Įkraunama...
Įkraunama...

Žirmūnai: Smalsučiai

QUOTE(ake @ 2013 09 03, 13:44)
Nežinau, man šis darželis kelia siaubą. Perkėlė šiemet į naujas patalpas, jei taip galima pavadinti. Vaikai miega rasklodūškėse, taip kaip aš maža miegojau. Vaikų daugiau nei lovų. Sienos apšiūrę, tapetai nusilupę, baisu. Langai ne visur perdėti. Miegamuosiuose dar neperdėti. Senovė kaip turi būti. Lauke irgi viskas sena, niekas natnaujinta.


Mes pries pora metu persikraustem i Zirmunus (pries tai gyvenome Siaures miestelyje, lankeme "Zirniuka"). Su butu keitmu stojo klausimas ir del darzelio, kad butu arciau gyvenamosios vietos. Bet su darzeliu skaiciumi problemos nebuvo, vien aplink nama yra 3 darzelia, neiskaitant tu, kurie atokiau. Tai pirmas pasirinkimas aisku buvo Smalsuciai, nes pora simtai metru uz namo. Pirmas vaizdas buvo teritorija paciam darzelyje, zaidimo aiksteles (jei dar imanoma jas taip pavadinti) senos, surudijusios, net nenudazytos naujai ir aplamai ju buvo keli ant visu grupiu, net neisivaizduoju kaip vaikuciai dalinasi g.gif Toliau i aki krito "estetiskas" vaizdas pacio pastato: langai seni, nepakeisti, viskas lupasi, tikrai baisu... O uzejus i vidu pasibaisejau dar labiau doh.gif : tapetai nusilupe, elektros laidai nuo lubu kaba, nesutvarkyti, grindys senos, lubos, na zodziu man pakako vien tik sito, kai pagalvojau vaikas gi praleis toje aplinkoje didesne dienos dali, nusprendziau nesusitikineti su direktorium ir aukletojom schmoll.gif ir aisku pasirinkau kita darzeli thumbup.gif
Atsakyti
manrods, isigaliojus naujai priemimo i darzelius tvarkai, dabar jau nebesirenka tevai darzelio pagal aplinka ar dar ka. tik pagal prioriteta 5 darzelius susidelioja i kuriuos pretenduoja. svarbu apskritai patekti i darzeli.
Atsakyti
man tai keista skaityti kai kuriuos baisius atsiliepimus apie aplinką. Nei ji baisi nei ką. Kai mano du vaikai laimingi, dėl to, kad auklėtojos nuostabios - net nepastebėjau kažkokių baisybių.

darželis kasmet vis atnaujina ką nors ir viskas tik iš valdiškų pinigų. Nuo 2007 m, kai pirmasis mano vaikas pradėjo lankyti šį darželį, niekas nėra prašęs nei lito jokiems remontams.

Jei nepatinka grupė ir panašiai. surengi tėvų susirinkimą, pasiūlai susimesti pinigų ir susiremontuoti.
Ar jūs galvojat, kad tie "gražūs" darželiai iš lempos tokie patapo? ten tėveliai trešiami kaip reikalas. vedėjos žino kas kur dirba ir išnaudoja visas galimybes, ką iš ko išpešti pasitaikius pirmai progai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džiaugsmelis: 17 sausio 2014 - 12:48
QUOTE(Laumė* @ 2014 01 17, 11:09)
manrods, isigaliojus naujai priemimo i darzelius tvarkai, dabar jau nebesirenka tevai darzelio pagal aplinka ar dar ka. tik pagal prioriteta 5 darzelius susidelioja i kuriuos pretenduoja. svarbu apskritai patekti i darzeli.


Taip sutinku, dabar tikrai reikia melstis, kad patekti bet kur... O mums laaabai pasiseke, prasyma priimti parasiau birzelio menesi (ne i Smalsucius), tuo metu mes buvome 4 sarase, bet direktore patikino, kad tikrai pateksime ir neliksime uz borto, o rugpjucio gale jau buvome patvirtintame sarase, siaip iskarto pasakau, kad jokiu pinigu niekam nedaviau, tiesiog nezmoniskai pasiseke thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(džiaugsmelis @ 2014 01 17, 12:42)
man tai keista skaityti kai kuriuos baisius atsiliepimus apie aplinką. Nei ji baisi nei ką. Kai mano du vaikai laimingi, dėl to, kad auklėtojos nuostabios - net nepastebėjau kažkokių baisybių.darželis kasmet vis atnaujina ką nors ir viskas tik iš valdiškų pinigų. Nuo 2007 m, kai pirmasis mano vaikas pradėjo lankyti šį darželį, niekas nėra prašęs nei lito jokiems remontams.Jei nepatinka grupė ir panašiai. surengi tėvų susirinkimą, pasiūlai susimesti pinigų ir susiremontuoti.Ar jūs galvojat, kad tie "gražūs" darželiai iš lempos tokie patapo? ten tėveliai trešiami kaip reikalas. vedėjos žino kas kur dirba ir išnaudoja visas galimybes, ką iš ko išpešti pasitaikius pirmai progai.


