Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

QUOTE(ingriduska @ 2008 02 08, 09:26)
Sveikos,
Norfoje -40proc.siūlams. Vakar pusvilnės margutės nusipirkau.50g 1.69 berods gavosi:)

as tai juos paciupinau, man jie tokie lyg siurkstoki pasirode g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 08, 09:26)
Sveikos,
Norfoje -40proc.siūlams. Vakar pusvilnės margutės nusipirkau.50g 1.69 berods gavosi:)
O merginos su tais ALIZE ,tai įkabinot kablį į nugarą.Nu reikia man jų kaip.....
Jau einu iš protelio su siūlais.Ir mocheros plonos noriu , noriu daug ir kitokių noriu.LIGONIS



o koki ju metraza raso ir ar stori jie?
Atsakyti
sveikos, o as vakar Norfoj tokiu siuliuku pirkau: 50gr - 255m, sudetis 15 proc. mochera ir 75 akrilas ax.gif labai svelnus rolleyes.gif tik neaisku kaip nesiosis g.gif
Atsakyti
Tokie storoki ,bet nakanda manieji, o metražas 50g.263m berods. Aš ir norėjau storesnių siūlų.Juk pavasarį, kai nusimesim paltus, o karščio dar nebus ,man labai praktiški tokie megztiniai.Nes būna toks periodas, kai atjungia šildymą ir oras tiek patalpoje, tiek lauke panašus:)
Mocherą tą mačiau, bet pabijojau, nes ploni siūlai darbo daug, o rezultatas nešiojant gali nuvilti:) Gali ir nenuvilti, rizika, muzika....smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 08, 11:36)
Tokie storoki ,bet nakanda manieji, o metražas 50g.263m berods. Aš ir norėjau storesnių siūlų.Juk pavasarį, kai nusimesim paltus, o karščio dar nebus ,man labai praktiški tokie megztiniai.Nes būna toks periodas, kai atjungia šildymą ir oras tiek patalpoje, tiek lauke panašus:)
Mocherą tą mačiau, bet pabijojau, nes ploni siūlai darbo daug, o rezultatas nešiojant gali nuvilti:) Gali ir nenuvilti, rizika, muzika....smile.gif

Kaip jau rašė merginos metražas neatitinka to, kas parašyta ant etiketės verysad.gif , bet mezgasi visai smagiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 02 08, 11:32)
sveikos, o as vakar Norfoj tokiu siuliuku  pirkau: 50gr - 255m, sudetis 15 proc. mochera ir 75 akrilas ax.gif  labai svelnus rolleyes.gif tik neaisku kaip nesiosis g.gif



o kaina kokia? kazi ar pas mus bus ju g.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 02 08, 12:32)
sveikos, o as vakar Norfoj tokiu siuliuku  pirkau: 50gr - 255m, sudetis 15 proc. mochera ir 75 akrilas ax.gif  labai svelnus rolleyes.gif tik neaisku kaip nesiosis g.gif

man jie nelabai patikimi pasirodė - panašu, kad gali veltis g.gif
Atsakyti
Sveikos, darbstuoles!
Gal kuri zinot kur galima nusipirkti silkiniu siulu? Tik tikro silko, ne dirbtinio. As tokiu nesu macius, bet sako, kad buna.
Megzsiu kudikeliui vasarines kelnaites. Kiek imanoma stengiuosi auginti su daugkartinem sauskelnem, tai kad nebutu karsta vasara.
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 08, 10:26)
Jau einu iš protelio su siūlais.Ir mocheros plonos noriu , noriu daug ir kitokių noriu.LIGONIS

...ir dažniausiai tai nepagydoma lotuliukas.gif , galima prislopinti, bet pasveikti schmoll.gif

QUOTE(Lusasita @ 2008 02 08, 12:08)
o koki ju metraza raso ir ar stori jie?

Mertažą rašo vienodą ant visų -263 (ir akrilo, ir pusvilnės), o storis mano akim žiūrint šiek tiek skiriasi, tai logiškai mąstant ir metražas turėtų skirtis g.gif

Man atrodo, kad tie ožkiukai tikrai ne visų spalvų vienodai švelnūs, margiukai lyg aštresni ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, siandin ryte i maxima nulekaiu ir nuostabi siulu nupirkau, 50 gr 1lt, amrgiukai tokei siulas nevianodo storio (posroris toks)
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 02 08, 13:04)
o kaina kokia? kazi ar pas mus bus ju g.gif


kainuoja tie siuliukai - 4.49 rolleyes.gif pradejau nerti vaseliu tokia tunika (o gal suknike iseis g.gif ) tai nuneriau iki pazastu, tai nesuneriau dar viso matkelio rolleyes.gif , manau, kad vieno gal ir uzteks nugarai g.gif tai gal metrazas nurodytas, sisyk, teisingai g.gif
o del kokybes as labai ilgai abejojau g.gif bet surizikavau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 02 08, 14:12)
kainuoja tie  siuliukai - 4.49 rolleyes.gif  pradejau nerti vaseliu tokia tunika (o gal suknike iseis g.gif ) tai nuneriau iki pazastu, tai nesuneriau dar viso matkelio rolleyes.gif , manau, kad vieno gal ir uzteks nugarai g.gif  tai gal metrazas nurodytas, sisyk,  teisingai g.gif
o del kokybes as labai ilgai abejojau g.gif bet surizikavau blush2.gif



cia jau su nuolaida ta kaina, ar dar 40 % numinusuot reikia blush2.gif
mat pirkau princeses IKI , tai 50 gr atrodo 257m, 35 % moherkos ir 3,79 Lt ( atrodo ) g.gif
Papildyta:
QUOTE(audruliux @ 2008 02 08, 14:00)
Sveikos merginos, siandin ryte i maxima nulekaiu ir nuostabi siulu nupirkau, 50 gr 1lt, amrgiukai tokei siulas nevianodo storio (posroris toks)



nu ner pas mus tokiu , tie margiukai nevienodo storio 3,99 Lt unsure.gif
Atsakyti