Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikis ir šuo namuose

Mūsų namuose aštuonių mėn dukrytė ir keturių mėn šunelis.Vyresnioji dukra išprašė ,labai norėjo šuniuko. Dabar namuose du maži vaikai.Mažoji labai domisi šuneliu, krykštauja pamačiusi, bet aš nesu labai patenkinta, nes padaugėjo tvarkymo-šuns plaukai,po lauko kojeles jam reikia plaut, o su mažu vaiku irgi darbų užtenka.Jei reikėtų vėl apsispręst, tai aš- už šunis, bet kai vaikai jau paaugę, kokių penkerių metų.
Atsakyti
QUOTE(Linusikas @ 2008 01 12, 14:22)
Nordea, dievinu sibiro haskius, sakiau reiks kada porelę įsigyt, kaži kaip jie su vaikais, ar šeriasi, ar daug loja?


mano sibiro haskiai labai graziai draugauja su mazyliu. Jie suys taikus, gerasirdziai, tik labai judrus, taciau subrende dazniausiai buna ganetinai islaikyto charakterio. Jie beveik neloja, dazniau "dainuoja" (kaukia, bet ne isteriskai ir net mielai ausiai). Seriasi pora kartu per metus, priesingai nei rotveileriai, nuo kuriu plaukai byra beveik nonstop.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nordea: 17 sausio 2008 - 14:03
Galiu tik palinkėti kantrybės tiems kas turi namuose augintinį ir dar reikia vaikeliu pasirūpinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabred @ 2008 01 19, 17:59)
Galiu tik palinkėti kantrybės tiems kas turi namuose augintinį ir dar reikia vaikeliu pasirūpinti smile.gif

na ir kokia cia jau kntrybe turi buti smile.gif puiki proga iseiti i lauka dazniau smile.gif kad ir leliuka palikti vyrui o pati uz sunio ir pirmyn galva pravedinti smile.gif aisku gyvenant bute sunkiau su sunelio gamtiniais rekalais tikrai kad jei viena su leliuku tai ne kas g.gif na o as tai kai name tai man thumbup.gif jei ir tyngisi isvesti tai i kiema ir vsio cool.gif
Atsakyti
biggrin.gif
QUOTE(Nordea @ 2008 01 17, 14:01)
mano sibiro haskiai labai graziai draugauja su mazyliu. Jie suys taikus, gerasirdziai, tik labai judrus, taciau subrende dazniausiai buna ganetinai islaikyto charakterio. Jie beveik neloja, dazniau "dainuoja" (kaukia, bet ne isteriskai ir net mielai ausiai). Seriasi pora kartu per metus, priesingai nei rotveileriai, nuo kuriu plaukai byra beveik nonstop.


kaip smagu, reiks rimtai pagalvoti ir apie juos, kiemas didelis, visi tilptų
QUOTE(Viktorijag @ 2008 01 19, 19:06)
na ir kokia cia jau kntrybe turi buti  smile.gif  puiki proga iseiti i lauka dazniau  smile.gif  kad ir leliuka palikti vyrui o pati uz sunio ir pirmyn galva pravedinti  smile.gif aisku gyvenant bute sunkiau su sunelio gamtiniais rekalais tikrai kad jei viena su leliuku tai ne kas  g.gif  na o as tai kai name tai man  thumbup.gif  jei ir tyngisi isvesti tai i kiema ir vsio  cool.gif

