Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikis ir šuo namuose

musu airai jau 6metai ji labai judri ir kantri kale vyresnelis ja tikrai kankino ir t.t. su skiepais ir profilaktika nuo kirmeliu ir taip aisku o kas liecia seriu tai jokiu problemu jos veisles sunis reikia kirpti tai teks atsiradus leliui kirpti ne 2 o tris kartus per metus ir jokiu seriu lotuliukas.gif tik speju bus problema kai lelius paaugs tai tikrai del lojimo krupcios kol maziukas tai negirdi jos lojimo bet su vyru po truputeli bandom ta lojima kaip tai tramdyti tongue.gif bet jau tikrai nesiruosiu laikinai isvesti pas mama laabai ji man brangi juk mano dovana 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 01 03, 21:22)
musu airai jau 6metai ji labai judri ir kantri kale vyresnelis ja tikrai kankino ir t.t. su skiepais ir profilaktika nuo kirmeliu ir taip aisku o kas liecia seriu tai jokiu problemu jos veisles sunis reikia kirpti tai teks atsiradus leliui kirpti ne 2 o tris kartus per metus ir jokiu seriu lotuliukas.gif tik speju bus problema kai lelius paaugs tai tikrai del lojimo krupcios kol maziukas tai negirdi jos lojimo bet su vyru po truputeli bandom ta lojima kaip tai tramdyti  tongue.gif bet jau tikrai nesiruosiu laikinai isvesti pas mama laabai ji man brangi juk mano dovana  4u.gif

Nesijaudink dėl lojimo, leliukai pripranta, nu nebent visai šalia suloja, tada išsigąsta, bet dažniausiai nekreipia dėmesio. biggrin.gif
Atsakyti
Mes ir suni ir katina turejom.I ta kambari kur mazyle buvo neleisdavom jiem eiti.Nuo pat pirmos dienos supazindinom, kad nebutu pyksciu ir pavydo.Abu gyvunai mazosios issigando ir kuri laika net nesiartino.Po to apsiprati ir buvo smalsu.Bet juos teko atiduoti, nes maziuke alergizavo gyvunam.... sad.gif schmoll.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
na as irgi tikiuosi kad pripras prie lojimo nes kol kas tai nulis reakcijos tik miega valgo ir kaaartais tik paverkia biggrin.gif o aira tai tikra signalizacija jei maziukas pradeda kriukseti o as neisgirstu tai pagal ja pamatau ausys staciai ir ziuri i mane inkstama tipo ko neeini maziukas kriuksi lotuliukas.gif Nors kai maziukas buna keduteje ir pastatytas ant zemes nepraleis progos prieti pauostyti palaizyti smile.gif nors laizo tik kojytes nuogas pas mus namie labai silta tai laikome tik su bodziuku ir kojinaitemis prie veiduko ir rankyciu nelenda nes gavo velniu tai db turbut supranta kur galima kur negalima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 01 04, 12:31)
na as irgi tikiuosi kad pripras prie lojimo nes kol kas tai nulis reakcijos tik miega valgo ir kaaartais tik paverkia  biggrin.gif  o aira tai tikra signalizacija jei maziukas pradeda kriukseti o as neisgirstu tai pagal ja pamatau ausys staciai ir ziuri i mane inkstama tipo ko neeini maziukas kriuksi  lotuliukas.gif Nors kai maziukas buna keduteje ir pastatytas ant zemes nepraleis progos prieti pauostyti palaizyti  smile.gif  nors laizo tik kojytes nuogas pas mus namie labai silta tai laikome tik su bodziuku ir kojinaitemis prie veiduko ir rankyciu nelenda nes gavo velniu tai db turbut supranta kur galima kur negalima  lotuliukas.gif

Labai smagu, kad nedarot iš kūdikio šventos karvės, su gyvūnais bendrauti reikia.
Tarp kitko mano viena kalė irgi Aira. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Linusikas @ 2008 01 05, 13:30)

Tarp kitko mano viena kalė irgi Aira. biggrin.gif


Mūsų Taira thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Magdute @ 2008 01 06, 16:28)
Mūsų Taira  thumbup.gif  lotuliukas.gif

A aišku, kažkur raidė buvo pasimetus lotuliukas.gif
Atsakyti
O mes auginam prancūzų buldogą, gaila, bet laikinai teko jį emigruot į sodybą.(šunų mylėtojams atsakau, streso šuniukas neturi, kadangi kas savaitgalį mes varom į kaimą o ir ten mylintys jį žmonės gyvena). Ir nežadam parsivežti tol, kol mažiukas nepradės vaikščioti. Minusas-plaukai, minusas-garsiai pasitinka svečius, garsiai"džiaugiasi", minusas-visur jo pilna. Nesuprantu kam auginti šunį namuose, jei jam leidžiama būti tik vienam kampelyje, tai gaunasi kaip voljeras namuose.
Atsakyti
As taip pat auginu 4 sunis, trys is ju tikrai dideli. Kai suzinojau kad laukiuosi pradejau galvot apie voljerus savo 2 sibiro haskems, nes jos labai judrios. Mazyli parsivezem namo tik pries savaite ir jau visus keturkojus su juo supazindinom. Haskes dienas leidzia voljere, namo parvedam tik nakciai, na o rotveileris ir pudelis visa diena buna namie. I kambari kur buna mazylis sunu neleidziam, pastatem vartelius, nes jiems jis labai idomus, net tarpusavyje susipesa "nepasidalindami" juo. Idomiausia kai mazasis pradeda verkti, tada abi haskes kaukia kartu, o vyresnioji kale dar pradeda "lipti sienom" ir verziasi gelbeti jo.
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 01 10, 13:08)
O mes auginam prancūzų buldogą, gaila, bet laikinai teko jį emigruot  į sodybą.(šunų mylėtojams atsakau, streso šuniukas neturi, kadangi kas savaitgalį mes varom į kaimą o ir ten mylintys jį žmonės gyvena). Ir nežadam parsivežti tol, kol mažiukas nepradės vaikščioti. Minusas-plaukai, minusas-garsiai pasitinka svečius, garsiai"džiaugiasi", minusas-visur jo pilna. Nesuprantu kam auginti šunį namuose, jei jam leidžiama būti tik vienam kampelyje, tai gaunasi kaip voljeras namuose.


Visi minusai - tikra teisybė. Dėl išvežimo, - teisingai padarėte, ir asš už tai, kad šuo laisvai lakstytų. Tik jums pasisekė, kad turit kur išvežti. smile.gif
Atsakyti
Pas mus irgi prancūzų buldogas2,5metų ir 8 mėn mažylė. Šuo mūsų šeimos narys, taip, tų minusų daug, o ir ikyrus kartais būna ir po kojom makaluojas, visur jo pilna...Mažiukę tai myli labai, kojytes rankytes nulaižo, kantriai sėdi tampomas už ausų ir nukarusių žandukų. Kai parsivežėm mažiukę iš ligoninės, pasakėm: čia Džeikučio mažytė lėlytė, Džeikutis turi lelytę. Ir viskas, pati geriausia auklė, kur buvęs ir lekia žiurėti,kur jo lelytė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš irgi tik už tai, kad šunys turėtų kur lakstyt, aišku man bepigu šnekėt, aš svo hektarą aptvėrus, tai maniškiai patenkinti, praėjo jau pusė metų, jie priprato prie lelkos, taigi visi patenkinti.
Nordea, dievinu sibiro haskius, sakiau reiks kada porelę įsigyt, kaži kaip jie su vaikais, ar šeriasi, ar daug loja?
Atsakyti