Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko įvakinimas sutuoktiniui

QUOTE(Malemi @ 2008 10 21, 13:43)
Visgi suklydau, nors ir duodamas tėvo biologinio sutikimas įvaikinti, jis privalo mokėti alimentus iki tol, kol vaikas bus įvaikintas  4u.gif

tai tiesa.
Atsakyti
QUOTE(Malemi @ 2008 10 21, 13:43)
Visgi suklydau, nors ir duodamas tėvo biologinio sutikimas įvaikinti, jis privalo mokėti alimentus iki tol, kol vaikas bus įvaikintas  4u.gif

Norėjau paprieštarauti, bet perskaičiau, kad pataisei smile.gif Net jei tėvystės teisės apribojamos neterminuotai - tai neišlaisvina nuo alimentų mokėjimo. Tik, jei vaikas yra įvaikinamas... tačiau jei globojamas - alimentai iš tėvų vis vien išskaičiuojami arba kaupiasi skola.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paragintoji: 21 spalio 2008 - 22:12
Sveikos,

mano pirmoji mergaite irgi ne dabartinio vyro ir su savo tevo pavarde. Su tikru tevu nesusitinka ir nepasiskambina, zodziu, pamirso jis, bet teisiu neatsisako ir isivaikint neleidzia dabrtiniam vyrui. manau tai daugelio problema. O dukra kompleksuoja del pavardes savo, sako viena seimoj su kitokia pavarde...Labai noretu pasikeist, bet tik kai sueis sesiolika. Manau galetu pakeist valdzia istatymus kazkaip, juk tiek seimu issituokia ir sukuria naujas. Mano dabartinis vyras aisku nori kad dukra turetu jo pavarde, juk augino ja nuo mazumes, bet kartu ir abejoja, sako bus paaugle, prades prikaisiot kam pakeitem pavarde, buciau pati nusprendus ir pan. taigi gal ir gerai, ateis tas laikas ir vaikas pats pasirinks.
Atsakyti
sveikos.Iskilo klausimas.Sio metu mano antras vyras nori ivaikinti mano vaikus is pirmos santokos... kolkas mes laukiam dokumentu is teismo kad ju biologinis tevas duoda leidima ju ivaikinti. Sia savaite gavom saukima i ta teismo posedi kuriame bus sprendziama apie mono buvusio vyro nora duoti leidima.VTAT nesupranto kodel mes esam kveciami,nes jei jis nori kad jo vaikus ivaikintu ju niekas daugiau neturetu duominti.Sia savaite pas mus lankesi soc.darbuotoja kuri i mano vyra ziurejo kaip i dinozaura,nes tai pirmas atv jos praktikoj unsure.gif
Biologinis vaiku tevas gyvena kitam mieste ir to miesto VTAT skyrius isvaduoj parase kad tai jog jis nemoka islaikimo ir nebendrauja su vaikais nera pakankama priezastis leisti juos ivaikinti...
Klausimas...gal gali kas nors paaiskinti kam man su vyru vaziuot i ta teismo posedi i kita miesta?
Atsakyti
jei nesusiduret tai bent nuomone kokia savo parasykit,o tai labai jau neramu
aciu
Atsakyti
uzjauciu ir primenu,kad gyvenate bananinej valstybej. Labai siulyciau perspet arba myslingai VTAT uzsiminti-kad matyt reikes kreiptis i Salaseviciute,kurios komtora gal paaiskins kas ir kaip,kokie cia vaiku interesai atstovaujami. Jeigu ivaikinami vaikai virs 10 metu-jiems reikes dalyvauti ivaikimo posedzio metu.O kaip iki tol-"pakankinkit" civili kodeks1 kur raso apie seima, seimos teise,ir aplamai paieskokit kokios jusu teises siuo atveju ir galimybes realizuot.
Kada teismas i kuri esat kvieciami? Gali uzsivilkinti procesas jei nenuvyksite,atides posedi ir pan.Tie posedziai-tai pokalbis daugiau,ko gero teisejas nori buti garantuotas savo nutartimi.
Atsakyti
na is tikruju...informacija musu labai menta...advokatas sako vienaip,i vtat pasukom sako ateit tik tada kai jau biologinio tevo leidimas bus...tai zinokit jau puse metu vien suda bandom sutvarkyt...kol advokatas paruose,kol buves padave...kol jie paskyre teismo data...
ir as nesuprantu ko tas teismas nori is musu? jei leidima duoda mano eks?
Atsakyti
Ko teismas nori-nei pats nezino,daznai,jei tai provincija, niekas nieko nezino,nesivargina net suzinoti.Brukstelkit apie tokius "nezinancius" VTAT darbuotojus protingu laisku Salaseviciutei, nu jis ten turi alga uzsidirbt-pasidomes tikrai.
Atsakyti
o kas ta Salaseviciute,kazkaip as nelabai gaudausi ...visuose tuose reikaluose
Atsakyti
http://www.lvi.lt/article/archive/343/
Atsakyti
aciu labai uz info/....
Atsakyti
QUOTE(mentas @ 2009 08 08, 19:42)
Klausimas...gal gali kas nors paaiskinti kam man su vyru vaziuot i ta teismo posedi i kita miesta?


Nesuprantu problemos. Taigi Jūsų vaikų likimas teisme sprendžiamas, iš jų biologinio tėvo galimai bus atimtos tėvystės teisės, t.y. Jūsų vaikai "neteks" savo biologinio tėvo. O Jūs dėl kvietimo į teismą piktinatės? unsure.gif Jei kviečia, vadinasi reikia. Jūs savo vaikų interesus teisme turėtumėte atstovauti... nes jie patys to dar negali. O teismas priimti vaikų "atsisakymą" iš tėvo pusės gali tik labai gerai apsvarstęs, ar tai nepažeidžia vaikų teisių ir teisėtų interesų. Vat tam Jūs ten ir reikalingi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 10 rugpjūčio 2009 - 08:51