Įkraunama...
Įkraunama...

Santykiai su būsima anyta II

Yra toks pasakymas: ,,Užsiraukė kaip moteris"

Aiškinatės čia savo santykius tarpysavyje, viena kitai kažkokias savo tiesas įrodinėjat, juk vis tiek tai beprasmiška.

Apskritai, supermamose beveik nesu radusi temos, kur moterys tarpusavyje nesikivirčitų. Nes juk lengviau yra prirašyti A4 formato piktą žinutę, nei nekreipti dėmesio į kitos neteisingus komentarus.

O grįžtant prie temos, apie anytas... tai gal nieko keisto, kad tiek daug Jūsų su jomis nesutariate, jei nelabai pavyksta (negebate, nenorite) surasti kompromisus, o kartais ir prisitaikyti.
Atsakyti
Skaitau ir juokas ima biggrin.gif Ateina ponios ir moko čia kitas kaip gyventi reikia biggrin.gif
Visų pirma, palaikau burbulį, nes ją suprasti gali tik tos, kurios susidūrė su tokia situacija. Aš gyvenu panašiuose santykiuose, todėl viską puikiai suprantu smile.gif
Nesuprantu kaip galima aiškiti, kad iš tėvų imti yra gėdinga blush2.gif taigi, ne gatvėj prašai, ne iš svetimų žmonių pagalbą priimi.
Asmeniškai man tėvai labai daug padėjo. Paveldėjau iš jų butą, kai persikrausčiau nupirko viską, ko reikėtų pilnavertiškam gyvenimui. Pradedant buitine technika, baigiant šakutėm, šaukšteliais ir pan.
Net visų pasipiktinimui man tėvai ir vestuves kelia smile.gif tai turbūt dabar turėčiau jaustis kaip kokia visiškai bedvasė ir bloga asmenybė.
Galų gale, tėvai man už mokslus moka, nes tikrai pati nesugebėčiau tiek susitaupyt, kiek šiais laikais kainuoja tas popieriukas.
Manau, kad visi normalūs tėvai nori savo vaikams padėti, o kurie turi galimybę, tai ir padeda. Tikiuosi ateity gyventi taip, kad galėčiau ne tik savo vaikams, bet ir tėvams padėti, jei jiems reikės pagalbos.

O tos kur čia labai šneka, tai neįsivaizduoju ką daro, kad jau taip gerai gyvena (iš žinučių galima suprast, kad praktiškai milionierės). Gal, kaip mano matematikos mokytojas sakydavo, yra "gero vyro geros žmonos" biggrin.gif

Burbuli, nekreipkit dėmesio į visokius nesupratingus parašymus, nes labai daug žmonių yra tokių, kurie pradeda suprasti tik pakliuvę į tam tikrą situaciją verysad.gif
Atsakyti
[quote=buurbuulis,2012 03 08, 19:55]
Bet esmė.. kad niekas jos pinigų ir neprašė. Nei vienų tėvų neprašėme nei cento. Mano tėvai prisidėjo, mes tą pagalbą, kaip dovaną priėmėme ir nematau čia nieko blogo. Sunku įsikabinti į gyvenimą, kai net tai pradžiai reikia tiek daug.. vestuvių, stogo.. mes jos neprašėme, ji pati imdavo čiauškėti su duosiu/neduosiu. Čia greičiau eilinis cirkas pavaidinti vargšę, nes kam nuolat kartoti neduosiu? Nu pasakei vieną kartą, ir viskas, o čia eilinis verkšlenimas, kaip aš nieko neturiu.. Nei mes prašėm, nei mums reikia, bet kam kelti tuos cirkus, nu neduodi, tai neduodi (niekas už tai nesmerkia, nes net neprašė), bet kam tada vaidinti auką ir galų gale skaičiuoti svetimus pinigus? Kad va mano tėvai per mažai davė (nors mes ir už tiek baisiai dėkingi) ar kad mūsų pačių santaupos kuklios ir vestuvės kuklios (jų žodynu jos tiesiog PRASTOS ir gėdingos). Jeigu ten jai norisi baliaus uz pusę milijono, tai tegul ir kelia, o jeigu man nesinori ir net nesigali, tai čia jai turėtų būti gėda taip mūsų vestuvių pinigus skaičiuoti.


