Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko įvakinimas sutuoktiniui

Tai jau vaiko pardavimas.
Iseina kad jis parduoda vaika.
Gal reiketu pabandyti.
Bet abejoju ar sutiks,kartais girtas skambina ir rekia kad jo vaikas,o kaip pasirupinti vaiku tai nera tevo.

Atsakyti

QUOTE(laureta @ 2008 07 18, 16:44)
Jeigu is toks yra, sumokek jam ir pasirasys popierius...

Aš taip padariau prieš N metų. Pakeitėm sūnui pavardę. Dar niekuomet dėl tokio savo elgesio nepasigailėjau. Neseniai buvau sutikusi ex, jis manęs nepažino, prašė ištiesęs ranką 20 centų blink.gif , davėm ir nuėjom. Tą dieną dar labiau pasidžiaugiau, kad mano sūnus jo nepažįsta, nenešioja jo pavardės ir niekada neturės šitam valkatai jokių įsipareigojimų
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2008 07 18, 20:39)
Aš taip padariau prieš N metų. Pakeitėm sūnui pavardę. Dar niekuomet dėl tokio savo elgesio nepasigailėjau. Neseniai buvau sutikusi ex, jis manęs nepažino, prašė ištiesęs ranką 20 centų blink.gif , davėm ir nuėjom. Tą dieną dar labiau pasidžiaugiau, kad mano sūnus jo nepažįsta, nenešioja jo pavardės ir niekada neturės šitam valkatai jokių įsipareigojimų

vat mane tie isipareigojimai irgi gasdina, rupintis ir moketi vaikui nereikia, bet kaip tevas visur kisasi...
saunuole, kai suaugs, jeigu kils klausimu sunus pats paklaus.
Atsakyti
Kas ten turi buti parasyta? kad bio tevas atsisako vaiko?Ir kas turi parasyti ta popieriu?advokatas?
Ir tada i teisma?
Atsakyti
QUOTE(anzelite @ 2008 07 20, 20:25)
Kas ten turi buti parasyta? kad bio tevas atsisako vaiko?Ir kas turi parasyti ta popieriu?advokatas?
Ir tada i teisma?

tikrai nezinau. manau be teisininku pagalbos tikrai neissiversi. visvien i teisma reikes kreiptis.
Atsakyti
QUOTE(anzelite @ 2008 07 17, 13:09)
Labutis!
Mano dabartinis vyras nori ivaikinti mano sunu pirmos santuokos
Bet biologinis tevas nenori atsisakyti vaiko,bet jis(biologinis tevas) ne rupinosi vaiku,net ne moka jam alimentu.
Gal kas zino nuo ko pradet ir kur kreiptis?

Nori nenori...
Susirandat advokatą, sudarot ieškininį pareiškimą, nurodote jame visus savo motyvus, nurodote liudininkus. Kreipiatės į teismą pagal ieškovo gyvenamąją vieta, sumokate žyminį mokestį, pateikiate sūnaus gimimo liudijimo kopiją, žyminio mokesčio kvitą ir laukiate kada teismas jums paskirs bylos nagrinėjimo dieną.
Tėvas ar atsisako ar neatsisako - joks raštas negalioja teisme. Jokie sandoriai vaiko atžvilgiu LR negalioja. Ieškovas turi atvykti į bylos nagrinėjimą gavus šaukimą į teismą.
Atsakyti
Visų lengviausias kelias, kai biologinis vaiko tėvas kreipiasi į teismą su prašymų , jog sutinka, jog jo vaikas būtų įvaikintas, net nereikia jokių advokatų jam, nuneša dokumentus ( prašymas, santuokos nutraukimo liudijimą, savo pasą ir vaiko gimimo liudijimą) ir mėnesio laikotarpyje vyksta svarstymas "už uždarų durų su juo asmeniškai" , kuriame jis turi paliudyti,jog laisva valia, niekieno neįtakotas jis sutinka ,jog vaikas ateityje būtų įvaikintas. ir po to teismo, viskas. vaikutis lieka betėvis, net jam ir jo biologinei mamai kaip ir nežinant, nes pagal LR įstatymus tėvai turi tokia teisę doh.gif nuo tos dienos jis nebeturi mokėti nei alimentų nieko, o vaikutį galį įvaikinti mamos sutuoktinis irgi be jokių išorinių kliūčių g.gif
Atsakyti
Čia tai bent blink.gif Ar nebus tai galimybė išsisukti nuo alimentų g.gif
Atsakyti
Tai va būtent. todėl ,kad jei yra apribojama tėvystė, tai ateityje tai turi tam tikrų blogumų, pvz negalėtų įsivaikinti naujo sutuoktinio vaiko, o jei geranoriškai atsisakė, tai jam jokių sankcijų ateityje įstatymu nenumatyta doh.gif

aišku, kai tai yra daroma tikrai gerais ketinimais, tai viskas liux, bet manau kad tai jau tampa būdas išvengti alimentų ir pareigų doh.gif

Ir dar kitas dalykas, kad visumoje, tokioje situacijoje nenumatyta,kad turi būti informuota ir biologinė mama apie tokius biologinio tėvo (arba atvirkščiai) veiksmus.
Atsakyti
QUOTE(Malemi @ 2008 10 20, 13:02)


Ir dar kitas dalykas, kad visumoje, tokioje situacijoje nenumatyta,kad turi būti informuota ir biologinė mama apie tokius biologinio tėvo (arba atvirkščiai) veiksmus.


doh.gif čia jau nesamonė, juk tai tiesiogiai ir ją liečia ir vaikus galu gale unsure.gif
Atsakyti
taip tai nesąmonė, bet mūsų Lietuvoje tokie dalykai dedasi doh.gif
Atsakyti
Visgi suklydau, nors ir duodamas tėvo biologinio sutikimas įvaikinti, jis privalo mokėti alimentus iki tol, kol vaikas bus įvaikintas 4u.gif
Atsakyti