Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(Fatti @ 2007 12 23, 00:18)
Šiandien po gana skausmingo veido valymo iš inercijos užlėkiau į vaistinę ir nusipirkau Avene kremuką riebiai odai malšint uždegimus ax.gif Tai ir 50 litų už 30ml negaila, o taip tai būtų sunku tiek mokėti už kremą biggrin.gif Prisiskaičiau tikrai gerų atsiliepimų, ir jeigu naujasis kremukas patiks, reikės išbandyti ir prausiklį, toniką, kokį kremą su spalva galbūt g.gif Gal kas jį naudojot ir kokių atsiliepimų turit?

kuri konkreciai krema nusipirkai? Cleanance ar Clean-AC? smile.gif as tai siuo metu abu turiu, man Cleanance (tas kur be spalvos) fainesnis atrodo, ir jis riebiai odai tikrai super tinka (bent jau man), neblogai blizgesi apmazina..
prausikli turejau, tai visai fainas pasirode... tonikas - nieko ipatingo.. jei naudosi viska vienu metu (prausikli, tonika ir krema is sios serijos) tai gali siek tiek pasausint oda, geriau kad pvz tonikas nebutu sausinantis, o su spalva kremo nerekomenduoju pirkt is pradziu neisbandzius, nes jo spalva tai nekokia... netiks jei oda sviesi yra schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 23 gruodžio 2007 - 11:32
Clean-AC mano smile.gif Šiandien va pasibandžiau, tai kiek nepatiko tai, kad sunkokai įsigeria. Rinkausi ir aš tarp šio ir Cleanance, bet, kad mano oda neblizga taip baisiai, tik į pavakarę pradeda šiek tiek, nes labai riebi T zona ir sausi, šerpetojantys žandai unsure.gif
Atsakyti
visgi avene, kurį turiu, nusipirkau prieš mėnesį yra pakolkas geriausias kemas, kokį esu turėjusi, odelė daug gražesnė, o aš juk turiu baisų atopinį dermatitą verysad.gif

tik va dabar klausimas, ar bandyti dar kurį nors, ar apsistoti ties tuo, kurį turiu? g.gif vis tas noras, išbandyti mane masina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 12 24, 15:17)
visgi avene, kurį  turiu, nusipirkau prieš mėnesį yra pakolkas geriausias kemas, kokį esu turėjusi, odelė daug gražesnė, o aš juk turiu baisų atopinį dermatitą verysad.gif

tik va dabar klausimas, ar bandyti dar kurį nors, ar apsistoti ties tuo, kurį turiu? g.gif vis tas noras, išbandyti mane masina g.gif

as irgi toki nora turiu daznai biggrin.gif bet kazkaip vis griztu prie Avenes kremu.. o siuo metu turiu net tris sios firmos kremus biggrin.gif ir jauciu nepirksiu daugiau kitu firmu kremu (kiek gaunu kokiu meginuku, vis isbandau, bet padarau isvada kad Avene man geresni), o va prausiklius ir tonikus tai visada keiciu, nes ir norisi isbandyt naujo, ir seip visada tas pats per ta pati atsibosta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 12 24, 15:17)
visgi avene, kurį  turiu, nusipirkau prieš mėnesį yra pakolkas geriausias kemas, kokį esu turėjusi, odelė daug gražesnė, o aš juk turiu baisų atopinį dermatitą verysad.gif

tik va dabar klausimas, ar bandyti dar kurį nors, ar apsistoti ties tuo, kurį turiu? g.gif vis tas noras, išbandyti mane masina g.gif


galiu parekomenduoti atopinei odelei Biodermos Atoderm PP kremuka, mano drauge dirba su sita kosmetika ir rekomenduoja tokioms odelems butent sita, o jo talpa 200 ml, kaina 33 lt, tinka visam kunui, vaikams ir suaugusiems. Be konservantu. Nusipikti galima Universiteto 2 vaistineje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 24 gruodžio 2007 - 19:51
Su sventem! 4u.gif
O man AVENE netiko bigsmile.gif 3 menesius kankinausi su tais spuogais, isbandziau kokiu 10 iv. kremuku - ir Clinique ir AVENE ir Logona, TBS ir t.t. - nebuvo jokio tolko. Nuejau pas kosmetologe, ji dave kazkoki kremuka uz 15 lt, pasitepiau pora dienu ir - oda kaip seniais gerais laikais - lygi, nespuoguota..
pakalbejom dar apie brangesnius kremus (dior, chanel etc.) tai pasirodo nieko ten ypatingai gero.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sweety123: 25 gruodžio 2007 - 14:42
QUOTE(sweety123 @ 2007 12 25, 14:40)
Su sventem! 4u.gif
O man AVENE netiko bigsmile.gif 3 menesius kankinausi su tais spuogais, isbandziau kokiu 10 iv. kremuku - ir Clinique ir AVENE ir Logona, TBS ir t.t. - nebuvo jokio tolko. Nuejau pas kosmetologe, ji dave kazkoki kremuka uz 15 lt, pasitepiau pora dienu ir - oda kaip seniais gerais laikais - lygi, nespuoguota..
pakalbejom dar apie brangesnius kremus (dior, chanel etc.) tai pasirodo nieko ten ypatingai gero.. g.gif