------------------------------------------------------------------------------------------------

Zinot,man dar,tik arteja tie visi vestuviu rupesteliai,bet kai pasiskaitau Jusu pasisakymus doh.gif Nezinau ar tokioje itampoje ir strese sugebeciau organizuotis savo svente g.gif Nu kazkoks siaubelis unsure.gif .
Gal as ir neteisi,bet tokioje situacijoje as aplamai busimai uosvienei nesakyciau nei kiek kainuoja mano vestuve,nei kas dave ar nedave pinigu,padejo ar nepadejo teveliai...Pasakyciau kokia diena ,kelinta valandai jai atvykti i savo sunaus svente ir taskas.O visos kainos ,piniginiai reikalai,organizavimas ir tt. yra tik mano ir mano busimo vyro reikalas,ne teveliu ir ne uosviu. mirksiukas.gif
O,kad teveliai nori prisideti,tai naturalu,(ir jie tikrai ras buda kaip tai padaryti)bet manau,kad vestuves turi keltis patys jaunieji,nes tai ju svente.Gal kas ir papletkavos,kad biednos vestuves(manau,kad tokiu visada atsiranda),bet tegul
sau sneka,kiek galim sau leisti tiek ir leisim,svarbu ,kad mudviems butu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gurmans: 12 kovo 2012 - 09:39
QUOTE(Anželika555 @ 2012 03 11, 21:42)
Nesuprantu kaip galima aiškiti, kad iš tėvų imti yra gėdinga blush2.gif taigi, ne gatvėj prašai, ne iš svetimų žmonių pagalbą priimi.
Asmeniškai man tėvai labai daug padėjo. Paveldėjau iš jų butą, kai persikrausčiau nupirko viską, ko reikėtų pilnavertiškam gyvenimui. Pradedant buitine technika, baigiant šakutėm, šaukšteliais ir pan.
Net visų pasipiktinimui man tėvai ir vestuves kelia smile.gif  tai turbūt dabar turėčiau jaustis kaip kokia visiškai bedvasė ir bloga asmenybė.
Galų gale, tėvai man už mokslus moka, nes tikrai pati nesugebėčiau tiek susitaupyt, kiek šiais laikais kainuoja tas popieriukas.
Manau, kad visi normalūs tėvai nori savo vaikams padėti, o kurie turi galimybę, tai ir padeda. Tikiuosi ateity gyventi taip, kad galėčiau ne tik savo vaikams, bet ir tėvams padėti, jei jiems reikės pagalbos.

O tos kur čia labai šneka, tai neįsivaizduoju ką daro, kad jau taip gerai gyvena (iš žinučių galima suprast, kad praktiškai milionierės). Gal, kaip mano matematikos mokytojas sakydavo, yra "gero vyro geros žmonos" biggrin.gif

Burbuli, nekreipkit dėmesio į visokius nesupratingus parašymus, nes labai daug žmonių yra tokių, kurie pradeda suprasti tik pakliuvę į tam tikrą situaciją verysad.gif

O jums dabar turėtų būti labai gėda, kad priėmėt iš jų pagalbą biggrin.gif ir jūs esate labai nesubrendusi, nes branda pasirodo ateina su kuo didesne alga biggrin.gif
Man irgi vistiek panašu į turtingų vyrų, o gal turtingas žmonas biggrin.gif nieko nesakau, labai šaunu, jeigu pasisekė ir nereikėjo iš tėvų ar paskolų imti. Bet apsidairyti aplinkui užtenka. Kiek žmonių dabar pajėgūs susimokėti patys už mokslą? Nusipirkti būstą, įsirengti tą būstą, išsikelti vestuves, išgyventi ir dar susitaupyti juodai dienai ar kažkam? Aš jeigu ne tėvai išvis neįsivaizduoju ką reikėtų daryti.. todėl, kad nuomotumėmes kažkur būstą ir vieno žmogaus algą atiduotume mokesčiams/nuomai. Kito žmogaus alga maistui, kurui, visokioms kasdieninėms išlaidoms ir t.t. Tai iš ko viskam susitaupyti? ax.gif Ir net už tai, kad 2/3 vestuvių susitaupėme patys galiu vadinti `tėvų prisidėjimu` vistiek.. todėl, kad jeigu ne kiti dalykai, to nebūčiau galėjusi susitaupyti. Bet dabar vėl visos sugalvos, kad tėvai man viską perka, viską moka ir dar išlaiko, kad aš visą algą vestuvėm atsidėčiau lotuliukas.gif

