Įkraunama...
Įkraunama...

Avene kosmetika

QUOTE(...whatever... @ 2007 12 21, 13:44)
Atsiliepimai apie paskutinis Avene pirkinius:
- drėkinamoji veido kaukė, nors keletą kartų bandžiau, bet tiko ir patiko mano odai, o ypač po juodo molio kaukės, gerai sudrėkina, nuramina odą  thumbup.gif , tik va neturiu purškiamo vandens, tai paprastu vandeniu papurškiau ir nuvaliau  biggrin.gif

o aš jos nenuvalau. Užtepu prieš naktį po Teebaum kaukės, kol nueinu miegot man jinai susigeria. Tai ryte super oda, pamaitinta, padrėkinta, nepavargus ax.gif
Atsakyti
Kalėdų proga pasidovanojau "Avene" "Cold cream" - labaaaaai riebus, bet žiemai pats tas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankstikėlė @ 2007 12 26, 12:31)
o jis ne gaminamas? patarčiau pasirodmėti, nes tokių iš kibiriukų esu daug išbandžiuis, ir pas kosmetologes, ir vaistinėse...dažnai gaminamuose yra hormonų arba jų priedų, junginių....pasiskaityk sudėtį unsure.gif


Net nezinau, gal ir gaminamas smile.gif del sudeties - jeigu ir pasidomeciau tai nieko nesuprasciau, nes esu profane kremu sudeties klausimais biggrin.gif
bet faktas yra faktas - 3 menesius spuogai ant smakro + iv. zinomu firmu kremai. ne patys pigiausi sakyciau. ir - kremas uz 15 lt - per 3 dienas nuo spuogu liko tik prisiminimas. argi cia ne stebuklas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sweety123: 28 gruodžio 2007 - 08:56
Man dar neteko nusivilti Avene,
labai patinka drėkinamieji kremukai veidui,
rankų kremas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute32: 28 gruodžio 2007 - 09:35
O žiemai naudojat jūs tą terminį vandenį? g.gif Nusižiebiau kažkada tą vidutinį butelaitį, tai ir stovi praktiškai pilnas.. g.gif

Kokiais atvejais jis apskeitai yra naudojamas..? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2007 12 29, 17:41)
O žiemai naudojat jūs tą terminį vandenį? g.gif Nusižiebiau kažkada tą vidutinį butelaitį, tai ir stovi praktiškai pilnas..  g.gif

Kokiais atvejais jis apskeitai yra naudojamas..?  rolleyes.gif

vietoj toniko gali naudoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Tas vandeniukas irgi geras thumbup.gif
Atsakyti
anoj temoj skaiciau kad krema mazinanti raudonuma negalima nesciom naudot. bet aprasyme to neradau o as ji jau nusipirkau gal kas ka zinot?
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2007 12 28, 08:56)
bet faktas yra faktas - 3 menesius spuogai ant smakro + iv. zinomu firmu kremai. ne patys pigiausi sakyciau. ir  - kremas uz 15 lt  - per 3 dienas nuo spuogu liko tik prisiminimas. argi cia ne stebuklas bigsmile.gif
matai, mane domina ne tik įvykęs stebuklas, bet ir KAIP jis įvyko unsure.gif tie visokie gaminami vaistai, į kuriuos dedama hormono, kainuoja irgi nedaug, man kainuodavo apie 7-14 litų, bet jie hormoniniai...

Kaip tiek metų susidūrusi su gydomaisiais odos tepalais, kremais ir pan...noriu atkreitpi jūsų dėmesį į tai, kad yra gydomieji kremai, tepalai ir paprasti kremai. Gydomieji, prie jų priprantama, jie kenkia, jeigu yra nemažas hormono procentas....tiek metų jį tepiau....

Na bet tikiuosi, kad ten ne toks tepalas ir džiaugiuosi, kad odelė susitvarkė thumbup.gif
Atsakyti
Parasysiu ir savo atsiliepimus apie Avene: super kosmetika, naudoju saltinio vandeni ir anteredness kremus (light ir rich), tai viskas labai patinka ir tinka. Pasiule man sia kosmetika gydytoja, pas kuria naikinau kapiliarus ant veido, dave bandymukus, labai patiko, purskala naudoju kelis kartus per diena, ir vietoj toniko ar siaip i vonia uzejus pasipurskiu. Turiu ir raminamaji paakiu krema, jis gal ir nieko, bet stebuklu nedaro smile.gif Pasiskaiciusi nutariau dar drekinamaja kauke nusipirkti smile.gif
Atsakyti
gelbėkit, nebežinau jau ko griebtis help.gif cray.gif dar vasaros pabaigoj nusipirkau Kliniko prausiklį ir losjoną mišriai odai, linkusiai į sausėjimą ant skruostų. štai ir prasidėjo visos mano problemos, tenorėjau išgydyti kelis spuogelius ir inkštirus sad.gif o viskas baigėsi visa puokšte spuogų, vienas ant kito sad.gif iki šiol nepraeina. beto kakta, nosis ir smakras tapo begalo riebūs, tokio riebumo net paauglystėje nebuvo. gal but ką nors irgi buvo ištikusi panaši problema? buvau pas dermatologe, ji išrašė tepalų, nieko nesiaiškino, pasakė, kad čia jaunatviniai spuogai ir sakė , kad jei netiks šie tepalai, kad ateičiau kitus išrašys doh.gif tokio gydyma, bandymų ir klaidų metodu sau leisti negaliu + visi šie tepalai yra labai agresyvūs, dėl veido tikrai baisu.
teko turėti avene kremuką paakiams, buvo visai neblogas, niekas neišlindo, neištino ir neišraudonojo. taigi iš savos patirties ir iš Jūsų teigiamų atsiliepimų nusprendžiau pabandyti kažką iš šios firmos.
gelbėkit 4u.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(Bastet @ 2008 01 07, 21:32)
gelbėkit, nebežinau jau ko griebtis  help.gif  cray.gif dar vasaros pabaigoj nusipirkau Kliniko prausiklį ir losjoną mišriai odai, linkusiai į sausėjimą ant skruostų. štai ir prasidėjo visos mano problemos, tenorėjau išgydyti kelis spuogelius ir inkštirus sad.gif o viskas baigėsi visa puokšte spuogų, vienas ant kito sad.gif iki šiol nepraeina. beto kakta, nosis ir smakras tapo begalo riebūs, tokio riebumo net paauglystėje nebuvo. gal but ką nors irgi buvo ištikusi panaši problema? buvau pas dermatologe, ji išrašė tepalų, nieko nesiaiškino, pasakė, kad čia jaunatviniai spuogai ir sakė , kad jei netiks šie tepalai, kad ateičiau kitus išrašys  doh.gif  tokio gydyma, bandymų ir klaidų metodu sau leisti negaliu + visi šie tepalai yra labai agresyvūs, dėl veido tikrai baisu.
teko turėti avene kremuką paakiams, buvo visai neblogas, niekas neišlindo, neištino ir neišraudonojo. taigi iš savos patirties ir iš Jūsų teigiamų atsiliepimų nusprendžiau pabandyti kažką iš šios firmos.
gelbėkit  4u.gif  help.gif

neblogai blizgesi reguliuoja Avene Cleanance kremukas (vis giriu ir giriu as ji biggrin.gif , bet bent jau man tai super kremas)
Avene priemones man isvis super, na aisku buna kad nepataikau kartais issirinkt pagal odos poreikius, bet seip tai tikrai geros priemones thumbup.gif
Atsakyti