Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimai, nesivystantys neštumas ...

niu va, ir aš sėdžiu pusryčiauju kavinėj, aij, kokia kava skani.... thumbup.gif
pagaliau iš ligoninės išsikapanojau po visų procedūrų, narkozė buvo visai nebaisi, seselėm dar pakomandavau (neprisimenu blush2.gif blush2.gif ) kur mano daiktus padėt. galva greit išblaivėjo, tai net vyro nekviečiau, cykiai cykiai nieko nesakius pati mašiną parsivairavau blush2.gif

pasirodo man labai blogai buvo išsivalę, šnipštas išėjo iš to savaiminio išsivalymo, uždegimas vėl didžiausias, eilinis antibiotikų kursas...

gydytoja sakė būtinai visus tyrimus padarys, pradžiai paėmė placentos ištyrimui, kraujo... po savaitės rodysiuos, žiūrėsim ką sakys. ech.
Atsakyti
QUOTE(Tefnut @ 2008 07 24, 10:42)
Nekalbėk taip. Galbūt šitas skausmas apsaugo mus nuo didesnių kančių. Mačiau vakar mamytę su nesveiku vaikučiu, teko bendraut. Jai tas skausmas visam gyvenimui. Argi taip būtų geriau? Aš nelaimes, išgyvenimus stengiuos priimti kaip pamoką. Gal kažką ne taip dariau, gal kažko turėjau išmokti. Pyktis atima daug jėgų, geriau tas jėgas skirsiu ateičiai, kito vaikučio laukimui.
Nenoriu moralizuot, nes visoms čia sunku, bet... teko savo kailiu jau ne kartą įsitikint, kad, kaip sakoma, už kvailus ir neatsakingus norus žiauriai baudžiama jų išsipildymu... Norai išsipildo, bet pamačius pasekmes sakai sau, kad geriau jau nebūtų pildęsi... Todėl man dabar liūdna, bet nieko nekaltinu ir nepykstu.
P. S. Vitaminuk, netaikau šitų savo žodžių asmeniškai tau 4u.gif  Tiesiog užsikabinau už tos frazės ir išplaukė mintys...   ax.gif
.....
Viskas gerai, nepykstu as , tik taip issilieju-juk pati vaziavau pas kuniga palaiminimo.....matomai tos kancios reikalingos...na plati tema-tiek to.
Bet vistiek bambu vyrui, kad alaus mazintu ir vitaminus saziningai grauztu... lotuliukas.gif juk manu rudeni vel galesiu startuot.

Ironge-smagu kad atsigauni, vistik gyvenimas yra grazus, kad ir kaip kartais buna sunku....

Papildyta:
QUOTE(Gintute @ 2008 07 24, 13:26)
VITAMINUK, įsvaizduoju kaip pikta tau ant daktarų.. bliamba.. vat ir pasitikėk jais.. Jiems tie pacientai visai dzin ..ypač mažesniuose miesteliuose.. Nu bet nieko, vat rytoj pažiūrės kas pas mane blogai ir rudeniop abi pastosim..SĖKMINGAI  drinks_cheers.gif

Man toks kartas pirmas-kazin ar man irgi reiktu tyrimuku?
O pastosim mes butinai ir kitas mergaites i kompanija prigriebsim-kuo daugiau nestuke.gif , tuo linksmiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitaminukas: 24 liepos 2008 - 15:12
Aš tik vis galvoju dėl tų trijų mėnesių ir pusės metų.. g.gif Ar čia laukt.. ar bandyti.. unsure.gif Ir ką turėjo omeny gydytoja sakydama, kad gali nors ir dabar pastoti, tik kas iš to, jei vėl persileisi? O kas garantuos, kad po tų pusės metų tas pats nenutiks.. unsure.gif

Ir dėl tų tyrimų dar blaškausi.. kokius tiksliai pasidaryti ir pan., nes jei bandysi klausti, tai garantuotai nukirs, kad jokių tyrimų nereikia.. ar ne..? unsure.gif Nu žodž.. dry.gif

Nes galvoju, jei bandyti po trijų mėnesių, tai gal pradėti kokius tai vitaminus gert.. ar tą folio rūgštį.. ką manot? g.gif
Atsakyti
Mergaites, ar tiesa, kad jai mazylis nesivysto, tai jau ir krutine nebe tokia jautri ir nepadidejusi? Vienas is pozymiu?
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2008 07 24, 19:29)
Mergaites, ar tiesa, kad jai mazylis nesivysto, tai jau ir krutine nebe tokia jautri ir nepadidejusi? Vienas is pozymiu?


nebijok, tikrai nebutinai. Su 1 nestumu pamenu, kaip 7-8 savaite absoliuciai staiga dingo krutines jautrumas. Tik tada nezinojau, kad cia kazka reiskia. pamenu - maigiau darbe ir stebejausi. Bet tai nieko nereiske ir dabar turiu beveik 3 m mazyli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(christel @ 2008 07 24, 18:36)
nebijok, tikrai nebutinai. Su 1 nestumu pamenu, kaip 7-8 savaite absoliuciai staiga dingo krutines jautrumas. Tik tada nezinojau, kad cia kazka reiskia. pamenu  - maigiau darbe ir stebejausi. Bet tai nieko nereiske ir dabar turiu beveik 3 m mazyli 4u.gif

