Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią spaudą/žurnalus nuolat skaitote?

Apklausa: Kokius zurnalus skaitote? (496 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Kadangi tai ano pirmagimis- nuo nestumo skaitau Mamos zurnala... beje jis man labai patinka (todel kaledu senis atnese prenumerata metams thumbup.gif )...

Tik va dabar per foruma.... nebera laiko jam.... nors stengiuos paskaityti..... Anksciau jus skaitydavom Cosmo, Ieva, Laima.... o dabar specializuojames vaikuciuose..... Ai.. man kol kas patinka wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Pipone @ 2004 01 30, 10:50)
Kadangi tai ano pirmagimis- nuo nestumo skaitau Mamos zurnala... beje jis man labai patinka (todel kaledu senis atnese prenumerata metams thumbup.gif )...


man irgi labiausiai patinka MAMOS ZURNALAS. taciau draugai uzsake nes paprasiau ir TAVO VAIKA. tai du turiu. "mazylis" nepatinka, ten tokia misraine-mozaika, net galva susisuka.
mima, tu teisi, daznai pacios zinom, ko reikia vaikui - zurnalai tik tai ir patvirtina.

taciau kartais zurnaluose pristatomas patarimu misinys, kartais ivairus gydytojai tampaciom vos ne straipsny priestarauja, taip kad nusprest beliek paciai.

pvz; krutimi maitint reikia visad-nakti/diena, o cia stomatologe sako, nakti gal ne, nes dantys genda, arba neurologe - prie vaiko nakti nelist, nes blogas miego ritualas formuojasi... wink.gif taip kad....

