Įkraunama...
Įkraunama...

Blogas burnos kvapas

sveiki, turiu ir as problema su siuo reikalu..
Buvau pas seimos gydytoja sake reguliuot mityba... Dariausi kraujo tyrima del bakterijos- neigiamas.
Gal galit pasakyt kokius dar tyrimus reik pasidaryt norin panaikint bloga kvapa? jis kamuoja jau 3 metus.. yra baltu apnasu ant liezuvio (jos taip pat smirdi)
.....
Atsakyti
negi niekas negali padeti??? =)))))))
Atsakyti
QUOTE(kamillla @ 2011 04 07, 13:37)
negi niekas negali padeti??? =)))))))


Priežasčių gali būti daug dėl kvapo. Ir kuo toliau jų daugės. Ir dantų ligos(paradantozė) duoda blogą kvapą, ir gerklėje susidarę pūlinukai. Kaip panaikinti kvapą? Reikia panaikinti priežastį, o ją gali surasti gydytojai. Geriausiai eiti privačiai, nes poloklinikose valstybinėse tokių ligų negydo, sakau iš patirties. 4u.gif
Atsakyti
Visos holivudo zvaigzdes naudoja vienintele priemone, kuri panaikina bloga burnos kvapa tai Tetrobreath www.blogaskvapas.lt
Tikrai rekomenduoju.
Cia galite paziureti video reportaza su paciu siu priemoniu sukureju Dr. Katz, kaip jis duoda laidos vedejui suvalgyti apelsina ir pamatuoja jo kvapo bukle su spec. aparatu ir po to paskalauja siomis priemonemis kas nutinka
Dr.Katz
Atsakyti
Sveiki smile.gif . Aš rekomenduočiau vaisinę pastą "Meigui" iš kompanijos "FOHOW. Ji naikina nemalonų burnos kvapą ... Efektyvus produktai visai organizmo mikroflorai atstatyti :-)
Atsakyti
gal kas naudoja priemones TetroBreath ir galėtų parašyti atsiliepimus
www.blogaskvapas.lt
Atsakyti
man patare kiekviena ryta praskalautib burna šaukštu alyvuogių aliejaus kad panaikintų blogą kvapą ir įvairias apnašas, bet vieną kart pabadžiau ir man labai nepatiko schmoll.gif gal kam padės biggrin.gif
Atsakyti
Blogo kvapo priezastis - medicinine, yra isiveisusi bakterija arba grybelis, reikia paimti paseli bei gydyti pagal rezultatus, o ne tik simptomus.
Atsakyti
QUOTE(Fanncy @ 2010 09 28, 20:19)
Labukas, turiu labai nemalonia problema  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif 
Blogas burnos kvapas ....
Gal kam yra taip buve, man ant gerkles vis atsiranda kazkokie gelsvi "dariniai" net nezinau kaip pavadinti, panasiai kaip varske ir ju kvapas siaubingas. Man jie kazkaip uzauga is is vidaus, nes paziurejus i gerkle matosi kaip jie pamazu is vidaus svieciasi, o po keliu dienu iskyla i pavirsiu ir sukelia labai bloga kvapa verysad.gif  verysad.gif , as net nezinau kas tai yra.  Buvau pas daktare, tai man ji liepe mityba keist, bet as jau ir taip ta mityba ziuriu, tai nemanau kad tai pagrindine priezastis. Labai del to kompleksuoju, nes nemalonu kalbet su zmonemis, nes bijau kad bus blogas burnos kvapas. Gal kas zinot nuo ko cia ir kaip reiktu gydyt.  Dar daktere buvo israsius lasiukus Tonsilgon,jie nuo kvepavimo taku infekciniu ligu, bet man nieko nepadejo.... verysad.gif


