Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią spaudą/žurnalus nuolat skaitote?

Apklausa: Kokius zurnalus skaitote? (496 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
skaitau as Mamos zurnala nuo pat nestumo pradzios... rolleyes.gif ir negaliu atprasti lig siol. Kas menesi vis nusiperku ir taip "skaniai" paskaitau vakare rolleyes.gif Nor naujo jau nedaug ka terandu - po tiek laiko temos pasikartojo bent po 4 kartus. Ale vis tiek negaliu nenusipirkti.
O nestumo pradzioj pirkdavau visus tris cool.gif Veliau apsistojau ties Mamos zurnalu, nes man jis atrodo jaukiausias, patraukliausias ir nuosekliausias thumbup.gif
Atsakyti
As is pradziu pirkau visus trys zurnalus. po to du is ju buvau uzsiprenumeravus. Bet dabar apsistojau ties "Tavo vaikas" ir "Mazylis", man jie labiausiai patinka. "Mamos zurnalas" kazkaip nelabai. Kituose daug apie maista buna, man su mano nevalgiuke ir pastoviom problemom su viduriukais, kaip tik.
Atsakyti
O aš dauguma žurnalų perku.... tikriausiai sergu žurnalige..... nors mano lelius jau kaip ir didelis, bet vis vien nusiperku Mamos , Tavo vaikas, Mažylis žurnalus, juose persiskaitai kai ką daugiau sužinai sustiprėja noras turėti antrą leliuką nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
Skaitau "Mazylis" ir "Tavo vaikas". O labai nepatinka "Pradziu pradzia" jau toks lekstas zurnalas. O is tv laidu nepatinka "Mamos dienorastis" - nejaucia kad tas pacias temas sneka kas antra laida. pvz. apie delfinu terapija ir vaiku sloga. Nu kiek galima klausytis sad.gif
Atsakyti
O AS SKAITAU TIK MANE DOMINANCIUS STRAIPSNIUS IR IDOMIUS POKALBIUS SU KITAIS TEVAIS,NIEKADA NESKAITAU KA VALGYT AR KAIP KVEPUOT biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (VP tetis @ 2004 03 22, 11:08)
O AS SKAITAU TIK MANE DOMINANCIUS STRAIPSNIUS IR IDOMIUS POKALBIUS SU KITAIS TEVAIS,NIEKADA NESKAITAU KA VALGYT AR KAIP KVEPUOT biggrin.gif

oi oi oi - neskaitai " 10 punktu, kaip tapti geresniu teciu" ir nedarai testo " ar myli savo vaikus?" laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif keistuolis wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Sara @ 2004 03 22, 11:10)
oi oi oi - neskaitai " 10 punktu, kaip tapti geresniu teciu" ir nedarai testo " ar myli savo vaikus?" laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif keistuolis wink.gif

TESTAI,-NESAMONE.
O KOKS TETIS BUSIU? PAGYVENSIM,PAMATYSIM. PATS TECIO NETUREJAU (NA TURIU,NUO 8 METU TURIU).
Atsakyti
QUOTE (VP tetis @ 2004 03 22, 11:20)
TESTAI,-NESAMONE.
O KOKS TETIS BUSIU? PAGYVENSIM,PAMATYSIM. PATS TECIO NETUREJAU (NA TURIU,NUO 8 METU TURIU).

taigi as juokaujau wink.gif - pati neskaitau visokiu briedu: 'kaip patikti vyrui ","kokia esi seimininke", "kiek metu gyvensi", " kokios spalvos paryskina tavo grozi".... biggrin.gif
Atsakyti
Negaliu kategoriškai teigti, kad visuose tuose žurnaliukuose vien biedus rašo. Yra ir įdomių straipsnių, bet nedaug... Asmeniškai aš jų niekada neperku, nebent iš kokios mamos pasiimu paskaityt. Nes perskaitau žurnalą per kokį pusvalandį - ta prasme, nesu skaitymo čempionė, tik nelabai daug ką randu paskaityt. Nes dažniausiai gi skaitai kas tau aktualu. Pvz., jei tavo vaikui 8 mėn., tai ir skaitai apie tokio amžiaus vaikus. Po kelių mėnesių pasiėmus tą patį žurnalą vėl gali rast kažką naujo, neskaityto, ką praleidai anksčiau. Įdomiausios man visada vaikų nuotraukos - baisiai gražu smile.gif
Atsakyti
laugh.gif Skaitau "mamos zurnala", ir nesigaiuliu, nes ten daug ir geru PATARIMU apie viska thumbup.gif wink.gif Kartais zurnalo patrimais tenka pasinaudoti net kelis kartus per menesi rolleyes.gif
Atsakyti
Man labai pasitarnavo"mamos zurnalas".Tada interneto dar neturejau, tai tas zurnalas buvo kaip vienintelis rimtas patarejas.Dabar kartais irgi nusiperku , na kai pastebiu dominancia tema. smile.gif
Atsakyti
kai kurie straipsniai buna tokie vejai...pvz...apie seksa......kaip sugundyti vyra...vyri jautrausios kuno vietos ir t.t.....juk visi vyrai kitokie...ir ne visiems patinka kas patinka daugumai........taip kad gerausia yra pazinti savo vyra paciai ir paciai issiaiskinti kas jam patinka..o ne eksperementuoti pagal zurnalus.....po to dar vyras ne taip supras biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti