Įkraunama...
Įkraunama...

skaitymas tualete

nei skaito, nei tel nešasi į wc.
Atsakyti
QUOTE(Pipirinė @ 2013 10 05, 22:01)
nei skaito, nei tel nešasi į wc.

taisyklingai maitinasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Kol man nereikai, tai entrukdo, siaip ekistas iprootis biggrin.gif
Atsakyti
Man iš pradžių juokas ėmė, paskui nelabai patiko, o dabar pikta, kai tulike vyras užsidaro pusei valandos. Tualetas ir vonios kambarys bendras, vaikai maži, tai nuolat prireikia ko nors ar popieriaus ar servetėlės ar dar ko nors doh.gif o ten užimta. Jis pyksta, kad aš jam neleidžiu sedėt, aš kad man reikia įeit, o negaliu.
Bet va visai nesenai radau straipsnių apie hemarojų, tai vat pasirodo ilgas sedėjimas ant klozeto puiki galimybė tam atsirasti. Anksčiau esu girdėjusi, kad mažų vaikų negalima ilgai laikyti ant puodelio, kol nepadaro, jei nenori tai ir nesodinti, o apie suaugusius nesusimąsčiau. Bet va radau dabar informacijos, sakau gal biški padės bent tai lotuliukas.gif nes apsilankymas pas proktologą labai gąsdina blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
visa mūsų šeima iš tų, kurie skaito tūlike, kartą per mėnesį turiu kone iškuopti tualetą nuo susikaupusios literatūros smile.gif tiesa, mūsų vonios kambarys didelis, tai klozetas atskirtas širma - čia tam ekstra atvejui, jei ką nors reikia pasiimt iš vonios, ar kas nors prausiasi vonioj, o kitam reikaliukai spaudžia smile.gif
Atsakyti
Mano brolis skaitydavo,tai labai visus nervindavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2007 12 17, 11:14)
maniškis jau modernesnis -  į WC  nešasi laptopą doh.gif

Tikrai,kad XXIa. biggrin.gif as asmeniskai wc bunu tik keleta minuciu, net neisvaizduoju,kaip ten galima dar kazka veikt apart savo reikaliuku sutvarkymo. Bet jei kazkas randa dar papildomos veiklos,tai tegu biggrin.gif nepriestarauju. smile.gif
Atsakyti
Lai skaito, jei padeda biggrin.gif
Atsakyti
Jeigu ten smagiau... lotuliukas.gif
Atsakyti
Matyt, tik ten ramiai atsikvėpt gali smile.gif
Atsakyti
Neskaito schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(Pipirinė @ 2013 10 05, 23:01)
nei skaito, nei tel nešasi į wc.


drinks_cheers.gif
Atsakyti