Įkraunama...
Įkraunama...

skaitymas tualete

QUOTE(*Mėtutė* @ 2015 08 10, 08:20)
Tegu sau skaito, menka čia yda
hemorojaus mazgai kai isdides tai uzteks ir minutes tualete lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai čia nuo ilgo sėdėjimo tualete išdidės g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(*Mėtutė* @ 2015 08 18, 08:48)
Tai čia nuo ilgo sėdėjimo tualete išdidės  g.gif ?
Taip tupejimas ,tualete sedejimas ilgas,stangimasi tustinantis -isplecia hemorojinius mazgus ... ir po to turesit eit pas proktologa -pastatys keturiom ir ziures i tuos mazgus biggrin.gif sakys reik pjaut arba det gumytes lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai nepriimtina. Nu koks gali būt kaifas sėdėt ant šikinyko ir maigyt telefoną? Man tualetas yra vieta atlikt reikalams, o skaitymui, planšetei ar kompui randu geresnių vietų, pvz lova biggrin.gif
Atsakyti
Jei su viduriais blogai, jau geriau eitų tvarkytis, o ne gilintų problemą. Prie tokios kvapų ir garsų terapijos dar skaityti? Baikit... doh.gif
Atsakyti
Man su viduriais labai gerai, greitai ka reikia padarau. Bet ilgiau pasedziu, kol perskaitau pradeta straipsni biggrin.gif
Atsakyti
Nu ir tema, kas ką veikia ši..kdamas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 09 11, 19:09)
Nu ir tema, kas ką veikia ši..kdamas  doh.gif  biggrin.gif

Gera tema smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2015 09 01, 21:20)
Man tai nepriimtina. Nu koks gali būt kaifas sėdėt ant šikinyko ir maigyt telefoną? Man tualetas yra vieta atlikt reikalams, o skaitymui, planšetei ar kompui randu geresnių vietų, pvz lova biggrin.gif

Kaifas, tikrai kaifas. Tik dažniausiai, kol internetas telefona ar planšetėj "užsikrauna", žiūrėk jau ir užpakalis nutirpo ir reikia baigti reikalus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupcis @ 2015 11 05, 23:04)
Kaifas, tikrai kaifas. Tik dažniausiai, kol internetas telefona ar planšetėj "užsikrauna", žiūrėk jau ir užpakalis nutirpo ir reikia baigti reikalus  lotuliukas.gif

kokio caro laiku jusu internetas g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 09, 22:57)
laugh.gif
linksmiausia forumo tema


kas kaip nori taip gyvena. kas nori nesasi laikrascius, telefona. siaip jeigu ilgai reikia sedet su knyga zymiai greiciau laikas eina. blush2.gif
Atsakyti
nei vienas neskaitom biggrin.gif ir nesuprantu, kaip tai imanoma butu, net ir savas s.... smirda biggrin.gif
Atsakyti