Įkraunama...
Įkraunama...

Kai aš mažas buvau

Man tai visos nuotraukeles thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Oi bus sunku 3 isrinkti ax.gif Dziaugiuosi, kad ir mano nuotraukyte neliko nepastebeta blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2005 03 21, 01:39)
man labai patiko mergaiciuke manieze tongue.gif gal ten tu? ax.gif
ir dar ta panicka su kate thumbup.gif  laugh.gif

nu nevisai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadele @ 2005 03 21, 12:54)
kad ir trumpaplauke buvau vaikysteje, tai norimo rezultato nedave biggrin.gif ale dabar  plaukai nera tokie veslus ...

tai gal cia tavo foto buvo "Plike" biggrin.gif ?
Atsakyti
blembacki, paziurejau - tiek prikolnu fotkiu - ir vel mum ner sansu laimet schmoll.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbyne @ 2005 03 21, 13:05)
nu nevisai ax.gif


Katinu kankintoja blink.gif

Chilli, svarbu ne laimeti, o dalyvauti tongue.gif
Atsakyti
tai del to ir dalyvauju vis biggrin.gif
Atsakyti
as jau dedama foto zinojau, kad kitu foto bus daug idomesnes ir smagesnes, bet kad geresniu neradau, o dalyvauju, nes smagu man thumbup.gif: pavasarine nuotaikele
Atsakyti
nežinau kieno foto, bet balsuosiu už mažąją sadistę..ten kur katiną už uodegos ore švysčioja biggrin.gif
Atsakyti
o as tiesiog isimylejau nuotrauka" ojei kokios garbanos" thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodaplauke: 21 kovo 2005 - 14:34
LAUKSIU KOL PATVIRTINS 4u.gif
as tik atsiprasau,dingo kazkur mano LT raides,tai be varneliu pavadinimas cry.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(meduza @ 2005 03 21, 12:37)
LAUKSIU KOL PATVIRTINS 4u.gif
as tik atsiprasau,dingo kazkur mano LT raides,tai be varneliu pavadinimas cry.gif  doh.gif


Meduza, paraiška yra, pavadinimą paredagavau lietuviškai, o nuotrauka tai neprisikabino sad.gif Bandyk mažinti ir dėti iš naujo. Laukiam
Atsakyti
QUOTE(Tutsi @ 2005 03 21, 10:10)
mane tai siek tiek pribloske ta nuotrauka, kur pavadinimas beveik be cenzuros  blink.gif tiksliau, ne nuotrauka pribloske, o pavadinimas  biggrin.gif perskaiciusi net pasimeciau  tongue.gif


Ramiakas, nebebėr tos nuotraukos anei pavadinimo megalol.gif Kas spėjo - perskaitė, o kitiems nebūtinai. Vietoj jos yra kita mirksiukas.gif
Atsakyti