QUOTE(gurmans @ 2012 03 12, 09:36)
Gal as ir neteisi,bet tokioje situacijoje as aplamai busimai uosvienei nesakyciau nei kiek kainuoja mano vestuve,nei kas dave ar nedave pinigu,padejo ar nepadejo teveliai...Pasakyciau kokia diena ,kelinta valandai jai atvykti i savo sunaus svente ir taskas.O visos kainos ,piniginiai reikalai,organizavimas ir tt. yra tik mano ir mano busimo vyro reikalas,ne teveliu ir ne uosviu. mirksiukas.gif
O,kad teveliai nori prisideti,tai naturalu,(ir jie tikrai ras buda kaip tai padaryti)bet manau,kad vestuves turi keltis patys jaunieji,nes tai ju svente.Gal kas ir papletkavos,kad biednos vestuves(manau,kad tokiu visada atsiranda),bet tegul
sau sneka,kiek galim sau leisti tiek ir leisim,svarbu ,kad mudviems butu  thumbup.gif

Mes dar visko nepasibaigėm.. šis tas liko. ax.gif o susitvardyti išeina, nes retai pas ją važiuoju dabar biggrin.gif ar bandau nekreipti dėmesio kiek įmanoma.. dėl kainos nesakymo nežinau ar padėtų.. vistiek ji plius/minus juk žino mūsų finansus, vyras su ja bendrauja, šnekasi.. net neafišuojant skaičių, vistiek juk klausinėja koks maistas ir visų smulkmenų.. kurios jai PRASTOS hihihi.gif o ir jos išdresuoti vistiek neišeina.. atsimenu, kai ji tuo metu (kai tik ruošėmės pradėti organizuoti) ėmė lysti: tai kokioj bažnyčioj? Sakom: ten arba ten.. o ji: tai neee, va į tą ir taškas. Ir su viskuo tas pats. Dėl žiedų tas pats, pasakėm kokių norime, o ji: ne, va tokius imkit ir imkit TEN. Aišku niekas į ją dėmesio nekreipia biggrin.gif
---
Dėl vestuvių `biednumo` ten bėdavos visa jos giminė. Visi iš to pačio kelmo biggrin.gif bet jos nėra biednos, jos paprastos, o tegul šneka ką nori biggrin.gif todėl, kad man juokas ima, kai žmonės, kurie patys nesugebėtų iškelti brangesnių ar net tokių pačių taip šneka lotuliukas.gif
Atsakyti

Baisiausia tai, kad kai nuvažiuoju pas tėvus, tai jie man visokių agurkų, kompotų prikrauna. Nesuprantu kaip man ne gėda doh.gif visiška nevykėlė doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anželika555: 12 kovo 2012 - 20:34
QUOTE(buurbuulis @ 2012 03 12, 20:15)
lotuliukas.gif
Mes dar visko nepasibaigėm.. šis tas liko.  ax.gif  o susitvardyti išeina, nes retai pas ją važiuoju dabar  biggrin.gif  ar bandau nekreipti dėmesio kiek įmanoma.. dėl kainos nesakymo nežinau ar padėtų.. vistiek ji plius/minus juk žino mūsų finansus, vyras su ja bendrauja, šnekasi.. net neafišuojant skaičių, vistiek juk klausinėja koks maistas ir visų smulkmenų.. kurios jai PRASTOS hihihi.gif o ir jos išdresuoti vistiek neišeina.. atsimenu, kai ji tuo metu (kai tik ruošėmės pradėti organizuoti) ėmė lysti: tai kokioj bažnyčioj? Sakom: ten arba ten.. o ji: tai neee, va į tą ir taškas. Ir su viskuo tas pats. Dėl žiedų tas pats, pasakėm kokių norime, o ji: ne, va tokius imkit ir imkit TEN. Aišku niekas į ją dėmesio nekreipia  biggrin.gif
---
Dėl vestuvių `biednumo` ten bėdavos visa jos giminė. Visi iš to pačio kelmo  biggrin.gif  bet jos nėra biednos, jos paprastos, o tegul šneka ką nori  biggrin.gif  todėl, kad man juokas ima, kai žmonės, kurie patys nesugebėtų iškelti brangesnių ar net tokių pačių taip šneka  lotuliukas.gif