O pav.nežinai? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...whatever...: 25 gruodžio 2007 - 16:04
QUOTE(...whatever... @ 2007 12 25, 17:02)
O pav.nežinai?  unsure.gif


nea g.gif is didelio kibiriuko pridejo biggrin.gif
Atsakyti
...ir dar.. pasake kad kuo maziau krauni ant veido tuo geriau..ivairiu toniku, serumu..
aisku cia tik viena nuomone , bet as linkusi sutikti smile.gif
aisku cia jau offtopic rolleyes.gif
Atsakyti
o as dziaugiuos atradus avene kosmetika, patinka veidui kremai bei drekinanti kauke, irgi stengiuos kuo maziau toniku bei serumu visokiu 4u.gif
Atsakyti
Aš gal kokis 23 metus ant savo veido kroviau hormoninius tepalus, nieko nėra baisiau už juos, nė joks tonikas ar serumas unsure.gif tai man dabar jau niekas nebaisus, nes tokių kančių esu praėjusi, kartais negalėdavau net nusišypsoti, nes toks buvo smarkus bėrimas ir sutraukdavo odą rolleyes.gif kartais negalėdavau mirksėti akimis verysad.gif

Anyway, gal pasiliksiu ties šiuo, nes jis man visai patinka thumbup.gif esu ir aš išbandžiusi Logona, Spirig, TBS, loccitane, Nivea, Clinikuoe, Lancome, Anna Lotan blush2.gif doh.gif tiko pats paprasčiausiai Nivea mėlyname apvaliame indelyje, bet tik todėl, kad nebėrė...o va nuo Avene ir neberia, ir gražesnė odelė thumbup.gif norėčiau dabar drėkinamąją kaukę išbandyti Avene, bet biju, kad gali netikti, o pinigai nemaži cool.gif

Tiffany, ačiū thumbup.gif bet tas Universiteto 2, man nieko nesako, nes gyvenu Klaipėdoje lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(sweety123 @ 2007 12 25, 21:38)
nea g.gif is didelio kibiriuko pridejo biggrin.gif
o jis ne gaminamas? patarčiau pasirodmėti, nes tokių iš kibiriukų esu daug išbandžiuis, ir pas kosmetologes, ir vaistinėse...dažnai gaminamuose yra hormonų arba jų priedų, junginių....pasiskaityk sudėtį unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 12 26, 12:31)
Aš gal kokis 23 metus ant savo veido kroviau hormoninius tepalus, nieko nėra baisiau už juos, nė joks tonikas ar serumas unsure.gif tai man dabar jau niekas nebaisus, nes tokių kančių esu praėjusi, kartais negalėdavau net nusišypsoti, nes toks buvo smarkus bėrimas ir sutraukdavo odą rolleyes.gif kartais negalėdavau mirksėti akimis verysad.gif

Anyway, gal  pasiliksiu ties šiuo, nes jis man visai patinka thumbup.gif esu ir aš išbandžiusi Logona, Spirig, TBS, loccitane, Nivea, Clinikuoe, Lancome, Anna Lotan blush2.gif  doh.gif tiko pats paprasčiausiai Nivea mėlyname apvaliame indelyje, bet tik todėl, kad nebėrė...o va nuo Avene ir neberia, ir gražesnė odelė thumbup.gif norėčiau dabar drėkinamąją kaukę išbandyti Avene, bet biju, kad gali netikti, o pinigai nemaži cool.gif

Tiffany, ačiū thumbup.gif bet tas Universiteto 2, man nieko nesako, nes gyvenu Klaipėdoje lotuliukas.gif
Papildyta:
o jis ne gaminamas? patarčiau pasirodmėti, nes tokių iš kibiriukų esu daug išbandžiuis, ir pas kosmetologes, ir vaistinėse...dažnai gaminamuose yra hormonų arba jų priedų, junginių....pasiskaityk sudėtį unsure.gif


aaa, kaip gaila, nes nezinau kur Klaipedoj rekiauja.. blush2.gif gal kokioj gamybinej vaistinej g.gif

o man avene drekinanti kauke netiko - po pirmo panaudojima uzkiso visas veido odos poras ,kur jis buvo uzteptas unsure.gif
Atsakyti