Įkraunama...
Įkraunama...

Baseinai Klaipėdoje

[COLOR=purple]
Adresas: Taikos pr. 76 vaikų korpuse,pirmame aukšte už rūbinės. Tel. 8-46-340368. Signalą palaikykite ilgiau, nes baseinas pilnas vaikų ir darbuotojai gali užtrukti kol pakels ragelį. Prieš eidami pasirūpinkite siuntimu iš šeimos gydytojo. Baseinui reikia užsirašyti iš anksto į eilę. Sėkmės ten labai smagu, o ir kūdikėliam patinka. Kinezioterapeutė Violeta ir jos padėjėja Teresė šiuo metu dirbd tokiu grafiku: I - III nuo 14-19
II- IV- V nuo 8-14 thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
O gal yra Klaipėdoje koks nors baseinas, kur galima eiti su 9 mėn. vaiku? Nes į 3 pol. tik nuo 4 metų priima, jei laiku nepradėjai lankyt...
Atsakyti
Manau, kad nėr daugiau baseinų vaikiukams, bent jau neteko girdėt g.gif Tikrai gaila, kad nesumąstėt anksčiau, o dabar.... sad.gif
Atsakyti
Iš tikrųjų tai mes pradžioje lankėm, buvom 4 kartus, bet paskui padarėm pertrauką ir dabar jau nebegalima verysad.gif Kažkaip nepatiko tokia sistema g.gif
Atsakyti
o tai kaip daznai reikai ten lankyti, kad nesigskaitytu pertrauka ir leistu po to o baseina? ir ar jie duoda kokia pazyma, kad lankem vonias?

mes siandien pirma syki buvom voniose, labai patiko smile.gif
Atsakyti
Nežinau, kaip tiksliai, bet manau tokiu atveju turi būti bent jau pradinis reguliarus lankymas, na mes, sakykim, pralankėm devynis mėn praktiškai be pertraukų, o va dabar buvo kone trijų mėn pertrauka ir po jos dirbt gerokai sunkiau, nes mažis daug ką primiršęs, nors pagrindiniai, ypač nardymo, instinktai išlikę. Taip, kad pradėjus lankyt, jei tik nepripuola ligos, reikia stengtis kuo daugiau dirbt su mažyliu, o jau paskui matysis ir rezultatai wink.gif sėkmės plaukiojant 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linaiva: 04 gegužės 2005 - 22:43
Mes irgi lankėm nuo 2 mėnesiuko, labai vaikui patiko ir per visą žiemą nei sirgo, nei slogavo. be to ir pavalgydavo baseine ir kol pareidavom miegodavo po 5 valandas!
Atsakyti
blush2.gif Ir mes lankem.......... bet mano mzius pradejo labai danai sloguoti, taip kad....... paliko baseina ramybej cry.gif Nors mums labai patiko, bet pasitarusi su gydytoja nusprendem, pakaks. Nelabai norejosi kad vaikas igytu chroniska sloga. doh.gif
Ir dar man atrodo ten galetu buti salygos biski gersenes, kai eini saltesne diena, tai patalpoje, labai silta, o pasedeti, ir atvesti nera galimybes g.gif
Atsakyti
Mamytes svekos tongue.gif drinks_cheers.gif
Mano sunaitelis nemaziukas, jam jau net 7m. ir mes nezinom ar yra Klaipedoje kur baseinas, kad galetume lankyti g.gif g.gif gal ir pati zynociau, bet nesu ilga gyventoja cionai unsure.gif
Na, gal kieno vikiukas, dickiukas, lanko? Kur randasi,kiek mokat?
Atsakyti
sad.gif LIŪDNA, BET KLAIPĖDOJ TOKIAM VAIKIUKUI NĖRA KUR PLAUKIOTI, NES TAS BASEINAS KUR YRA TAI PRIIMA TIK NUO KOKIŲ 2-3 MĖN IR PASKUI TIK NUO 4METŲ.
Atsakyti
QUOTE(Mirka @ 2005 07 06, 10:09)
Mamytes svekos tongue.gif  drinks_cheers.gif 
Mano sunaitelis nemaziukas, jam jau net 7m. ir mes nezinom ar yra Klaipedoje kur baseinas, kad galetume lankyti g.gif  g.gif gal ir pati zynociau, bet nesu ilga gyventoja cionai unsure.gif
Na, gal kieno vikiukas, dickiukas, lanko? Kur randasi,kiek mokat?

Nueik į baseiną Gintarėlį, jis yra Prie Vytauto didžiojo gimnazijos, ten priima tokius vaikučius. Bent jau anksčiau tikrai priimdavo, aš pati daug metų lankiau, kai buvau vaikas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Jei ka domina baseinas vaikams nuo 1,5m tai girdejau, kad SPA centras Klaipėdoj pradejo rengtis tokius "pasiplaukiojimus", bet ten tik vyresniems vaikams.

Atsakyti