Galetu uosvienyte klausineti kiek,tik nori,nes i visus klausimus atsakyciau vienodai:-"O KA?" rolleyes.gif Manau,kad greit nusibostu sitas atsakymas ir baigtusi klausimai ir pazeminimai. mirksiukas.gif (nu,aisku pagalvotu,gal ,kad trenkta esu lotuliukas.gif )
---------------
Gerai,kad Jusu tokie stiprus nervai,nes manes,tai juokas nebeimtu... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gurmans: 13 kovo 2012 - 08:24
QUOTE(Anželika555 @ 2012 03 12, 20:34)
Baisiausia tai, kad kai nuvažiuoju pas tėvus, tai jie man visokių agurkų, kompotų prikrauna. Nesuprantu kaip man ne gėda doh.gif visiška nevykėlė  doh.gif  biggrin.gif

Tai negana to, kad Jūsų tėvai tiek visko davė/sumokėjo, tai dar ir sužinosit, kad su kompotais ir agurkais, Jūsų tėvai visdar dabar Jus išlaiko, maitina, o Jūs ir ištekėjusi visdar sėdėti jiems ant sprando lotuliukas.gif aš nežinau, man tiesą sakant labai įdomus požiūris, kaip jos elgsis savo vaikus užauginusios.. nuo 18 metų išmes į gatvę, nes sakys užsidirbk, išgyvenk, nusipirk butą ir dar už mokslus susimokėk, nes tau turėtų būti gėda? Nuo kelių metų jos pačios save išsilaikyti ėmė visapusiškai, atsistojo ant kojų, kokiu būdu ir per kiek laiko kokias sumas susitaupė? Ar dabar tiek mano, tiek tavo tėvams turėtų irgi būti gėda, kad mes jiems kažką padedam? Labai normali šeima, kurioje tėvai nori, jeigu tik gali ir padeda vaikams, bet vaikai kažkuo lygiai taip pat padeda tėvams atgal.. tai nesuprantu to skaičiavimo ir fakto, kad branda ateina su pinigais. biggrin.gif

QUOTE(gurmans @ 2012 03 13, 08:22)
Gerai,kad Jusu tokie stiprus nervai,nes manes,tai juokas nebeimtu... schmoll.gif

...pas ją noras išsikelti, pasirodyti, pavaidinti.. užtat neturiu kantrybės su tuo nežmonišku pavydu `tu ją myli labiau už mane, tu su ja gyveni, o ne pas mus, tu man mažiau gėlių nupirkai nei jai, man pigesnę vazą nupirkai, nei jai` lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anželika555 @ 2012 03 12, 20:34)
Baisiausia tai, kad kai nuvažiuoju pas tėvus, tai jie man visokių agurkų, kompotų prikrauna. Nesuprantu kaip man ne gėda doh.gif visiška nevykėlė  doh.gif  biggrin.gif

