Įkraunama...
Įkraunama...

skaitymas tualete

QUOTE(aistruole @ 2008 01 07, 04:11)
Maniskis pasibaisejo, net i galva nesove jm skaityti tualete!



Maniškis irgi skaito tualete, man tai nepriimtina, bet per keletą metų pripratau.
Kad tik tokios problemos tebūtų.
Dabar sūnus muzikos klausosi ten atsisėdęs, gal reikės knygą padėti tegul skaito, vis nauda didesnė. rolleyes.gif
Atsakyti
mes su vyru abu ten skaitome blush2.gif
nes daugiau nėra laiko, kada tai padaryti niekieno netrūkdomam hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 12 15, 12:18)
kadangi pati to niekad nepraktikuoju, tai labai nervuoja kai taip daro kitas žmogus.
o v kai kur nuėjus į svečius galima rast tualete prikrauta žurnalų, knygų...
kaip jums tai?

Svečiuose tai neskaitysi -ne to atėjai , o namie tai visiškai normalus dalykas.
Atsakyti
O man netgi patinka, kai pas ką nors randu žurnalų krūvelę, pavartau truputį blush-anim-cl.gif O pas mus nėra tokios krūvelės verysad.gif Aišku, ir namai ne mano, o uošvių 4u.gif
Atsakyti
musu seimoje yra dvieju tipo zurnalu kruveles vonioje.vieni moteriski- man, kuriuos draugas nugvelbia irgi biggrin.gif ir vyriski - jam. tik viena beda, kad vis eile lotuliukas.gif
Atsakyti
nematau cia nieko blogo. as ir paskaitau
Atsakyti
QUOTE(Gege @ 2007 12 16, 00:24)
as tai megstu zurnalus wc pavartyti  ax.gif


QUOTE(Vikusia @ 2007 12 20, 11:23)
Aš pati šitą reikalą su malonumu praktikuoju, skaitau laikraščius, žurnalus, bet dažniausiai sprendžiu kryžiažodžius, kažkaip labai gerai galvojasi to reikalo metu  ax.gif

žiūriu radau bendraminčių... Aš dažnai paskaitau, bet MB tai svetimas įprotis... Net lentynėlę savo skaitalams išsikovojau WC thumbup.gif
Atsakyti
mano vyras taip pat ruoses lentynele savo zurnalams biggrin.gif .kartais ir as paskaitau biggrin.gif ,nematau cia nieko bloga,netgi i nauda sakyciau.
Atsakyti

Aų tulike ilgai neužsibūnu, tai ir neskaitau ten biggrin.gif
Atsakyti
Jei ką nors labai įdomaus skaitau tuo "lemiamu" momentu, tai nešuosi knygą ar žurnalą į WC. Visai gerai ten skaitosi blush2.gif
Atsakyti
eina sau doh.gif
vyras tuom neužsiiminėja ir ačiu dievui lotuliukas.gif

...pamenu uošvis taip darydavo blink.gif Tai ne tik tenai paskaitydavo valandžikę kitą, bet ir parūkydavo verysad.gif
Atsakyti
Paskaitineju ir as. Ten jauciuosi uzsidariusi nuo viso pasaulio blush2.gif tongue.gif
Atsakyti