Sveiki,as jau gal kokius 5metus kankinuosi del blogo kvapo. Is pradziu galvojau gal nuo dantu,viska susitvarkiau. Tada skrandzio rugstingumas,lyg ir praejo. Bet kartais tokia smarve,kad jau vaikai sako,mama,tau smirdi kaip is siusksliu dezes, supuvusiu kiausiniu,fu... Ryte visas miegamasis ne kokio kvapo.
Isivariau dudziuli kompleksa,bijau kalbeti su zm,nuolat artimuju klausiu ar ir vel smirdziu. Nes jau pati nebdzinau kada smirda. Pries metus atsirado burnoje tkkie balti gumuliukai, juos tiesiog iskreksdavau is bornos. Supratau,kad tas kvapas ir bus nuo ju. Nes buna dantys isvalyti, neseniai pavalgius ,o kvapas baisus. Tie gumuliukai vadinami tonziliu akmenimis,jie gali susidaryti tonziliu kisenelese. Anginos niekada gyvenkme neturejau,bet va... Tikiuosi,kad susidorosiu su sia beda,nes taip galima isivaryti ir depresija. Tiesiog nebegaliu taip gyventi,geda,diskomfortas. Dabar turiu siuntima i santariskes,tikiuosi pades rasti problema ir sprendima.


Atsakyti
Sveikos.. Pries du metus pastebejau kad yra blogas burnos kvapas man. Visa tai laika kramciau guma, ir po biski ieskojau problemos. Susitvarkiau skrandzio problemas, susitvarkiau dantis, issigydziau dantenu uzdegima, geriu daug vandens. Taciau ipratau kramtyti guma, ipratau jausti gaivu skoni burnoje, ir kaip tik nebegaliu jos kramtyti, nes pradejo man sukelti rugsti. Kai reikia kalbeti su zmogum, labai bijau, nes rodosi jog labai smirdi.. Kaip iprasti?
Ir beje kartais vis tiek buna tas kvapas. Ir viskas del liezuvio apnasu. Ji turiu valyti net kelis kartus per diena, nes beveik po kiekvieno valgio atsiranda apnasu (o su jomis kartu ir kvapas). Ar tai normalu? Ka daryti?
Labai pavargau, nebenoriu bendrauti su niekuo, turiu didziuli kompleksa.
Atsakyti
QUOTE(beykuu @ 2015 05 06, 17:54)
Susitvarkiau skrandzio problemas, susitvarkiau dantis, issigydziau dantenu uzdegima, geriu daug vandens.

Labai pavargau, nebenoriu bendrauti su niekuo, turiu didziuli kompleksa.


Galutinai susitvarkei viską? Dantenų uždegimą - nebent lengva stadija buvo. Maniškį išoperavo, bet procesas praktiškai nesustabdomas visiškai, tik panaikint pasekmes galima ir prilėtint tolesnį procesą atkaklia kasdienine padidinta higiena.
Su skrandžiu irgi. Jeigu apnašos ant liežuvio - tai irgi skrandžio problemų pasekmė, vadinasi, ne iki galo.

O čia jau psichologinės problemos, iš kito galo reik eit. Apie savo vietą šiam pasauly galvot, analizuot, kodėl jame negerai jauties ir ką įmanoma padaryt, kad situacija pagerėtų.
Atsakyti
QUOTE(Senmergiukas @ 2015 05 08, 21:06)
Galutinai susitvarkei viską? Dantenų uždegimą - nebent lengva stadija buvo. Maniškį išoperavo, bet procesas praktiškai nesustabdomas visiškai, tik panaikint pasekmes galima ir prilėtint tolesnį procesą atkaklia kasdienine padidinta higiena.
Su skrandžiu irgi. Jeigu apnašos ant liežuvio - tai irgi skrandžio problemų pasekmė, vadinasi, ne iki galo.

O čia jau psichologinės problemos, iš kito galo reik eit. Apie savo vietą šiam pasauly galvot, analizuot, kodėl jame negerai jauties ir ką įmanoma padaryt, kad situacija pagerėtų.


Man apnašos ant liežuvio randasi, valgant pieno produktus, košes, ar miltinius, saldžiai. Pabandyk savaitę pavalgyti daržoves ir mėsą/kiaušinius, pasitikrinsi. Priežastis gali būti skrandyje - arba refliuksas, arba per mažas rūgštingumas ir nevirškina. Arba žarnyne - patologinė mikroflora, gleivinė juk vientisa, ir atkeliauja bakterijos iki burnos.

O dantenas gydo aliejaus čiulpimas - pagooglink, čia indiška praktika.
Atsakyti