Ant lauzo tokia besarmate! Ant lauzo! lotuliukas.gif

O jei rimtai, mano seneliai savo vaikams irgi padedavo, kiek galedavo ir kai reikedavo, ir pinigais, ir maistu. Ir, kiek zinau, kai senelio namas sudege, jo tevai dave pinigu kitam pasistatyti. Taigi, visa musu gimine is kartos i karta gedos neturi ir drista kazka is tevu imt bigsmile.gif
Papildyta:
P.S. o jusu visu tevai ir uosviai PATYS UZ SAVO PINIGUS issilele sau vestuves? Kazkaip netikiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 03 13, 15:13)
Ant lauzo tokia besarmate! Ant lauzo!  lotuliukas.gif

O  jei rimtai, mano seneliai savo vaikams irgi padedavo, kiek galedavo ir kai reikedavo, ir pinigais, ir maistu. Ir, kiek zinau, kai senelio namas sudege, jo tevai dave pinigu kitam pasistatyti. Taigi, visa musu gimine is kartos i karta gedos neturi ir drista kazka is tevu imt  bigsmile.gif
Papildyta:
P.S. o jusu visu tevai ir uosviai PATYS UZ SAVO PINIGUS issilele sau vestuves? Kazkaip netikiu  g.gif



Mano tėvams vestuves kėlė jų tėvai smile.gif
Papildyta:
[quote=buurbuulis,2012 03 13, 12:04]
Tai negana to, kad Jūsų tėvai tiek visko davė/sumokėjo, tai dar ir sužinosit, kad su kompotais ir agurkais, Jūsų tėvai visdar dabar Jus išlaiko, maitina, o Jūs ir ištekėjusi visdar sėdėti jiems ant sprando lotuliukas.gif aš nežinau, man tiesą sakant labai įdomus požiūris, kaip jos elgsis savo vaikus užauginusios.. nuo 18 metų išmes į gatvę, nes sakys užsidirbk, išgyvenk, nusipirk butą ir dar už mokslus susimokėk, nes tau turėtų būti gėda? Nuo kelių metų jos pačios save išsilaikyti ėmė visapusiškai, atsistojo ant kojų, kokiu būdu ir per kiek laiko kokias sumas susitaupė? Ar dabar tiek mano, tiek tavo tėvams turėtų irgi būti gėda, kad mes jiems kažką padedam? Labai normali šeima, kurioje tėvai nori, jeigu tik gali ir padeda vaikams, bet vaikai kažkuo lygiai taip pat padeda tėvams atgal.. tai nesuprantu to skaičiavimo ir fakto, kad branda ateina su pinigais. biggrin.gif


Čia dar labai įdomus klausimas, kas pats užsidirbo viską, o kas tik nesąmones mėgsta pašnekėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 03 13, 15:13)
P.S. o jusu visu tevai ir uosviai PATYS UZ SAVO PINIGUS issilele sau vestuves? Kazkaip netikiu  g.gif

