Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią spaudą/žurnalus nuolat skaitote?

Apklausa: Kokius zurnalus skaitote? (496 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Kai laukiausi ir pagimdziusi iki mazdaug metuku skaiciau Mamos zurnala. Kaip naujai iskeptai mamytei, zurnalas man labai praverte. Po metu temos vel pradejo kartotis, bet tai juk normalu, kitos mamytes laukiasi, pagimdo, ir joms tos pacios temos vel aktualios. Taigi, ántrus metus skaiciau mamoms skirtus zurnalus gana retokai, o dabar laukiuosi, tai vel pavartau.
Atsakyti
as tau skaitau "parenting"...."baby talk"...ir "american baby" ziurnalus....kai buvau nescia akiciau "fit pregnancy"......nuostabus ziurnalai...yra visokiu straipsniu nuo vaiko priziurejimo.....saves priziurejimo ir iki sekso... rolleyes.gif
Atsakyti
teko skaityti ir lietuviskus ziunalus skirtus mamos.......tavo vaikas....mamos ziurnalas......dauguma straipsniu yra vertimai is uzsienio spaudos.....bet lietuviski zurnalai puikus..... thumbup.gif
Atsakyti
As tai turiu daug prikaupusi Mamos zurnalu, man sis zurnalas labiausiai prie sirdies, bet kai atradau si foruma ir kai vaikas gime, tai pradejau nebepirkti, nebera laiko skaityti wink.gif daugiausia praleidziu siame forume ir tikrai daug info randu ir tokios kurios man tuo metu reikalinga thumbup.gif
Atsakyti
Kol laukiausi ir pirmuą pusmetį, kol buvau su vaiku namie, skaičiau "Tavo vaikas" ir "Mamos žurnalas". Abu labai patiko. Bet jei dabar laukčiausi ir turėčiau namie internetą, tai turbūt jokio nepirkčiau. Pakaktų informacijos internete, pirmo vaiko auginimo patirties ir ypač šio forumo. Jis thumbup.gif Na, nebent dėl konkursų. Labai jau mėgstu visokiuose dalyvauti, nors retai laimiu
Atsakyti
As savo vyrui pazadejau, kad pirksiu tik viena. Bet kadangi niekaip neissirenku, tai perku tris ar net keturis. Be jau minetu "Tavo vaikas", "Mamos zurnalas" ir "Mazylis" dar radau zurnala besilaukiancioms "Pradziu pradzia" smile.gif . Tai taip ir tebesiplesau tris menesius biggrin.gif ... O dar kiek tu zurnalu po pirmojo liko...
Atsakyti
Tris metus pirkau visus is eiles "Tavo vaikas", "Mazylis", labiausia patinkanti "Mamos " zurnala. Dabar jie tarsi pereinamasis prizas mano pazystamoms nestukems. Kaip visiskai "zaliai" mamuliai, sie zurnaliukai man labai tuo metu padejo. Nebeperku , nes temos kartojasi, o be to as dabar pati jau viska zinau laugh.gif laugh.gif laugh.gif wink.gif
Atsakyti
Man jau atsibodo tie zurnalai. Vyras nuperka, parnesa, o as tik perverciu ir foruma traukiu. smile.gif
Atsakyti
O as nebalsavau, nes skaitau daug. Kiekviena menesi perku: Ieva, Laima, Moteri, Tavo vaikas, Mazylis. Dar sestadieniais Lietuvos ryta. Kai neturiu ka skaityti nusiperku Cosmopolitana, Geri patarimai, Moters savaite ir panasius pigius zurnaliukus, kuriuos perskaitau per valanda.
Atsakyti
Aš tai negaliu praeiti pro "Panelę", be to dar skaitau Gyvenimiškas istorijas - dūšiai nuraminti, lengvas skaitinukas, dabar atradau Žmones. Aš tai kai nusisperku žurnalą iš karto perskaitau, tuomet šeimyna sako, kad mamos nėra namuose, nes labai atsijungiu.
Atsakyti
QUOTE (asara @ 2004 08 15, 13:00)
O as nebalsavau, nes skaitau daug. Kiekviena menesi perku: Ieva, Laima, Moteri, Tavo vaikas, Mazylis. Dar sestadieniais Lietuvos ryta. Kai neturiu ka skaityti nusiperku Cosmopolitana, Geri patarimai, Moters savaite ir panasius pigius zurnaliukus, kuriuos perskaitau per valanda.

Va as irgi skaitau daug zurnalciku. Ieva, Laima, Panele, Moteris, Cosmopolitan, Mini, dar sestadieniais Lietuvos ryta.
Kai pavargsti ir nenori apkrauti smegenu knygomis, galima pavartyti ir tokio pobudzio spauda.
Atsakyti
Kasdien skaitau "Lietuvos ryta", nes prenumeruojam, o kas menesi dar nusiperku Cosmo ir Laima kartais! Tuos vaiku zurnalus pirkdavau, kai buvau nescia ir kai vaikas buvo dar labai mazas. Dabar nieko ten nerasciau aktualaus, manau!
Atsakyti