Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. Regina Mačiulevičienė

Labai pukui Ginekologe nei vieno blogo zodzio negaliu pasakyti smile.gif Nustabus zmogus 4u.gif Priziurejo mane visa nestuma aisku neteko man pas ja gimdyti susikloste ne taip kaip planavom..bet Gimdziau irgi pas labai gera gyditoja 4u.gif Visa nestuma priziurejo labai kruopsciai ,buvau jaunute dar ir geru patarimu negailejo,teko ir nakti atsigulti i ligonine nuveze i 2-klinikas tik paskambinau pasakiau kad guliu ligoninei iskart atsiduriau klinikose pas ja ..Jokiu kalbu nebuvo guleti toliau antroj ligoninei 4u.gif Kaip pagimdziau visalaika domejosi ir manim ir vaikeliu mano...Jai antro laukciausi ir butu galimybes tikrai be jokiu svarstymu gimdyciau tik pas sita super gyditoja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo camelia1525: 12 spalio 2010 - 09:11
as irgi gimdziau pas sia gydytoja,labai labai siltas zmogutis 4u.gif pati gimdziau naturaliai,bet kiek zinau,tai po CP visos lieka labai ja patenkintos,nes nemazai mano draugiu ji operavo smile.gif
Atsakyti
Nuostabi, nuosirdi, profesionali 4u.gif Tik didelis jai aciu...
Atsakyti
Gimdziau 2010 lapkricio men pas gydytoja Maciuleviciene. Galiu pasakyti tik geriausius atsiliepimus. Gimdziau pirma karta ir labai rinkausi pas ka gimdyti, pasitarti neturejau su kuo, skaiciau tik komentarus, bet matau kad puikiai pasirinkau. Gimdymas truko ilgai ir nuobodziai, visa ta laika ji mane lanke ir puikiai priziurejo. Klinikose teko paguleti truputi ilgiau nei 3 paras tai si gydytoja mane lanke visomis dienomis ir kai ji ateidavo tai man akys nusvisdavo, ji man kaip mama buvo.Pas ja gimdyciau ir gimdyciau. Tai busimoms mamytems patarciau lankytis pas sia gydytoja ir tikrai nesigailesit. kliniku internetiniame psl nurodytas jos kabineto telefo nr, sunku ja pagauti bet imanoma thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(garbaniki @ 2011 01 14, 19:17)
Gimdziau 2010 lapkricio men pas gydytoja Maciuleviciene. Galiu pasakyti tik geriausius atsiliepimus. Gimdziau pirma karta ir labai rinkausi pas ka gimdyti, pasitarti neturejau su kuo, skaiciau tik komentarus, bet matau kad puikiai pasirinkau. Gimdymas truko ilgai ir nuobodziai, visa ta laika ji mane lanke ir puikiai priziurejo. Klinikose teko paguleti truputi ilgiau nei 3 paras tai si gydytoja mane lanke visomis dienomis ir kai ji ateidavo tai man akys nusvisdavo, ji man kaip mama buvo.Pas ja gimdyciau ir gimdyciau. Tai busimoms mamytems patarciau lankytis pas sia gydytoja ir tikrai nesigailesit. kliniku internetiniame psl nurodytas jos kabineto telefo nr, sunku ja pagauti bet imanoma thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Simtu procentu pritariu siam komentarui. As ir ilgai gimdziau, bet daktare isbuvo nuo iki... Visa laika buvo be galo rupestinga. Ir po gimdymo vis ateidavo musu paziuret. Na viskas super. Taip kad suzinojus, kad vel laukiuosi, apsidziaugiau, kad vel susitiksiu su sia gydyt:)
Atsakyti
QUOTE(saulytei @ 2011 02 21, 12:06)
gal kas galetu pasidalinti kaip taretes su sia gydytoja del gimdymo neregistruotos kmuk?  4u.gif

As lankausi pas sia gydytoja, paprasciausiai uzsiregistravau internetu ir paskui paklausiau ar galetu dalyvaut gimdyme, viskas paprasta biggrin.gif
Atsakyti
Gimdziau pas gyd. R. Mačiulevičienę.
Esu labai patenkinta, tikrai geros kvalifikacijos gydytoja, puikus zmogus smile.gif . visa gimdyma buvo salia. savo darbą atliko nuostabiai. labai dziaugiuosi, kad issirinkau sia gydytoja, antra vaika tik pas ja gimdysiu.
labai rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
Teko susidurti,labai paprasta,miela,lengva susitarti,tik uzklauskit ir susitarsit,galima ir i skyriu uzeit,ji ten kiekviena diena buna
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kitule5: 12 balandžio 2011 - 17:32
QUOTE(viktorija25 @ 2011 05 02, 11:31)
Sveikos.Gal galit pasakyt,uzsiregistravau pas gydytoja maciuliaviciene,as be jokio siuntimo,tai kaip man moketi ten nuvykus, ar registraturoj ar tiesiai gydytojai?


Jei užsiregistravus ir be siuntimo, tai registratūroj 4u.gif Vistiek nuėjus pirmiausia teks eiti į registratūrą registruotis, jei siuntimo neturėsit, reiks ten ir užsimokėti. Bet tai kam mokėti, pasiimkit iš savo gyd siuntimą ir nereiks mokėt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2010 12 22, 22:30)
Kažin, niekas neturi reikalų su šia gydytoja, kad nieko nepasisako? g.gif  Merginos pasidalinkit informacija, kas su ja susiduriat? mirksiukas.gif  Kažin dabar ji dirba? ax.gif  Kaip pas ją pakliūti pirmą kartą? Registratūroj tai be šansų užsiregistruoti schmoll.gif  Kaip Jūs pas ją patenkat pirmą kartą? blush2.gif


na as tai jai asmeniskai pasiskambinau ir lankiausi nuo 30 sav.tai ir tik geriausi zodziai,bet pas ja man neteko gimdyti nes jau kaip man prasidejo gimdymas ji katik buvo gryzus po naktines pamainos tai neisdrysau paprasyti kad atvaziuotu tai ji greit susikambino su klynikomis ir ja pavaduoja cesnaviciene ir atliko man cecari smile.gif o del pinigeliu tai tikrai nebrangininke ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutia18 @ 2011 05 03, 09:55)
smile.gif o del pinigeliu tai tikrai nebrangininke ji smile.gif

na,manau tai labai individualu kiek tas nebrangu blush2.gif ir kiek zinau siai dienai ji net nelabai apsiima nepazystamom gimdyvem,nebent pataikytumet i jos pamaina 4u.gif
bet apie sia gydytoja mano tikrai labai geri atsiliepimai,labai patenkinta jos prieziura nestumo metu,nors per pati gimdyma tiesa sakant didesnis aciu akuseriai blush2.gif nes tikrai ant labai nuostabios pataikem 4u.gif
Atsakyti

Norėjau sužinoti, ar pas šią gydytoją galima eiti tik su rizikingu nėštumu, ar ji priima ir su paprastu?
Sergu.lt parašyta "konsultacija tik dėl rizikingo nėštumo", o paskambinus į registratūrą ir pasakius, kad noriu užsirašyti pirminei konsultacijai, paskyrė tą patį laiką. Tai taip išeina, kad ji priima ir su paprastu nėštumu?
Gal galit parašyti, ar eidamos su siuntimu, dar papildomai jai mokėdavote? Jei taip, tai maždaug kiek?
Prisiskaičiau tiek teigiamų atsiliepimų, kad labai noriu pas ją lankytis smile.gif
Dėkui
Atsakyti