Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. Regina Mačiulevičienė

03.18 gimdziau pas sia gydytoja,buvau susitarusi, bet kviestis neprireike,nes leliukas sugalvojo ateiti i si pasauli per gydytojos budejima. Aisku atsidekojome uz viska,bet visai negaila, nes gydytoja superine!!! Jauteme,kad esame Maciulevicienes pacientais,nes is viso personalo gavome daug demesio. Nebuvo problemu ne su guldymu,ne su mokama palata.Ko gero dar pagalvosim ir apie 3-cia ir tik pas sia gydytoja.
Sekmes visom,kurio ruosiates gimdymui. Busit labai laimingos,jei bendrausite su sia miela,gera gydytoja.
Atsakyti
Sveiki
Ir mes lnkomės pas šia gydytoja, nuostabi, ne tik ji bet ir akušere Ramune kur su šia daktare dirba smile.gif , visada malonios, visada gali klausti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kodencija @ 2010 03 27, 12:20)
Sveiki
Ir mes lnkomės pas šia gydytoja, nuostabi, ne tik ji bet ir akušere Ramune kur su šia daktare dirba smile.gif , visada malonios, visada gali klausti.  smile.gif

Aha Ramune irgi jega thumbup.gif Nors buna kam ji nepatinka, nes ji visiskai kitokia nei Maciuleviciene, bet man abi nerealios. Is didziosios raides!!! thumbup.gif
Atsakyti
Na as pagaliau po gimdymo ir irgi tik pagirt noriu daktare... Pasiskambinau jai nakti prasidejus saremiam, ji atvaziavo, o mano lelius gime tik po 24 valandu.. O daktare isbuvo visa laika klinikose. Priziurejo ir padare viska, kad po sitiek laiko vis del to pagimdyciau pati, nors veikla ir labai letai vyko.. Ji tikra to zodzio prasme nereali. Ir kad ir kaip buvo baisu ir skauda, ji su savo ramybe tikrai privercia tave nesiblaskyt, susikoncentruot ir atlikt darba kuo geriau. Be to dalyvavo ir mano vyras, tai ji ijunge ir ji procesa, kad kuo sklandziau viskas vyktu... Na negaliu atsidizuagt, tik pas ja noreciau gimdyt ir net negaila atsidekot uz tokia prieziura.. P.s.. Kas labiausiai patiko, kad ji tikrai labai daug atlieka pati, o ne akuseres.. Zodiu, abejojancioms - tik galiu padrasint, ji super gydytoja.
Atsakyti
bet ar tiesa,kad taip atejus is gatves ji tarsis su bet kuria nestuke del gimdymo butent pas ja,nes kiek zinau tai ji tiesiog fiziskai nepajegia visu priimti gimdymams g.gif o kas liecia atsiliepimus,tai ir as tik graziausius apie ja girdejau thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,
Turiu ir as patirties su Maciuleviciene. Ji nepasirode gimdyme, nors mes pries tai tariames.
Buvau su ja susitikusi, apziurejo mane, prieeme, kaip ji pasake i paskutine laisva vieta pas ja gimdymui, isivede mano telefono numeri. TAciau, kai pradejau gimdyti ir is priemimo jai skambinau, niekas nekele ragelio. Paskiau jau po vaikucio gimimo atejo prie manes tuo metu budejusi gydytoja ir pasake, kad daktare Maciuleviciene atsipraso, ji pamate mano skambuti per velai. Tai jau jeigu tokia pavyzdinga, tai galejo bent ateiti aplankyti manes po gimdymo, bet ji net nosies neparode... As jai siuliau atsilyginti po pirmosios apziuros, taciau pinigu neeme.
Daug kas sia gydytoja giria, bet man ji pasirode arogantiska (matyt turi daug klienciu)ir pritruko zmogiskumo...
Laime, kad pagimdziau be problemu...
Atsakyti
QUOTE(tulpe31 @ 2010 04 17, 11:56)
Sveiki,
Turiu ir as patirties su Maciuleviciene. Ji nepasirode gimdyme,

kaip keista,nes mano drauge kaip gimde(CP),tai jai net per operacija sesute pridejo prie ausies tel,ir ji pasake:nesijaudinkit,imkit tase ir vaziuokit i klinikas.Tai kaip ji suprato skambino gimdyve kuriai buvo ka tik nubege vandenys g.gif nes tikrai sako,kad jei jau susitari su ja ,tai ji isivada nr ir visda kelia arba iskart persuka
Atsakyti
labas, mergaites,
apie Regina galiu pasakyt tik gerus zodzius.gimdziau pas ja Liepos men, tai prisiminimai kuo puikiausi.
aisku, minusas tas, kas ji labai uzimta,kartais nekelia ragelio, bet greitai perskambina.
nieko be reikalo neplepa, dalykiska.
Atsakyti
sveikos na apie šitą gydytoją tik galiu gerus žodžius pasakyti gimdžiau balandžio 13d.bet kaip tik ji buvo po naktines pamainos tai skyrė kitą gydytoja susiskambinus su ja tai mane priimė Česnavičienė ir gi lb gera gydytoja, bet Maciulevičienė rūpinosi manim nuo 30 sav tai tikrai nesiskundžiu ir jei gimdyčiau tik pas ja thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
As pas sia gydytoja gimdziau sunu pries 2 metus.Kadangi esu jos kolegos dukra, tai mano tevas butent ja rekomendavo de to, kad grese cezaris, turejau rimtu bedu su stuburu, kraujospudziu ir t.t. NET NEABEJOKIT SIOS DAKTARES KOMPETENCIJA! JI AUKSCIAUSIOS KATEGORIJOS!

