Įkraunama...
Įkraunama...

Antakalnis: Pušaitė

Kauke, o ten kas nors negerei buvo su ta Jolanta?
Atsakyti
QUOTE(Avita @ 2005 11 03, 15:01)
Kauke, o ten kas nors negerei buvo su ta Jolanta?


Butent ir yra tas, kad as pati noriu apie ja suzinoti kuo daugiau, del to ir ieskau mamu, kuriu vaikai buvo jos aukletiniai.....
Atsakyti
Mamyciu vedanciu i Pusaite vaikucius (mazdaug 5m. amziaus) demesiui:

Kadangi ir mano mazius cia eina, 11.24 maciau, kaip viena aukletoja (vyresnio amziaus, trumpais plaukais) visa perbalus, su savim kalbedama bego ieskoti pabegusiu vaiku. I mano klausima, kas nutiko, ji neatsake. Bet jau po keleto min. sutikau ja gryztancia su dviem apie 4-5m. mergaitemis, kurios buvo nuejusios net iki Minimos. Idomiausia, kad jos dingo tuo metu, kai vaikai lauke zaide, o pasigedo ju tik gryze i grupe.
Bet dar idomesnis faktas: si aukletoja, matyt bijodama, kad kas nepamatytu (direktore, teveliai, kt.), tas mergaites parsivede ne pro paradinius vartus, bet pro plysy tvoroje. Keistas auklejimas g.gif : vaikai zinojo isejima pro vartus, dabar zinos ir pro plysy.
Tad speju, kad mergaiciu teveliai nebuvo informuoti, o taip nutylet - neteisinga.
Deja nezinau aukletojos v.pavardes, o mergaites buvo aprengtos:
1. roziniu paltuku su kailiukais ir visa rozine smile.gif
2. zalsvai, salotine, tik kelnes - violetines.

Atsakyti
Chaki,o ar jums patinka sis darzelis?
Atsakyti
man tai patinka smile.gif , bet mano vaikui ne verysad.gif
Atsakyti
O kodel vaikui nepatinka? Gal aukletojos blogos?
Atsakyti
lyg ir neblogos, bet manau mazokai skiria demesio vaikui. kartais atrodo, kad joms svarbiau pateikti ir i islaikyti nepriekaistinga-pavyzdine aplinka. pvz.: vaikams neleidziama vaziuot masynyte zaislu lentyna, girdi: "o kas paskui dazys!?"...
nepastebejau ir kartu zaidimu, uzsiemimu: atvedei vaika, paleidai ir tegu buna pagal grafika...
labiausiai sokiravo faktas, kai viena naujai atvesta mergaite sededavo viena pasodinta uz stalo, nes jai buvo nedrasu baisu. o aukletojos net nebande jos ijungt i zaidima su vaikais. tuo lab, kad karta man uzejus ir pakvietus mergaite isijungti i zaidima su balionu, ji tuoj pat isitrauke ir net savo lele patikejo pasaugot...
ir t.t.
Atsakyti
Nu jo... po tokiu bajeriu tikrai nebenoriu savo dukrytes i si darzeli vesti:(
Gi svarbiausia, kad su vaiku uzsiimtu, mokintu bendrauti ir pan.
kosmaras! Nu koki gi darzeli vesti sad.gif(
Atsakyti
Chaki,negasdink verysad.gif As jau buvau tvirtai apsisprendusi saviski leisti ten,o dabar vel "susimeciau"... Ar taviskis lanko grupe,kuri suformuota nuo rudens (2-metinuku)?
Atsakyti
oi tikrai nenoriu. sorry
siaip labai ir nuo vaiko priklauso: jei jis lengvai bendraujantis, nebaikstus,- gal ir problemu nebus. musu grupej kiti vaikai visai isivaziave, gal porai - sunkiau.
o ir aukletoju visokiu yr. Ir maniskes man is pradziu labai patiko. Po to, - nelabai, bet tik viena is ju.
Bet juk visiems neitiksi.

siaip darzelis grazus, tvarkingas. du kartus i savaite buna muzikos pamokeles pas muzike, kas dziugina. ir kartais sportuot eina.
Atsakyti
Chaki, o tavo vaiko grupeje Liutauro nera? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Avita @ 2006 02 06, 12:01)
Chaki,negasdink verysad.gif  As jau buvau tvirtai apsisprendusi saviski leisti ten,o dabar vel "susimeciau"... Ar taviskis lanko grupe,kuri suformuota nuo rudens (2-metinuku)?



mamos, as jau nebesuprantu, maniske eis i si darzeli nuo rugesjo kai jai bus 2.4,,,vedeja aiskino kad anksciau priimti negali, nes tik tada bus formuojama nauja grupe , gimusiems 2004-tai kaip yra g.gif
Atsakyti