Įkraunama...
Įkraunama...

Namų Buhalterio programos, kokias naudojate?

as ir noreciau tos programeles 4u.gif dormexx@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
Geras dar ir tokiu programu buna blink.gif
Atsakyti
gal ir man butu galima gauti ta exceliuka ax.gif
muscazz@gmail.com

aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės.aš tai viską į sasiuvinuką rašiau,bet jei galėtumėt man atsiuskit ta programa,bus lengviau. 2angeliuke2@one.lt
ačiū
Atsakyti
Ir man ir man ta programele, isanksto dekoju smile.gif zydrune85@gmail.com
Atsakyti
Ir man labai prašycčau tą failiuką aciuks.gif

lnaguciai@one.lt
Nes jau nebesusitvarkau ax.gif aciuks.gif
Atsakyti
Nu tadu ir as noreciau
rimagedvile@gamail.com
Atsakyti
Kaži čia kas nors atsiunčia? biggrin.gif g.gif
Atsakyti
ka cia taip dalinat as ir noriu. biggrin.gif dazera@centras.lt.
Atsakyti
Nu ir tema doh.gif Gal paprašykite, akd moderatorė ją pervadintų į "atsiųskit ir man tą exel failiuką 4u.gif "
dovilepp išsiuntinėjo per pusę metų tą failiuką visoms prašiusioms, o nei viena, net ir prisižadėjusi, nė vieno komentaro, pastebėjimo, savo įspūdžių neparašo blink.gif
Galvoju nuo kito mėn. pradėti skaičiuoti išlaidas. Iš paminėtų geriausia (už tai, kad gali prisijungti bent kada ir bent kur) man atrodo www.balansas.lt. Gal besinaudojančios galėtų parašyti pastebėjimus, ar verta registruotis ? rolleyes.gif
Atsakyti
As bandziau balansa ir buta, bet pasilikau prie exceliuko - maziausiai krapstymosi 4u.gif butu idomu paziureti kaip dovilespp exceliukas atrodo, bet niekas neatsiuncia ax.gif labai noreciau su savo palyginti... gal galit kas i muska@one.lt imesti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuma @ 2008 05 16, 10:52)
Nu ir tema  doh.gif Gal paprašykite, akd moderatorė ją pervadintų į "atsiųskit ir man tą exel failiuką  4u.gif "



lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti