Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko įvakinimas sutuoktiniui

na vaiku teisiu apsaugos tarnybos juristai sako kad mes neturim buti net itraukti i ta teismo posedi...
ir jei jam nereikalingi jo vaikai as turiu akys draskyt teisme kad ne buk geras buk ju teciu toliau? sad.gif teismas yra informotas vtat kad tuos vaikus nori ivaikinti ju patevis...kas dar... beto teismas vyksta kitam mieste,reikia su darbdaviais tartis kad isleistu... poto vel eit i teisma jau vln kad norim ivaikinti...cia kazkokia net logiskai nesuvokiama nesamone...
Papildyta:
galimai atimtos? jis pats tas teises atiduot nori.
Atsakyti

Labas mamukai.Radau siuo metu man labai aktualia tema.Mes jau turim bio sutikima del ivaikinimo,zodziu teisme dalyvaom visi trys as,,mano dabartinis vyras ir bio na zodziu tai reikalinga tam kad teismas matytu priezasti kodel tas bio duoda sutikima,nes to praso dabartinis buvusios zmonos vyras,jei niekas nenoretu to vaiko isivaikint,tai teismas tokio prasymo be priezasties nepatenkitu,tai va ivyko tas procesas paklausinejo visus tris,kas kaip ,kodel...po 1o darbo dienu pasiemiau isigaliojusia teismo nutarti,jkad bio prasymas patenkintas.tada su ta nutartim pas advokate ,kuriai dar be to reikejo pristatyti pazymas apie busimo tevo ir vaiko sveikatos bukle forma a/46 na ten pazymeta kad abu yra sveiki,pazymas is darbovietes,kad vyras dirba gauna pajamas ,charakteristika is dabovietes,pazyma is darzelio,kad mano vyras daznai nuvesdavo,pasiimdavo vaika,kad bendrauja su vaiku zodziu... dar apie mano gaunamas pajamas,nes vyro alga siuo metu juokinga,del krizes aisku,dokumentu kopijas visas ,liudijimai ir t,t nu zodziu doh.gif ir dabar vel reikes dabar jau mano vyro prasymu kreiptis i teisma,su tuo ieskiniu kuri suruose advokate,pries tai sumokejus zymini mokesti 131 lt doh.gif tada teismas nurodys vaiku teisiu tarnybai,kad patikrintu salygas kokiomis gyvena vaikas... ir teisme tures pasakyti nuomone apie galima ivaikinima ,na isvadas ar geros salygos ir t,t as tai ziauriai supykus nes cia tikra nesamone lyg mes vaika is vaiku namu imam,taigi tos salygos nei pageres nei pabloges doh.gif nu zodziu biurokratija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrin @ 2005 03 22, 17:06)
Labas!
Esu vienisa mama. Mano sunui beveik 4 metukai. Jau nuo pat gimimo su mumis yra vyras, kuri mano vaikas laiko savo teveliu ir ji taip vadina. Gyvename visi kartu. Dabar norime iforminti musu santykius oficialiai. Bet mano vaikas turi mano pavarde. Nors man atrodo butu prasminga pakeisti i "tevelio" pavarde. Ir mano busimas vyras to nori ir vaiku rupinasi nuo pat gimimo kaip savo vaiku.
Taciau ar nebus tai labai sudetinga. Manau reikes surinkti kruva popieriuku. Irodineti kazka. O siaip girdejau, kad lyg tai iki 16 metu negali pakeisti vaikui pavardes.


Papildyta:
QUOTE(Katrin @ 2005 03 22, 17:06)
Labas!
Esu vienisa mama. Mano sunui beveik 4 metukai. Jau nuo pat gimimo su mumis yra vyras, kuri mano vaikas laiko savo teveliu ir ji taip vadina. Gyvename visi kartu. Dabar norime iforminti musu santykius oficialiai. Bet mano vaikas turi mano pavarde. Nors man atrodo butu prasminga pakeisti i "tevelio" pavarde. Ir mano busimas vyras to nori ir vaiku rupinasi nuo pat gimimo kaip savo vaiku.
Taciau ar nebus tai labai sudetinga. Manau reikes surinkti kruva popieriuku. Irodineti kazka. O siaip girdejau, kad lyg tai iki 16 metu negali pakeisti vaikui pavardes.

Labutis smile.gif pas mus susikloste ta pati situacija, esu vienisa ir turiu nesantuokine dukra. Nuo pat jos gimimo su mumis taip pat gyvena vyras, kuri vaikas, laiko teveliu,ketiname susituokti. Vaikas turi mano pavarde,bet mes planuojame ja pakeisti i mano busimo vyro pavarde.
Ar tai yra labai sudetinga siais metais?ar apsieisim be teismo?su biologiniu tevu nebendraujam,jis tik moka alimentus,bet nera niekur oficialiai iforminta.
Atsakyti
QUOTE(Keite2 @ 2009 10 28, 02:33)
Papildyta:

Labutis smile.gif pas mus susikloste ta pati situacija, esu vienisa ir turiu nesantuokine dukra. Nuo pat jos gimimo su mumis taip pat gyvena vyras, kuri vaikas, laiko teveliu,ketiname susituokti. Vaikas turi mano pavarde,bet mes planuojame ja pakeisti i mano busimo vyro pavarde.
Ar tai yra labai sudetinga siais metais?ar apsieisim be teismo?su biologiniu tevu nebendraujam,jis tik moka alimentus,bet nera niekur oficialiai iforminta.

O negalima pasakyti, kad tas vaikas yra jūsų dabartinio vyro ir nori dabar duoti jam pavardę? Na kad neįvaikinimas būtų, o tėvystės nustatymas (čia aišku toms, kurių vaiko liudijime vietoj tėvelio brukšnys)...
Atsakyti
klausikit mergaites,cia gal nevisai i tema bet ar mano oficialus vyras gali paimti nedarbinguma kai vaikas serga (dar jis jo neivaikino)?
Atsakyti
QUOTE(mentas @ 2009 11 30, 21:03)
klausikit mergaites,cia gal nevisai i tema bet ar mano oficialus vyras gali paimti nedarbinguma kai vaikas serga (dar jis jo neivaikino)?


Negali
Atsakyti
QUOTE(Keite2 @ 2009 10 28, 02:33)
Papildyta:

Labutis smile.gif pas mus susikloste ta pati situacija, esu vienisa ir turiu nesantuokine dukra. Nuo pat jos gimimo su mumis taip pat gyvena vyras, kuri vaikas, laiko teveliu,ketiname susituokti. Vaikas turi mano pavarde,bet mes planuojame ja pakeisti i mano busimo vyro pavarde.
Ar tai yra labai sudetinga siais metais?ar apsieisim be teismo?su biologiniu tevu nebendraujam,jis tik moka alimentus,bet nera niekur oficialiai iforminta.


Sveikutes darykite taip kaip mes eini pas notara pasiimi pazima kad jis vaiko tevas ir varot i santuoku rumus susimokate 17lt ir pakeiciate pavarde , zinoma jai tecio grafoja buvo bruksniai
Atsakyti
na o mes jau baigem ta kriziaus kelia ir geguzes 20d jau isigaliuoja teismo sprendimas. uztrukom daugiau nei 1.5 metu,tad spejom dar ir bendru vaikuciu susilaukti smile.gif sekmes visoms einant siuo biurokratu pasunkintu keliu.
Atsakyti
Pas mane ir panasi situacija, turiu nesantuokine mergaite kuir turi bio tevo pavarde, dabar esu susituokus, ir mano vyras noretu ta mergaite isivaikinti, bet bio tevas neduoda jokiu sutikimu , jis kategoriskai pries, nors jis per 5 metus ja mate 2 kartus kai jai buvo 2 menesiukai, bendrai paemus 30 min, ir daugiau jokiu pasimatymu, ir net jokiu susidomejimu ,vaiku nebuvo, cia pas ji principo reikalas, kaip sakant kerstauja man kad as ji palikau, su savo dabartiniu vyru susituoke jau 4 metai..bet juk vaikas nekaltas kad taip su juo pasielgiau, maniau praeis kiek laiko , atslugs tos jo ambicijos, bet nei velnio, ka man daryti tokiu atveju, gal kuri buvo susidurusi su tokiu atveju? beje kokios priezastys turetu buti, kad is jo nuolatinai butu atimtos tevystes teises.. labai dekui verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Identiška situacija,tik pas mane jau du vaikai,ir abiejų pavardės skirtingos,o pirmoji net net nežino kas yra kas...Įdomu,jei tas vadinamas tėvas(nors niekas pas mus jo taip nevadina)visiškai prie vaiko išlaikymo neprisideda,nelanko ir t.t. negi neįmanoma nieko padaryti...? g.gif
Atsakyti
na taip , as seniau dar bendravau su advokate siuo klausimu, ir man pasake kad paduoti ji i teisma kad jam butu nuolatinai apribotos teises, nes jis neprisideda nej prie vaiko islaikymo, nei aplamai jokio pasiteiravimo apie ja, bet nemanau kad lengva , reik pasiryzti eiti kryziaus kelius, del mergaites sventos ramybes, tik butu labai idomu mamytes suzinoti gal kuri realiai buvo susidurusi su sia situacija 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš kai dar padavinėjau aliementams,advokatė pasakė,kad faktiškai nėra galimybių atimti teises tėvui gyvam esant...Labai gerai pamenu jos žodžius:sako,juk ne bomžas koks,turi ir gyvenamą vietą ir pan...Tai va.Aišku jei eiti taip,kaip ta Rinau ėjo,gal kas ir pavyktų...
Atsakyti