Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

sitiems siulams pas mus nera jokios nuolaidos schmoll.gif

o princeses siulai man labai patinka thumbup.gif labai gerai nesiojasi ir metrazas geras thumbup.gif ir mezgasi greitai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(audruliux @ 2008 02 08, 15:00)
Sveikos merginos, siandin ryte i maxima nulekaiu ir nuostabi siulu nupirkau, 50 gr 1lt, amrgiukai tokei siulas nevianodo storio (posroris toks)

Ar tai čia apie tuos Basic kalbat, kur akrilaniniai? O ką iš jų megzt galvojat? Jei apie tuos pačius kalba eina, tai aš šaliką tokį kiaurą kiaurą iš jų turiu, tai dar nieko, bet megztukui neįsivaizduoju kaip gautųsi, turbūt susiveltų...
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 02 08, 16:32)
Ar tai čia apie tuos Basic kalbat, kur akrilaniniai? O ką iš jų megzt galvojat? Jei apie tuos pačius kalba eina, tai aš šaliką tokį kiaurą kiaurą iš jų turiu, tai dar nieko, bet megztukui neįsivaizduoju kaip gautųsi, turbūt susiveltų...

Aš irgi juos nusipirkau aną savaitę, bet tiesą, sudėtis 50 % vilnos, ir kaina po 2,99 už 50 gr. O ką megzt neįsivaizduoju unsure.gif Tikriausiai kažką būsimam vaikiukui megsiu, nes turėjau iš tokių siūlų megztinį, tai baisiai storino blush2.gif
Atsakyti
o as norejau paklausti apie siulu parduotuves Klaipedoj, Kretingoj ir Plungej ax.gif gyvenam UK dabar, bet jau tokiam uzkampy, o artimiausiam mieste siulu kainos doh.gif pvz. paprasciausi akrilo 100g apie 7-11lt, o gal cia visai normaliai? nes LT nemegzdavau ir nesu nerus, o cia nestuke.gif proga nutariau pradet mirksiukas.gif tai atvaziuoja drauge is LT ir mama supirkus iduotu siuliukus, tik kur pigiau nezinom blush2.gif ir dar, gal kas esat uzsisakius is auksarankes internetu? kaip ten palyginus kainas su parduotuviu? plius as pati tada galeciiau spalvas issirinkti ir mama i namus pristatytu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juros banga @ 2008 02 07, 21:25)
aš irgi nusipirkau šiuos siulus,mezgiau mašina, dar nepabaigiau dukrai bliuskytės.Matavomės, o ji bėdavoja, kad griaužia.Kažin ar iš tiesų, ar tik manajai taip atrodo g.gif O gal  paskui praeis.Gaila būtų, jei nenešiotų
Čia kalbu apie Linate angora 70% mochera 30%akrilas

Gali but, kad grauzia is tikruju. Pavyzdziui man net kid mochera grauzia doh.gif Negaliu visiskai jokios mocheros ir angoros nesiot unsure.gif Nuo odos jautrumo priklauso
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2008 02 08, 15:53)
o as norejau paklausti apie siulu parduotuves Klaipedoj, Kretingoj ir Plungej  ax.gif  gyvenam UK dabar, bet jau tokiam uzkampy, o artimiausiam mieste siulu kainos  doh.gif  pvz. paprasciausi akrilo 100g apie 7-11lt, o gal cia visai normaliai? nes LT nemegzdavau ir nesu nerus, o cia  nestuke.gif  proga nutariau pradet  mirksiukas.gif  tai atvaziuoja drauge is LT ir mama supirkus iduotu siuliukus, tik kur pigiau nezinom  blush2.gif  ir dar, gal kas esat uzsisakius is auksarankes internetu? kaip ten palyginus kainas su parduotuviu? plius as pati tada galeciiau spalvas issirinkti ir mama i namus pristatytu  thumbup.gif

šios temos 12 puslapy jau kalbėjom apie parduotuves Klaipėdoj mirksiukas.gif O kainos auksarankėj tikrai mažesnės, aš dabar tik ten ir perku, net į turgų nebevažiuoju bigsmile.gif
Atsakyti
laimuzeX aciu 4u.gif tai is auksarankes ir uzsakysiu thumbup.gif siaip per naujus LT i Plunge centre parduotuve esancia tik spejau uzbegt, pasirinkimas patiko, bet kainos g.gif gal kad viena tokia didesne tera unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2008 02 08, 20:57)
laimuzeX aciu  4u.gif  tai is auksarankes ir uzsakysiu  thumbup.gif  siaip per naujus LT i Plunge centre parduotuve esancia tik spejau uzbegt, pasirinkimas patiko, bet kainos  g.gif  gal kad viena tokia didesne tera  unsure.gif

O tai kur mama gyvena, jei Klaipėdoj tai iš auksarankės susitarus galima pačiai pasiimt thumbup.gif
O jei nori Vernito siūlų, apie kuriuos čia merginos nemažai kalbėjo, tai jais prekiauja sėklų ir siūlų parduotuvėlė senajame turguje, ten dar ir kitokių siūlų yra gerom kainom mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimužėX: 08 vasario 2008 - 21:18
Dar pasikartosiu, jei kuri netycia pastebetumet silkiniu siulu, duokit man zinot, gerai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 02 08, 22:23)
Dar pasikartosiu, jei kuri netycia pastebetumet silkiniu siulu, duokit man zinot, gerai?  ax.gif

Atrodo, rudenį esu mačiusi Vilniuje, netoli Radisono viešbučio toje parduotuvėlėje (Didžioji gal ten gatvė?). Tik jie toli gražu ne pigūs buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skarlet: 08 vasario 2008 - 22:26
QUOTE(norali @ 2008 02 08, 12:32)
sveikos, o as vakar Norfoj tokiu siuliuku  pirkau: 50gr - 255m, sudetis 15 proc. mochera ir 75 akrilas ax.gif  labai svelnus rolleyes.gif tik neaisku kaip nesiosis g.gif



QUOTE(ingriduska @ 2008 02 08, 12:36)
Tokie storoki ,bet nakanda manieji, o metražas 50g.263m berods. Aš ir norėjau storesnių siūlų.Juk pavasarį, kai nusimesim paltus, o karščio dar nebus ,man labai praktiški tokie megztiniai.Nes būna toks periodas, kai atjungia šildymą ir oras tiek patalpoje, tiek lauke panašus:)
Mocherą tą mačiau, bet pabijojau, nes ploni siūlai darbo daug, o rezultatas nešiojant gali nuvilti:) Gali ir nenuvilti, rizika, muzika....smile.gif

Tai va, tik metražas jų 110 m vietoj žadėtų, berods tiek viena mezgėja rado išmatavusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(norali @ 2008 02 08, 14:12)
kainuoja tie  siuliukai - 4.49 rolleyes.gif  pradejau nerti vaseliu tokia tunika (o gal suknike iseis g.gif ) tai nuneriau iki pazastu, tai nesuneriau dar viso matkelio rolleyes.gif , manau, kad vieno gal ir uzteks nugarai g.gif  tai gal metrazas nurodytas, sisyk,  teisingai g.gif
o del kokybes as labai ilgai abejojau g.gif bet surizikavau blush2.gif

zinule, norali manau apie kitokius kaba, ne apie ozkavilnius, o mohierkiukus mirksiukas.gif ir metrazas matyt neblogas jei tiek daug nunere thumbup.gif
Atsakyti