teisingai sakai, aš porą kartų per dieną lekiu su šunim pabėgioti, galva prasivėdina ir su pupa daugiau energijos turiu žaisti.
Atsakyti
As ir namuose turiu leliuka ir suniuka mirksiukas.gif
Is pradziu galvojau, kad susitvarkysim. Sukalem lauke voljera, jau buvom ir pripratine diena jame buti, o nakciai parsivezdavom i namus, bet nesenai pastebejau, kad tuoj ir suniuku turesim doh.gif ir kaip mes neprisaugojom nesuprantu verysad.gif Tai dabar gaile ir lauke laikyti.
Prie leliaus nelenda, atrodo, kad jos bijo. Siaip labai liudnas suo tapo, kai ateina sveciu tai jais taip dziaugiasi, o i mus net neziuri schmoll.gif jauciasi isduota.
Atsakyti
Mes irgi turim du mazus vaikus thumbup.gif wienas is ju keturkojis naminukas jorkas. Problemu su jo plaukais beweik jokiu, daugiau su manaisiais, kaip dabar taip slenka doh.gif doh.gif doh.gif Nors ir labai judrus wisur uzlipa, pasiekia, bet prie mazosios nelenda wisiskai schmoll.gif tik kai parsinesu is lauko ja tai nori wis pasisweikinti bet kai mazoji ciumpa ji uz plauku tai deda i kojas ir nesiartina. lotuliukas.gif Jis wis megzta prisiglausti kai miegi ar kai sedi ant keliu susirangyt, begalo megsta demesi ir wat ka pastebejau kad kai atsirado zuikis, jisai liudnesnis pasidare verysad.gif na bet stengiames nenustkiausti ir jo mirksiukas.gif Na as tai uz sunis, ypac kai pamatai kiek dziaugsmo suteikia lialiuj kai pamato atbeganti keturkoji thumbup.gif
Atsakyti
mes labai norime isigyti kaciuka, bet is aplinkiniu sulaukeme patarimu, kad neskubetume bent iki kol dukrytei sueis metukai... sako, kad jei vaikas nekontaktuoja su gyvunu nuo pat gimimo, tai neturi jiems imuniteto... tai turbut, kad palauksime... uztenka ir viwno vaikucio po kol kas namie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-edita- @ 2008 01 28, 15:46)
mes labai norime isigyti kaciuka, bet is aplinkiniu sulaukeme patarimu, kad neskubetume bent iki kol dukrytei sueis metukai... sako, kad jei vaikas nekontaktuoja su gyvunu nuo pat gimimo, tai neturi jiems imuniteto... tai turbut, kad palauksime... uztenka ir viwno vaikucio po kol kas namie  smile.gif

Įsigijau katę, kai mažei buvo 5 mėn, viskas ok. Katė prie vaiko nelenda, truputį prisibijo, bet peles išgaudė. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rp_inga @ 2008 01 14, 17:20)
Mūsų namuose aštuonių mėn dukrytė ir keturių mėn šunelis.Vyresnioji dukra išprašė ,labai norėjo šuniuko. Dabar namuose du maži vaikai.Mažoji labai domisi šuneliu, krykštauja pamačiusi, bet aš nesu labai patenkinta, nes padaugėjo tvarkymo-šuns plaukai,po lauko kojeles jam reikia plaut, o su mažu vaiku irgi darbų užtenka.Jei reikėtų vėl apsispręst, tai aš- už šunis, bet kai vaikai jau paaugę, kokių penkerių metų.

thumbup.gif mUSU TOKIA PAT ISTORIJA verysad.gif
Atsakyti
Labas mamytes esamos ir busimos . Greitai turesime leliuka, bet neramu truputi del suns, kuri laikome. ( turime stafe). smile.gif Suns atiduoti tai tikrai niekam nenoriu, ji mano pirmas vaikas. biggrin.gif Bet baisu ir del leliuko. Tai norejau, kad atsilieptu mamytes, kurios augina leliukus ir stafus. Kaip sie sunys reguoja i naujus seimos narius. Nes musu merga tokia islepinta, su mumis miegodavo ir t.t
Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2008 01 31, 21:19)
Labas mamytes esamos ir busimos . Greitai turesime leliuka, bet neramu truputi del suns, kuri laikome. ( turime stafe).  smile.gif Suns atiduoti tai tikrai niekam nenoriu, ji mano pirmas vaikas.  biggrin.gif Bet baisu ir del leliuko. Tai norejau, kad atsilieptu mamytes, kurios augina leliukus ir stafus. Kaip sie sunys reguoja i naujus seimos narius. Nes musu merga tokia islepinta, su mumis miegodavo ir t.t
Aciu uz atsakymus  4u.gif


Auginu ne stafus bet....

patarciau vaikiuko atvykimui i namus jau dabar ruostis, t.y. pratinti suni prie nauju taisykliu dar nepasirodzius naujagimiui, kad suniui nebutu neigiamos asociacijos jog tik atsiradus mazyliui jam nebegalima kazko daryt. Pvz as savo sunis (kai kurie is ju anksciau miegojo lovoj)pratinti prie nauju taisykliiu pradejau vos suzinojusi kad laukiuosi, t.y. jokiu lovu ir ejimu i kambari kur bus mazylis, taigi kai maziu parsivezem namo, sunys jau seniai buvo prate kad ten eiti negalima. labai puikiai mano situacijoje padeda varteliai i vaiko kambari.
Atsakyti