tiesiog smalsumo vedina perskaiciau visa tema ir galiu pasakyti viena: kaip mes renkames daktarus, taip ir jie renkasi pacientes (as nekalbu apie budejima), todel man visai nenuostabu, kad gydytoja ne visoms patvirtina galesianti atvaziuoti.
Mano pacios tevas yra gydytojas:kai buna su kuo nors 100% sutares- sedi net ilguosius savaitgalius namie.O kiek kartu yra buve kad skambina anksciau laiko ir praso atvaziuot, o jis su seima savaitgali atostogauja (galite isivaizduoti, kad medikams tik kas 2as savaitgalis laisvas, nes kitus 2 budi:(, tai tie, kuriem seima- vertybe turbut suprantat, kad jei jus gimdot ne pagal savo terminus, tai tikrai yra tikimybe, kad daktaras negali atvaziuoti.Arba jei jis savaitgali su draugais (kaip ir mes visi!) kazka svencia.Jus skambinate 11 vakaro, o jis jau po 3 tauriu vyno...Kaip jis gali vaziuot? juk paskui SM bus atskira tema: TOKS ir TOKS daktaras turi problemu su alkoholiu ir (koks siaubas!) atvaziavo priimt gimdymo girtas!

TIKSLIAI ZINAU, kad R.Maciuleviciena su Cesnuleviciene ir Abraiciu yra suderine komandini darba: bent vienas is gydytoju visada atvaziuoja ir priima gimdyma, todel BUKIT RAMIOS- VISKAS BUS GERAI!!!!!!!!!!!!!!!!

ir dar: NERASYKIT IR NEKALBEKIT APIE PINIGUS! Pries pora metu buvo kitam mieste atvejis, kai apie gydytoja FNTT rinko duomenis ir buvo iskviestos sio forumo pasnekoves: turbut suprantat, kad tokiai istaigai pareikalavus, SM amonistratoriai privalo suteikt visa asmenine informacija!
NEDISKRITUOKIM DAKTARU ir nesukelkim sau didesniu problemu!

Grazaus ir lengvo gimdymo! Patikekit, kad ir kas bus del vaiku nebaisu viska istvert! JIE TIKRAI DIDZIAUSIAS TURTAS!!!!!
Atsakyti
Nuostabi gyd!!!! 4u.gif Tik jos deka siandien supuoju savo 4men dukryte wub.gif tiek ramybes,konkretumo,rupescio,aiskumo,kantrybes ir profesionalumo atrodo nerealu ,kad telpa viename zmoguje smile.gif mano nestuke.gif paskutiniai 3men buvo l.komplikuoti,dukryte gime l.maza ir 2men per anksti..situacija buvo kraupi,bet gyd taip viska pateike,nuteike,ko nereikejo zinoti uzslepe iki paskutiniu minuciu, kad nepatirciau bereikalingo streso..rupinosi nuo pirmos minutes iki isvykimo namo,ligoninei gyvenom menesi po dukrytes gimimo,jau kitame skyriuje,bet ji visada kolidoriui sutikus paklausdavo kaip gyvenam,pritrukus jegu pati atvezdavo tekina ratukus,po operacijos nulasejusi krauja ant plastakos po viena pirsciuka isvale pati..nieko nesitariau ir nieko nezadejau,forume ir neviesinami tokie dalykai.

beje palatos gyd visiskai nesigaude situacijoje ir n kartu ruosesi israsyti namo,tik patikrinus pakartotinai Maciulevicienei ji susigriebdavo uz galvos kaip galima neauganti vaikeli pilvuke isleisti namo,beje pries gyd komisija visada uzsistodavo kad reikia man cia dar pabuti...finale jei buciau isvykusi namo ir kasdien nebutu tikrinamas mano lelytes augimas ji tiesiog butu numirus...prisiminus gyd veida ir db sukyla silciausi jausmai,man ji atstojo antra mama...profesionalu profesionalas is didziosios raides

beje sugeba leliuka pasverti 10gramu tikslumu dar pilvelyje,kai kiti kmuk medikai leidzia sau suklysti 500g doh.gif musu atveju kiekvienas gramas buvo l.svarbus..

keldavo rageli visada,konsultacijos telefonu maximalios

visi kmuk gn medikai tariasi su ja del kiekvienos nestuke.gif jei neaiski situacija,visi praso jos paziureti nestuke.gif leliuko kraujotaka,kas supanta apie tai zino kad tai padaryti sugeba toli grazu ne kiekvienas medikas mirksiukas.gif

lenkiu galva pries tokius medikus,kurie zmonem islieka ir neprikisus i kisenes is anksto,ji iki paskutines min nzn ar mes noresim atsidekoti,o atidirbo tikrai daug,nuosirdziai ir profesionaliai

beje jos atliktas CP uzgijo idealiai neturejau jokiu problemu,randas ypatingai mazas ir tikrai puikiai susiutas.

galeciau dar daug pasakyti bet siai dienai, TARIU DAR KARTA JAI DIDELI ACIU KAD PASAULI ISVYDO MANO DUKRYTE wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dinaraop: 06 rugsėjo 2010 - 23:52
Neseniai gimdziau pas sia gydytoja bigsmile.gif Nu nuostabi gydytoja wub.gif Tokia rami, miela, sava.... esu jai dekinga uz viska bigsmile.gif Kita vaikiuka irgi noreciau gimdyti tik pas sia gydytoja wub.gif
Atsakyti