Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas po 40metų

Esu 41m, dar vis nesulaukieme su vyru vaikelių. Buvau pastojusi, bet... antrą nėštumo mėnesį įvyko persileidimas. Gal turite gerų patarimų, padrasinimų, ar jau esame ne per seni?
Atsakyti
Tiesiog net nesugalvoju, kodėl turėtumėt būti per seni? Juk ne 70 biggrin.gif
O 20-25 metų merginoms tikriausiai atrodys, kad virš 40ties - jau beviltiška senatvė biggrin.gif
Man 43, ir manau, kad dar ne vėlu ax.gif Ir šiame forume mes nes vienintelės aplink 40.

O kokia Tavo istorija? Kiek metų bandot, pas kokius gydytojus lankėtės, kokių problemų rado ir t.t. ?
Atsakyti
QUOTE(Gražka @ 2007 12 08, 19:31)
Esu 41m, dar vis nesulaukieme su vyru vaikelių. Buvau pastojusi, bet... antrą nėštumo mėnesį įvyko persileidimas. Gal turite gerų patarimų, padrasinimų, ar jau esame ne per seni?

Net negalvok negimdyt,jei tik jauties nestuke.gif tai ir dziaukis,ir saugok save 4u.gif
Atsakyti
Gražka, vėlu tik tada, kai prasideda klimaksas mirksiukas.gif Mano Arturėlis (IVF-inis vaikas) gimė, kai man suėjo 40. Gavau iš Dievulio ir bonusą biggrin.gif - va dar vieną vaikelį gimdysiu, jei viskas gerai 41,5.
Atsakyti
Kazkokiame ale laikrastyje sia savaite perskaiciau, kad Lietuvos vyriausiai gimdyvei 48 m...Faktas aisku nepatikrintas, bet iki rekordu dar visos oi kiek daug laiko turim...Cia aisku teorija, o apie praktika Daiva parase...
Grazka, sekmes smile.gif
Atsakyti
Skaičiau istorinį straipsnį, kur nagrinėjami gyventojų surašymo duomenys, gal 19 a. vidurio. Labai įdomios statistikos yra. Pvz. vyro ir žmonos amžiaus skirtumas 40 metų. Arba vyrui kokie 75, pirmam vaikui 45, paskutiniam 3.
Yra aprašyta moteriškių gimdžiusių tipo 65 metų, irgi prieš 100-150 metų (šitą skaičiau jau medicinos straipsnyje apie vyresnes gimdyves), bet šiuos atvejus jau nurašo, kad greičiausiai gelbėjo "prisidirbusias" anūkes. O tais laikais gūdžiam kaime gal ir galėjo bobutė nueiti užregistruoti anūkės "benkartą" sau ... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 09 gruodžio 2007 - 10:40
Paziurejau info - seniausios gimdyves pasauleje - 67, 66, 64 ir t.t...Bet cia - naujieji laikai, su PAB pagalba...O kaip ten buvo anksciau - jau nieks nepasakys...Kazkaip nesitiki, kad naturaliai schmoll.gif
Atsakyti
Sveika!

padrasinimui - pazistu moteri, kuri velai susituoke ir susilauke pametinuku virs 40 m. budama ir jie tikrai labai laiminga pora ir aplinkiniai uz juos dziaugiasi. Mano mama irgi jaunele sese gimde apie 40 ir viskas ciki thumbup.gif Taip kad auksciau nosi!!!
Atsakyti
QUOTE(Meda-1 @ 2007 12 09, 10:19)
Kazkokiame ale laikrastyje sia savaite perskaiciau, kad Lietuvos vyriausiai gimdyvei 48 m...

O aš šią savaitę vienam žurnale skaičiau, kad KMUK vyriausia gimdyvė buvo 52m. ax.gif
Atsakyti
Na, manau jei tik yra noras, 40 metu dar ne riba ax.gif
Atsakyti
o man tai tik del vieno ima baime, kad kai vaikutis paaugs, ir reiks vesti i darzeli, mokykla tai ar neatrodysim kaip mociutes, o ne mamos, as del to jaudinuos blush2.gif Nors vis tiek labai norim vaikelio ir vis dar tikimes kad pasiseks nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda-1 @ 2007 12 09, 11:19)
Kazkokiame ale laikrastyje sia savaite perskaiciau, kad Lietuvos vyriausiai gimdyvei 48 m...Faktas aisku nepatikrintas, bet iki rekordu dar visos oi kiek daug laiko turim...Cia aisku teorija, o apie praktika Daiva parase...
Grazka, sekmes smile.gif

mano brolio uosviene gimde 48m.,taip jau atsitiko,bet viskas gerai,dukrai jau 19m.
Atsakyti