Aisku kiekvienam savo, kas ziuri i aplinka, kai kam tai nelabai svarbu. Bet kaip ir rasiau mes turejome pasirinkima ir palyginimus. As tiesiog nenorejau rinktis niuria aplinka, bet geras aukletojas, o pasirinkau ir gera aplinka ir geras aukletojas ax.gif
As nesiginciju, kad viska palaipsniu remontuojama ir kad dabar viskas grazeja, bet kai vaikas miega ir visa diena zaidzia patalpoj ant grindu, kur mediniai langai is kuriu pucia (ypac rudeni, kai dar neijungti radiatoriai) - butent del to nenorejau vesti i sita darzeli.
O del tu "graziu" darzeliu, butent musu tikrai nerenka darzelio remontui, direktore i klausima ar renkate papildomus pinigus sake taip: darzelis viska stengiasi savom lesom padaryti, tu pinigeliu, kurios jus mokate (2.50 lt uz ugdyma, tikriausiai taip vadinasi blush2.gif ) pilnai uztenka ir remontui ir kilimams ir kitiems daiktams nusipirkti thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

pradėsime ir mes lankyti šį darželį nuo rugsėjo 1 d. (3-4 m. grupė). Ar yra kokie susirinkimai ? Ką būtina ar patartumėte atsinešti (be darželio batų, pakaitinių rūbelių)? Su kokiais batukais vedate vaikučius (viduje), basutės ar tapukai kokie?
Atsakyti
Kaip kam patinka, galima su basutėmis ar su tapkytėmis. Pakaitinius rūbelius geriau įdėti: ar apsipila ar apsisisioja, visokių bėdelių būna pirmais mėnesiais. Sėkmės:)
Atsakyti
Seniai niekas nerase, tai pranesu. Lauko zaidimai visi pastatyti nauji ir grazus, grupese pagaliau jau sia ziema buvo silta, nes jau turim plastikinius langus :-)
Atsakyti
Laba,

keliu temą į viršų 4u.gif

kas lanko Smalsučius ? o gal lankysit ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(teisingoji1 @ 2015 06 02, 13:48)
Laba,

keliu temą į viršų  4u.gif

kas lanko Smalsučius ? o gal lankysit ? smile.gif


maniškis lankys naują 3-4 mečių grupę. Kiek neramu paskaičius, kad niūrioka, apleista aplinka. Bet pagyvensim - pamatysim: pati dar nemačiau.
Atsakyti
QUOTE(sudovia @ 2015 06 02, 23:16)
maniškis lankys naują 3-4 mečių grupę. Kiek neramu paskaičius, kad niūrioka, apleista aplinka. Bet pagyvensim - pamatysim: pati dar nemačiau.

mano vyresnysis irgi į tą grupę papuolė, mažoji į lopšelį smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sudovia @ 2015 06 02, 23:16)
maniškis lankys naują 3-4 mečių grupę. Kiek neramu paskaičius, kad niūrioka, apleista aplinka. Bet pagyvensim - pamatysim: pati dar nemačiau.

beje, viduj nesu buvus, bet lauke aikštelės tikrai tvarkingos, sutvarkytos 4u.gif
kiekvieną beveik dieną pro šalį einam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(teisingoji1 @ 2015 06 02, 23:23)
mano vyresnysis irgi į tą grupę papuolė, mažoji į lopšelį smile.gif
Papildyta:

beje, viduj nesu buvus, bet lauke aikštelės tikrai tvarkingos, sutvarkytos  4u.gif
kiekvieną beveik dieną pro šalį einam smile.gif

sveiki

ar jau gavot pranesimus apie papuolima i darzelius? g.gif nuo 2015 m. rudens?
Atsakyti