Įkraunama...
Įkraunama...

Ananasas

Būtinai stebėsiu ir fotkinsiu visą augimo procesą.

Ilgiausio lapo ilgis 125 cm blink.gif Beje skrotelę pjoviau iš didžiojo ananaso. Jie juk būna didieji ir mažieji.
Atsakyti
Oho,tai jau tikrai pribrendęs buvo bigsmile.gif thumbup.gif nes kažkur ir skaičiau,kad jog vaisių išvesti turi būti apie 4metų ir lapai apie 1m bigsmile.gif
Atsakyti
2 savaičių ananasiukas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2013 07 23, 21:04)
2 savaičių ananasiukas

Koks grožis wub.gif
Atsakyti
Kaip greitai auga bigsmile.gif kaži kaip dabar atrodo blush2.gif biggrin.gif aš po atostogų grįžus užmačiau,kad lyg ir pridygo dar vienas "kuodelis" bigsmile.gif
Atsakyti
Laba,

ananasiukui jau 2 mėn ir 1 sav.
user posted image

čia, kad matytusi jo tikras dydis, nes anoje nuotraukoje neaišku
user posted image

O čia tikriausiai augina naują vaikiuką-augaliuką g.gif nes po to kai subręs vaisius motinins augalas turėtų sunykti, matysim. radau šiandien.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 21 rugsėjo 2013 - 10:19
Vau koks grožis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
O aš laukiu, kad greičiau užaugtų, suėst noriu lotuliukas.gif Kaip alkaniukė kokia tongue.gif
Bijau šaltojo sezono, kol prasidės šildymas tame kambaryje bus gan vėsu, o perneešt į kitą kambarį bijau, kad nesureaguotų į vietos pasikeitimą g.gif Nu gal matysiu eigoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 22 rugsėjo 2013 - 08:08
Čia manasis 1 metų amžiaus, užsiauginau iš maximinio ananaso karūnos smile.gif Tik niekaip vietos jam nerandu, vis kliūna kur nors, arba per tamsu (kaip šioj foto).

user posted image
Atsakyti
Labai gražūs jūsų ananasai.Aš paskaičiau šią temą ir rugpjūčio gale pati pasisodinau suvalgyto ananaso viršūnėlę.Matau, iš vidurio leidžia mažus lapukus.Bet tie senų lapų galai tai tokie apdžiūvę,negražūs.
Atsakyti
Neliečiu aš tų galiukų, palieku tokius padžiūvusius.

Mano mažiukas ūgtelėjao, jam jau 4 mėn. ax.gif
user posted image

Ūgtelėjo ir vaikiukas, neįsivaizduoju kada jį reik askirti, kol kas nedarysiu nieko
user posted image
Atsakyti
O-M-G lotuliukas.gif groožis wub.gif o vaikiuką aš palikčiau ramybėj kol dar vaisius yra ax.gif kai suvalgysit,tada galėsit jį auginti su nauju tikslu thumbup.gif
Atsakyti