labiausiai dziaugiuos, kai pristatomos seimos, kurios su sunkumais kovoja, nepaluzta.
Atsakyti
Kadangi jau taip yra, kad mums zurnalu "Mazylis" ir "Tavo vaikas" pirkt nereikia, tai visuomet perverciu. Ir aisku paskaitau apie tai, ka ir taip zinojau. Kad kazka labai naujo suzinociau, tai tikrai ne. Bet kartais iskilus kokiam klausimui, tiesiog susirandu straipsni apie tai, paskaitau ir vistiek ramiau pasidaro.
Va dabar prie kompo jau guli "Mazylio" ir "Tavo vaiko" vasario men. numeriai.
Bet jeigu reiktu pirkt, tai turbut pirkciau "Tavo vaika", nes "Mazylis" tai tokia makaliene, apie viska beveik nieko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barbora: 31 sausio 2004 - 10:53
As tai skaitau, ka tik randu: Ir "Mazyli", ir "Mamos zurnala", ir "Tavo vaika". Ir kliekviena karta randu ka nors naujo, idomaus. Patinka ir konkursai. Faina ir paciai ka parasyti ir po to gauti dovanu. biggrin.gif
Taip jauciuosi labai nenutolusi nuo gyvenimo. Sedint vienai su vaiku pernelyg ramu, tai prisigalvoju dau uzsiemimu.
Nors kartais jau pagalvoju, kad reikia apsistoti ties kokiu nors vienu. Bet kai tik pamatau nauja numeri - ir nusiperku.
Mano panelyte taip pat labiausiai megsta tuos zurnalus. Pati pasiima, atsiseda, varto ir kazka pasakoja.
Ir vyras kartais paskaito. Kaip sakant, kai man ka reikia irodyti, parenku reikalinga straipsi ir pakisu. Taip ir laimiu.
Atsakyti
as irgi skaitau tik vaikiskus zurnalus ne stuose Cosmo ir pns vien tik apie dietas ir madas sneka... Nuo nestumo pirkdavau Mamos zurnala arba Tavo vaikas, o dabar turiu Tavo vaikas prenumerata o Mamos zurnala nusiperku. Mazylis jau kaip minejot - kazkokia makalyne, bet jau kai nera labai ka skaityt tai nusiperku. Del skaitomu straipsniu tai perskaitau visa zurnala- is pradziu idomiausius, paskui ir visoki niekala smile.gif siaip buna juokingu straipsniu pvz Bobuciu patarimai uz ir pries ir pns. taigi, daug ka zinau, dar daugiau suzinau, daug ka pavtvirtinu ir pns, bet siaip manau verta!
Atsakyti
Mano vyras sako, kad aš "Mamos žurnalą" tiesiog ryju, kartais paerzindamas atima iš panosės naujausią numerį ir neduoda, o kai jau atsibosta mane erzint, tai numeta ir sako "Imk, dievink tą savo žurnalą..." biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Jo, pripažįstu, kad kad esu "priklausoma" nuo to mielo žurnaliuko, jaučiu abstinenciją paskutines dienas iki jo išėjimo ir kasdien su vežimėliu sukuosi apie spaudos kioskus, galvodama "O gal šį mėnesį anksčiau išeis?" book.gif
O jei visai rimtai, tai nepraleidžiu nė vieno numerio, nė vieno straipsnio, viskas įdomu ir patinka thumbup.gif .
Nemėgstu "Mažylio", kaip jau prieš tai ne viena minėjo - mozaika, kratinys, mišrainė - pritariu.
Atsakyti
perku "Tavo vaikas" zurnala ir nebesiblaskau tarp kitu. wink.gif
Turiu net pacius pirmuosius numerius .Jau atrodo tas pats per ta pati- vis tiek perku.
cia gal netgi apklausa reikejo padaryt, idomu kuris leidinys tarp mamu populiariausiais? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuja: 30 sausio 2004 - 15:16
Aš tai Tavo vaiką nuosekliai skaičiau kokius 3m., o po to pajutau, kad kažkaip nieko labai naujo jau neberandu. Kadangi esu visus (beveik, nes buvo momentas, kai mano dukrytė labai juos skaitė) išsaugojus, tai kai iškyla kokia problemytė pasiknisu ir randu kokį atsakymą. O šiaip parduotuvėje visada bent peržvelgiu apie ką rašo, kartais ir susigundau...Bet dabar bandau nuo mamų literatūros grįžti prie moteriškų žurnalų. Kažkaip pastebėjau, kad manyje mama permuša moterį - ajajai ph34r.gif
Atsakyti
Kol neatradau sito forumo, kasmenesi skaiciau visus tris zurnalus book.gif . Dabar turiu "Mazylio" prenumerata(gavau dovanu clap.gif ), tai paskaitineju, o kitus nusiperku tai tik jei pervertus parduotuvej sudomina kokia nors tema smile.gif
Atsakyti
Noreciau uzstoti "Mazyli". Jis man visai nieko, gal reikia priprasti. Man patinka, kad temos suskirstytos pagal amziu. Ypac, kai norisika greiciau surasti. O svarbiausia "Mazylyje", yra nesunkiai pagaminamu ir skaniu patiekalu receptu. Be to, patinka rubrika "Visada po ranka", ten kartais tokiu nieko dalykeliu buna kaip pasilengvinti buiti ir pan. Sakyciau, kad visi zurnalai neblogi, sudejus visus tris (ir kai ka isemus), tai iseitu vienas super. Temos tai, zinoma, kartojasi. Matyt, ateis laikas, kai isaugsim is tu mamu zurnalu.
Atsakyti
O as visai tu zurmalu neskaitau, ten tik apie leliukus, o mano merga jau didele, bet iki 2 metu saziningai pirkdavau visus zurnalus vaiku tematika biggrin.gif wink.gif bet ko tikrai truksta tai zurnalu apie vyresnius vaikucius, nes dabartiniuose jeigu ir yra apie tokius vaikus, tai tik koks 1-2 psl geriausiu atveju mad.gif leidybos firmos galetu susirupinti
Atsakyti
As skaitau "Mamos zurnala". Kadangi ji perku dar tik puse metu, temos nesikartoja ir is tikruju randu tai, ko man reikia. O dabar dar foruma suradau, tai is viso busiu pati geriausia mama biggrin.gif
Atsakyti