Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. Regina Mačiulevičienė

gimdziau antraji vaikeli pas ja, nuostabi gydytoja, neitiketino ramumo ir svelnumo, esame labai jai dekingi smile.gif
Atsakyti
Tikrai nuostabi gydytoja, rami,konkreti, profesionalė 4u.gif Pas ją gimdžiau pirmąjį stebukliuką,o dabar pavyko susitart kad su antruoju ir per neštumą stebėtų ir gimyt tikiuosi pas ją ax.gif
Atsakyti



 i 
Prašau nerašyti temoje tokių žinučių "Noriu informacijos, parašykite man į AŽ", "parašykite ir man AŽ" ir pan.

Ši tema yra skirta viešoms diskusijoms. Jeigu norite, kad vienas ar kitas narys atsiųstų dominančią informaciją asmenine žinute, tai prašau rašyti tokį prašymą ne temoje, o asmeniškai tam nariui.

Temą šiukšlinančios žinutės buvo pašalintos.

Moderatorė Vaivos juosta.



Atsakyti
Profesionali, zmogiska, svelni, rami, nuostabi gydytoja wub.gif Verta vardo is didziosios raides thumbup.gif Dekinga jai labai.
Atsakyti
Gimdžiau savo dvynes pas doc. Mačiulevičienę. Tikrai tai gydytoja sutverta šiam darbui - profesonali, šilta ir rami net ir labai kritiškose situacijose. Mano nėštumas buvo sudėtingas - identiškos dvynės ((monochorionines diamnionines), kurios pačios gimti nesiruošė iki 38 su puse savaitės, taigi teko atlikti planinę Cezario pjūvio operaciją. Operacijos metu kilo rimtų komplikacijų (priaugusi placenta, atoniška gimda, stiprus kraujavimas) ir tik doc. Mačiulevičienės bei skubiai į pagalbą atskubėjusio doc. Gintauto profesionalumo dėka pavyko išsaugoti mano gimdą. Kaip vėliau sužinojau tokios operacijos niekur kitur Lietuvoje neatliekamos...tiesiog pašalinama gimda.
Taigi esu amžinai dėkinga doc. Mačiulevičienei už išsaugotą sveikatą ir galimybę susilaukti daugiau vaikų. Jei gimdysiu dar - tai tik pas ją.
Nuoširdžiai linkiu - rinkitės geriausią ir jūs!!!
Atsakyti
Sveikos. As taip pat gimdziau pas sia gydytoja savo trynius. Tiksliau ji mane operavo. Neraeli gydytoja. Konkreti, atsakinga, o svarbiausia profesionali. Pasigulde pas save ir stebejo. Lauke kol prasides gimdymo veikla. Zodziu spejo viska laiku ir labai kokybiskai. Pjuvis mazas, graziai sugijo, jokiu komplikaciju nei man nei vaikam (minutes tikslumu seke kada suveiks epiduras, kad tik vaikai kuo maziau vaistu gautu). Abu su vyru sakom didelis ACIU.
Atsakyti
Prisidedu prie nuosirdziausiu padeku siai gydytojai, gimdziau pas ja rugseji savo pirmaja dukryte 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gydytoja tikra profesionalė, kuria galima pasitikėti visu 100%. Operaciją atliko idealiai. Tuo pačiu ji yra labai šiltas, švelnus ir malonus žmogus, be mažiausio lašelio pasipūtimo ar arogancijos ( kas būdinga kitiems gydytojams). Didelis AČIŪ už mažiuką! smile.gif
Atsakyti
gimdžiau pas šia gydytoją savo pirmą mergaitę (prieš 6 metus), puiki gydytoja thumbup.gif
kadangi planuojam antra vaikeli, noreciau nuo pat pradziu pas ja lankytis, kad priziuretu visą nestuma.
Gal kas dabar lankotes? kokia situacija, paprasta pas ja pakliuti?
Atsakyti
mamytės, o kaip pas ją papulti ? nėštumas šiaip mano normalus, viskas tvarkoje, bet pirmas gimdymas tai norėčiau jaustis saugiai pas gerą spec.. reikia siuntimo iš savo ginekologės prižiūrinčios nėštumą ? kiek domėjausi sunku užsiregistruoti pas ją.. tai jeigu neišeis,kaip tada ? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2013 02 04, 13:07)
kiek domėjausi sunku užsiregistruoti pas ją.. tai jeigu neišeis,kaip tada ?  verysad.gif


mane irgi domina kaip pas ja pakliūti, uzsiregistruoti atrodo neimanoma, ar skambinate asmeniskai?
Atsakyti
As taip pat pirmaji vaikuti gimdziau pas sia gydytoja. Tikrai nuostabi gydytoja. Gimdymas buvo komplikuotas,tad teko neplanuotai atlikti cezari, sios gydytojos deka viskas baigesi gerai 4u.gif siuo metu laukiuos ir tikiuosi vel planuoti cezari pas sia gydytoja ax.gif
Atsakyti