Aciu uz atsakyma 4u.gif Pas mane krutine vis dar jautri. Tai kol jautri, tol galvoju, kad viskas OK (reiskia vystosi zirniukas smile.gif ). Nes bandau ieskoti savyje pastoviai nestumo pozymiu lotuliukas.gif Tai kadangi jauciuosi palyginus gerai (galima sakyti nepykina), tai ieskau kitu pazymiu - kaip, pvz., jautri krutine ir pan. O tai is viso nesijaustu, kad esu nestuke.gif Siaip as policistuke. Ir bijau, kad hormonai nesubalamutintu man visko. Daktare atostogauja iki Rugpjucio men.
Atsakyti
merginos, gal kas susidūrėt ir domėjotės kokių priemonių galima imtis po trijų ir daugiau nesivystančių nėštumų, jeigu tokių akivaizdžių viso to priežasčių nėra?
Atsakyti
QUOTE(katee @ 2008 07 24, 18:29)
Mergaites, ar tiesa, kad jai mazylis nesivysto, tai jau ir krutine nebe tokia jautri ir nepadidejusi? Vienas is pozymiu?


katee marš lauk iš čia nono.gif poster_dont.gif hihihi.gif , baik ieškoti blogų dalykų, tau dabar reik lankytis prie nėštukių, o ne prie nesivystančių persileidimų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(blndz @ 2008 07 24, 20:41)
merginos, gal kas susidūrėt ir domėjotės kokių priemonių galima imtis po trijų ir daugiau nesivystančių nėštumų, jeigu tokių akivaizdžių viso to priežasčių nėra?


Pas mane jau buvo trys, ketvirtas 5 savaitėj pats išsivalė.
Labai norėčiau ir aš tai žinoti. O tu genetiškai tyreis? Pati rugpjuti vaziuosiu pas genetikus, bet manau jie duos tik tikimybiu teorijos skaiciukus.
Per trecia nestuma man rado ureaplasma, tai vat ant jos ir suvertė visas bėdas, bet nelabai tuo tikiu. Dar man viena daktarė iš Palangos sakė, kad pas mane dubuo persisukęs, bet ir tuo nelabai tikiu.
Dar yra versija, kurią rodos minėjau kažkada, kad jei gleivinė nepilnai (dėl kelių abrazijų) padengia gimdą tai gemaliukas pritrūksta maisto (man taip daktariukė aiškino).

O kad visos kažkada būsim nestuke.gif labai tuo tikiu ir linkiu visoms mums drinks_cheers.gif
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(Saulėta @ 2008 07 24, 16:22)
Aš tik vis galvoju dėl tų trijų mėnesių ir pusės metų.. g.gif Ar čia laukt.. ar bandyti.. unsure.gif Ir ką turėjo omeny gydytoja sakydama, kad gali nors ir dabar pastoti, tik kas iš to, jei vėl persileisi? O kas garantuos, kad po tų pusės metų tas pats nenutiks.. unsure.gif

Ir dėl tų tyrimų dar blaškausi.. kokius tiksliai pasidaryti ir pan., nes jei bandysi klausti, tai garantuotai nukirs, kad jokių tyrimų nereikia.. ar ne..? unsure.gif Nu žodž.. dry.gif

Nes galvoju, jei bandyti po trijų mėnesių, tai gal pradėti kokius tai vitaminus gert.. ar tą folio rūgštį.. ką manot? g.gif

smile.gif Labukas, patariu gerti tau folio rugsti jau pries tris menesius pries planuojant pastoti , gali gerti kartu ir vyras, man taip rekomendavo ne vienas gyd. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(supermegeja @ 2008 07 24, 23:07)
smile.gif
smile.gif Labukas, patariu gerti tau folio rugsti jau pries tris menesius pries planuojant pastoti , gali gerti kartu ir vyras, man taip rekomendavo ne vienas gyd. mirksiukas.gif


Ar vyras folio rūgštį??? Ar šiaip kokius vitaminus? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(blndz @ 2008 07 24, 19:41)
merginos, gal kas susidūrėt ir domėjotės kokių priemonių galima imtis po trijų ir daugiau nesivystančių nėštumų, jeigu tokių akivaizdžių viso to priežasčių nėra?


man po 4-mano ir vyro chromosomu kariotipus,dare histeroskopija,afs.Turejau bedu su hormonais-PKS,bet bent tada su vaistu pagalba jie normos ribose buvo.Labai daug jie pasiulyt negali,gal ,kad visi nestumai mazi buvo apie 5-6 sav.nebent kai kita karta pas gydytoja eisiu ,ka nors sugalvos.
is esmes galvoju priklausomai kokios ir pas ka problemos,jei genetiskai kas,tai gal tik donoro/es pagalba pavyktu? g.gif na arba surogatine motina?Gal kam palaikanciu vaistuku uztenka,kiekvienam kitaip.Mano bendradarbio zmona po 3 persileidimu 4 vaikus pagimde,absoliuciai nieko nedarant,cia jau kaip kam.

O tau 3 jau buvo?? verysad.gif
Atsakyti