiau nei metu vartojimo, pries pora dienu meciau jas.

Kai pradejau jas gerti, buvo daug bedu su tepliojimais ir kraujavimu. Vare taip, kad net vaistus geriau kraujavimui apmazinti doh.gif bet gydytojas ikalbejo palaukti, kol organizmas apsipras. Po kurio laiko viskas aprimo, menesines pamirso kelia pas mane rolleyes.gif pasirodydavo kas 2-3men tepliojimas/negausus kraujavimas, bet su skausmais blink.gif kuriu neturejau net pries pradedama gerti kt smile.gif kartais padiegdavo ir sonus ar pilvo apacia, daznai skaudedavo krutine... galvos skausmu lyg ir apmazejo, nors pacioje pradzioje migrenos priepoliai uzeidavo siaubingi unsure.gif dar tapau be galo jautri, irzli, nervuota blink.gif svorio lyg ir nepriaugau, bet ir numesti nepavyko per ta laika...

Kaip bebutu, su laiku apsipratau su tais salutiniais poveikiais, ismokau su jais kovoti ir nebuvo jau jie tokie gadinantys gyvenima. Bet tas menesiniu nebuvimas man nepasirode sveikas... Manau, kad del to ir budavo man tie skausmai, kai ateidavo tepliojimai, uz visus kelis menesius kartu smile.gif sikart su tokiais skausmais atkeliavo, kad nelaukiau daugiau nieko, meciau smile.gif gydytoja sake, jog jas betkada galima mesti, nereikia laukti, kol baigsis pakuote, tai taip ir padariau. Ziuresiu, kas toliau bus... Tikiuosi greit organizmas issivalys nuo sito brudo ir sulauksiu laiku menesiniu, tokiu, kokias turejau pries vartodama kt smile.gif

Dar gydytoja siule pameginti man kazkokias naujas kt Zoely g.gif bet ju uk pas mus nera, tai apsieisiu ir be kt vartojimo kuri laika kaip nors. O veliau gal rasiu kokiu alternatyvu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(LgB @ 2012 09 19, 18:05)
Kai pradejau jas gerti, buvo daug bedu su tepliojimais ir kraujavimu. Vare taip, kad net vaistus geriau kraujavimui apmazinti  doh.gif  bet gydytojas ikalbejo palaukti, kol organizmas apsipras. Po kurio laiko viskas aprimo, menesines pamirso kelia pas mane  rolleyes.gif  pasirodydavo kas 2-3men tepliojimas/negausus kraujavimas, bet su skausmais  blink.gif  kuriu neturejau net pries pradedama gerti kt  smile.gif  kartais Ziuresiu, kas toliau bus... Tikiuosi greit organizmas issivalys nuo sito brudo ir sulauksiu laiku menesiniu, tokiu, kokias turejau pries vartodama kt  smile.gif

Dar gydytoja siule pameginti man kazkokias naujas kt Zoely  g.gif  bet ju uk pas mus nera, tai apsieisiu ir be kt vartojimo kuri laika kaip nors. O veliau gal rasiu kokiu alternatyvu  smile.gif


Man Cerazette išrašė dėl problemų su venomis, nes kitų vartoti negaliu dėl sudėties. Tai kaip matau, daug kam nuo šitų KT prasideda problemos su mėnesinėmis g.gif Aš irgi dabar labai tikiuosi, kad organizmas pagaliau išsivalys, nes jau labai neramu verysad.gif
Pasidomėsiu tomis Zoely KT, nes pirmąkart girdžiu rolleyes.gif
Atsakyti