Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

QUOTE(Lusasita @ 2008 02 08, 23:40)
zinule, norali manau apie kitokius kaba, ne apie ozkavilnius, o mohierkiukus  mirksiukas.gif  ir metrazas matyt  neblogas jei tiek daug nunere  thumbup.gif

mačiau aš irgi juos, bet pabijojau pirkti. pagalvojau, kad jeigu ir tie toks metražas, tai .... doh.gif Spalvos tai super buvo pas mus.
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2008 02 08, 22:22)
Atrodo, rudenį esu mačiusi Vilniuje, netoli Radisono viešbučio toje parduotuvėlėje (Didžioji gal ten gatvė?). Tik jie toli gražu ne pigūs buvo  rolleyes.gif


Ar cia ta kur tame paciame pastate kaip ir Siuolaikinio meno centras? Jeigu ta, tai ten tikrai nepingi parde ax.gif

Nes kitos as prie Radisono nezinau schmoll.gif
Atsakyti
labi labai pigiu siulu yra kaune prie abc ziedo, 100 proc akrilas 500g kainuoja 2.50 lt. Tamsiai zali. tik ka is tokio siulo megzti nezinau, turiu nusipirkus.
Atsakyti
Aš toj parduotuvėj prie žiedo prisipirkau irgi siūlų- medvilnės ir pusvilnės. Bet nelabai pigiai, nors tikrai kur kas pigiau negu Casa Lanoj.

O šiandien Norfoj XXL (Kaune Kuršių g) nusipirkau pusvilnės- nu nerealiai pigu, su nuolaida gavos po 1,49 Lt thumbup.gif Gaila, kad jau spalvų ne labai platus pasirinkimas buvo.

Po to dar į kitą Norfą važiavau, bet ten išvis tokių siūlų nebuvo - tik ta moheros imitacija (15 proc moheros tam siūle tik).

Šita akcija dar savaitę galios, iki 02.18.
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2008 02 08, 16:53)
  ir dar, gal kas esat uzsisakius is auksarankes internetu? kaip ten palyginus kainas su parduotuviu? plius as pati tada galeciiau spalvas issirinkti ir mama i namus pristatytu  thumbup.gif

As sakaus is Auksarankes.net, nes siulai ten beveik dvigubai pigesni nei Plungeje ax.gif

QUOTE(laurin22 @ 2008 02 08, 21:57)
laimuzeX aciu  4u.gif  tai is auksarankes ir uzsakysiu  thumbup.gif  siaip per naujus LT i Plunge centre parduotuve esancia tik spejau uzbegt, pasirinkimas patiko, bet kainos  g.gif  gal kad viena tokia didesne tera  unsure.gif

Jo ten kainos nemazos, nes viena tokia ir tera, kur toks siulu pasirinkimas. Gal kiek pigiau kai kurie (ne visi) siulai yra "Ilges" parduotuvej, centre netoli sviesaforo.
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2008 02 09, 16:58)
Aš toj parduotuvėj prie žiedo prisipirkau irgi siūlų- medvilnės ir pusvilnės. Bet nelabai pigiai, nors tikrai kur kas pigiau negu Casa Lanoj.

O šiandien Norfoj XXL (Kaune Kuršių g) nusipirkau pusvilnės- nu nerealiai pigu, su nuolaida gavos po 1,49 Lt  thumbup.gif Gaila, kad jau spalvų ne labai platus pasirinkimas buvo.

Po to dar į kitą Norfą važiavau, bet ten išvis tokių siūlų nebuvo - tik ta moheros imitacija (15 proc moheros tam siūle tik).

Šita akcija dar savaitę galios, iki 02.18.

Kažkokia mistika g.gif blink.gif Aš irgi vakar šitoj Norfoj buvau, ale nemačiau jokių gerų siūlų, tik vienos rūšies sintetinius, tiesa, įvairių spalvų g.gif Labai nusivyliau, nes vien dėl siūlų važiavau vos ne į kitą miesto galą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2008 02 10, 10:57)
Kažkokia mistika  g.gif  blink.gif  Aš irgi vakar šitoj Norfoj buvau, ale nemačiau jokių gerų siūlų, tik vienos rūšies sintetinius, tiesa, įvairių spalvų  g.gif  Labai nusivyliau, nes vien dėl siūlų važiavau vos ne į kitą miesto galą  unsure.gif


gal Tu vėliau buvai? Aš apie 12 h maždaug. Tai man išeinant dar buvo žalių ir gražios rudos spalvos pusvilnonių, ir dar atrodo violetiniai irgi pusvilnoniai buvo, o kiti- sintetika. Bet gana sparčiai juos pirko, tai galėjai ir nespėt...
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 02 08, 22:23)
Dar pasikartosiu, jei kuri netycia pastebetumet silkiniu siulu, duokit man zinot, gerai?  ax.gif

Jei neklystu, tai Vilniuje Ditekse mačiusi šilkinių siūlų,nesu tikra ar 100 proc.Pati pirkau.
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 11, 08:49)
Jei neklystu, tai Vilniuje Ditekse mačiusi šilkinių siūlų,nesu tikra ar 100 proc.Pati pirkau.


Zinau, kur Diteksas thumbup.gif O kainos nepameni? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2008 02 10, 21:14)
gal Tu vėliau buvai? Aš apie 12 h maždaug. Tai man išeinant dar buvo žalių ir gražios rudos spalvos pusvilnonių, ir dar atrodo violetiniai irgi pusvilnoniai buvo, o kiti- sintetika. Bet gana sparčiai juos pirko, tai galėjai ir nespėt...

Aha, aš į vakarą buvau ax.gif Praleidau doh.gif
Atsakyti
pas mus norfoj kazkokiu margu ( kaip MB sake virviu lotuliukas.gif ) buvo , bet kad ten metrazas mizerinis. Buvo ir vienas matkiukas ydru ozkavilniu su melagingu metrazu, bet man vieno maza liemenes rankovytems primegzt, but du, buciau pirkusi ax.gif ir sintetikos buvo, bet metrazas turbut irgi melagingas, tai nesumasciau kiek ten ju pirkt, o ir MB kreivai ziurejo i mano svaiguliavimus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Taigi lauksiu vernitinuku siuliuku mirksiukas.gif
Atsakyti
Čia gal nelabai į temą, tačiau gal ką išsirinksit 4u.gif

siūlai
Atsakyti