Aš tai dar norėčiau paklausti ar tikrai taip neėme nei cento. Nu gerai, atmeskime laikus, kol mokėsi, nes vistik daugumos vyraujanti nuomonė, kad kol vaikai mokosi, tėvai dar privalo išlaikyti (keista, aš pradėjau dirbti nuo mokyklos pabaigimo, derinausi su studijomis, kad galėčiau bent jau ant savų išlaidų užsidirbti kiek įmanoma, nors niekas nevarė), imkime laikus, kai jos pabaigė mokslus. O kas tada? Kur išėjote gyventi, nuomojotės? Jeigu nesimuojote, o išėjote į kažkokį tėvų nupirktą/turėtą butą/namą, tai esate lygiai tokios pačios lotuliukas.gif jeigu likote gyventi pas tėvus, drįsčiau sakyti, kad vistiek turbūt nebuvo laikas ženytis, jeigu nesugebėjote dar nuo tėvų atsiskirti ir išeiti gyventi kitur lotuliukas.gif pirmu atveju (nuomojotės), kaip šalia visko pavyko taupytis vestuvėms, nuosavam būstui ir t.t. kitu variantu (jeigu likote gyventi pas tėvus), tai tik jų dėka turėjote galimybę susitaupyti - gėda. Na o jeigu trečias variantas, tai Jūs milijonieriai lotuliukas.gif
---
Aš manau, kad jų tėvų, senelių vestuves kėlė tėvai. Nes iš anų laikų tokios `tradicijos`, kad vestuves jauniesiems kelia tėvai ir išvis turėtų kelti nuotakos tėvai.. tik nesenai `atėjo į madą` keltis vestuves patiems jauniesiems, nors jeigu galimybės leidžia tikrai nesu prieš tokią madą. Šaunu. Mano tėvams vestuves kėlė seneliai (kaip ir visiems tokio amžiaus žmonėms kiek žinau), būstą nupirko seneliai ir visą gyvenimą rėmė `morkomis, bulvėmis, burokais, kopūstais...` biggrin.gif iš kurios pusios pažiūrėsi, aš to nevertinu, kaip gėdos, nes tėvai važiuodavo padėti jiems ūkyje ir visas tas bulves patys nusikasdavo lotuliukas.gif ir pačiais savo tėvais rūpindavosi, padėdavo visomis prasmėmis. Aš laikau gėda tada, kai (realus pavyzdys) tėvai duoda pinigų vaikui net už benziną, kurį jis sunaudojo atvažiuodamas aplankyti savo tėvų (vos 20Lt, kai tiems vaikams jau po 40metų ir atsistoję ant kojų), ir panašiai.. Normalu, kad tėvai padeda vaikams atsistoti ant kojų, išeiti į gyvenimą, nuo kažko pradėti.. aš lygiai taip pat tikiuosi, kad pavyks nugyventi taip, jog savo vaikus galėčiau išleisti į mokslus, nupirkti jiems bent mažą kuklų butuką, kad nereikėtų jų ikinkyti į paskolas, prisidėti prie vestuvių, o jeigu reikės, tai ir šakučių nupirkti mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Anželika555 @ 2012 03 13, 15:44)
Čia dar labai įdomus klausimas, kas pats užsidirbo viską, o kas tik nesąmones mėgsta pašnekėt biggrin.gif

O aš pagalvojau.. kažin neturėtų čia anot jų išlysti dar vienas gėdos jausmas, kad mano vyras uždirba kelis kart daugiau už mane ir visas taupymas vyksta vyro dėka? lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=buurbuulis,2012 03 13, 16:02]
Aš tai dar norėčiau paklausti ar tikrai taip neėme nei cento. Nu gerai, atmeskime laikus, kol mokėsi, nes vistik daugumos vyraujanti nuomonė, kad kol vaikai mokosi, tėvai dar privalo išlaikyti (keista, aš pradėjau dirbti nuo mokyklos pabaigimo, derinausi su studijomis, kad galėčiau bent jau ant savų išlaidų užsidirbti kiek įmanoma, nors niekas nevarė), imkime laikus, kai jos pabaigė mokslus. O kas tada? Kur išėjote gyventi, nuomojotės? Jeigu nesimuojote, o išėjote į kažkokį tėvų nupirktą/turėtą butą/namą, tai esate lygiai tokios pačios lotuliukas.gif jeigu likote gyventi pas tėvus, drįsčiau sakyti, kad vistiek turbūt nebuvo laikas ženytis, jeigu nesugebėjote dar nuo tėvų atsiskirti ir išeiti gyventi kitur lotuliukas.gif pirmu atveju (nuomojotės), kaip šalia visko pavyko taupytis vestuvėms, nuosavam būstui ir t.t. kitu variantu (jeigu likote gyventi pas tėvus), tai tik jų dėka turėjote galimybę susitaupyti - gėda. Na o jeigu trečias variantas, tai Jūs milijonieriai lotuliukas.gif
---

Cia neteisinga lyginti siuos ir anuos senus laikus,kai tuokesi seneliai,teveliai ir tt.Nes kaip suprantu anais laikas busto problemu aplamai nelabai buvo g.gif,kol mokaisi buvo bendrabutis,o veliau kazkaip ta busta kazkas "paskirdavo",tik nezinau ar darbdaviai ar dar kas... ax.gif I darba ,kaip suprantu 'legaliai" priimdavo,tik po mokslu baigimo... ax.gif Ir tt. rolleyes.gif
Atsakyti