Įkraunama...
Įkraunama...

Kai aš mažas buvau

Fasolka- liuks fotke thumbup.gif
Atsakyti
Fasolkos nuotrauka as is karto pazinau, nes tas mazas vaikutis nuotraukoj, jos vaiku kopija wub.gif
Atsakyti
Na, matau jau mamos issirinko savo favorites mirksiukas.gif Todel as paminesiu tas nuotraukas, kuriu dar neminejo niekas, o man jos labai thumbup.gif
Tai butu "vile vile kose.." - tokia linksma maza semininkute ax.gif
Mergaite su "nanainiais" tongue.gif Labai jau grazi sypsena, siais laikais vaiku saldainiais nepradziuginsi schmoll.gif
Dar smagi nuotraukyte, kur mergaite nenori buti "suniene" biggrin.gif Tiesiog pagautas geras kadras, labai naturali ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabriela @ 2005 03 21, 20:10)
o va mano nuotrauka niekam nepatinka  cry.gif  ... O kas pazysta, tai sako, kad visai as nepasikeitusi blush2.gif

ir manoji niekam nepatinka, bet as nepergyvenu blush2.gif tiesiog norejau ideti 4u.gif
Atsakyti
Man dar faina nuotraukele, kur mergaiciuke uzaugusi zada mamyte but ir su nanainiais tongue.gif wub.gif Ir dar tos "plikes" zvilgsniukas toks wub.gif
Atsakyti
Labai smagios fotkės. vat tik klausimas kilo, ant ko ten pas tą "kopūstinę mergaitę" bantas laikosi... doh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kaip gaila. kad nespesiu nuskanuoti sad.gif Tupiu Maskvoje:(((
O tokia nuotrauka turiu!
Atsakyti
Labai prašau nepatingėti ir prieš išsiunčiant nuotraukytes apkirpti jas su nuotraukų taisymo programa. Nes atidarai nuotrauką, ir taip jau negražiai tie neapkirpti balti ar juodi apvadai žiūrisi, kad net pusę malonumo nuo nuotraukos peržiūros atima. cry.gif
Atsakyti
as tai neskenavau, o nufotkinau su skaitmeniniu sena vaikystes fotke ir idejau - nereikejo jokiu krastu karpyt biggrin.gif
Atsakyti
Labai mielos nuotraukytes thumbup.gif
Atsakyti
Išsiunčiau ir aš foto (tikiuosi nenušvilps su tokia ax.gif), laukiu patvirtinimo smile.gif Labai fainas konkursas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadele @ 2005 03 22, 13:02)
ir manoji niekam nepatinka, bet as nepergyvenu  blush2.gif tiesiog norejau ideti 4u.gif


manoji irgi nelabai kam patinka, bet galvoju vis vien sudalyvausiu kokiam nors konkurse 4u.gif
Atsakyti