Įkraunama...
Įkraunama...

skaitymas tualete

QUOTE(O..T.. @ 2015 03 11, 22:33)
Lai skaito, jei padeda biggrin.gif

...man padeda...net interneta paskaitau, ne tik laikrascius ir zurnalus, o svarbiausia, kad visa musu seima tokie skaitytojai.
Atsakyti
Buna buna tokiu atveju biggrin.gif
Atsakyti
maniskis buna PC i WC nusinesa biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi su planšetniku tūlike pasėdžiu kiekvieną rytą.
Atsakyti
Man dažniau būna ne kad paskaityti einu į WC, bet kad skaitau tokią įdomią knygą, kad negaliu atsitraukti, tai tenka ir ten nusinešti biggrin.gif
Atsakyti
Be telefono i wc rimtu reikalu neinu biggrin.gif. O vyrui parduotuviu reklaminiu lankstinuku uztenka biggrin.gif .
Atsakyti
Koks siaubas, aš tai žiūriu kaip iš WC greičiau išeiti, nes tikrai tai ne pati romantiškiausia patalpa biggrin.gif Nebent WC kartu su vonios kambariu, erdvu ir pan., bet ir tai, nors esu keista, bet tokių nesąmonių nesugalvoju, nieko į WC skaityti, rašyti ar valgyti nesinešu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2015 04 10, 16:27)
...man padeda...net interneta paskaitau, ne tik laikrascius ir zurnalus, o svarbiausia, kad visa musu seima tokie skaitytojai.

Tai turbūt keli WC yra namie? Nes jei visa šeima nori ten skaityt, tai tulikas užimtas pakankamai ilgą laiką biggrin.gif
Mane erzina, kai noriu į WC, o ten diedas sėdi jau gal 20 min. Neskaito jis, bet toks procesas pas jį.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 08 06, 12:38)
Koks siaubas, aš tai žiūriu kaip iš WC greičiau išeiti, nes tikrai tai ne pati romantiškiausia patalpa biggrin.gif Nebent WC kartu su vonios kambariu, erdvu ir pan., bet ir tai, nors esu keista, bet tokių nesąmonių nesugalvoju, nieko į WC skaityti, rašyti ar valgyti nesinešu lotuliukas.gif

Pas mus gan jaukus tas wc biggrin.gif

QUOTE(infinita. @ 2015 08 06, 16:42)
Tai  turbūt keli WC yra namie? Nes jei visa šeima nori  ten skaityt,  tai tulikas užimtas  pakankamai ilgą laiką  biggrin.gif 
Mane erzina, kai noriu į WC, o ten diedas sėdi jau gal 20 min. Neskaito jis, bet toks  procesas  pas jį.

Tai kai kas nors beldzia i duris skaitytojas pasiskubina.
Atsakyti
Kai kuriems žmonėms reikalai tualete vyksta lėtai, tai natūralu, kad tokie žmonės skaito, juk neturi, kuo užsiimti proceso metu. Man tai nekelia visiškai problemų ir visiškai neįdomu, ką žmonės daro tualete be tiesioginių reikalų - ar skaito, ar svajoja, ar sprendžia kryžiažodžius.
Atsakyti
QUOTE(MuseSkrenda @ 2015 08 07, 16:33)
Tai kai kas nors beldzia i duris skaitytojas pasiskubina.

laugh.gif
linksmiausia forumo tema
Atsakyti
Tegu sau skaito, menka čia yda
Atsakyti