Įkraunama...
Įkraunama...

kraujo grupės ir jų suderinamumas

QUOTE(snail @ 2006 11 20, 23:40)
mano irgi rh-, visi ramina, kad ne akmens amžiui gyvenam, o visada tuos vaistukus leidžia? o kai leidžia reikia gultis i ligonine? man vistiek neramu  doh.gif , praeina diena ir džiaugiuosi kad lelius stiprėja ir auga  wub.gif

Kai per apsilankymus ima krauja, kartu tiria ir antikuniu skaiciu kraujyje. Jei jis buna labai padidejes, iskart suleidzia vaistukus. Gali leisti ir nestumo vidury, ir pabaigoje, ir netgi iskart po gimdymo, priklausomai nuo to, ka rodo antikuniu tyrimas. Paprastai leidziami vaistai kabinete pas gydytoja. Nors tiksliai sito nezinau. Mes einam privaciai, tai zinau, kad vietoj suleis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rozinee @ 2006 11 22, 15:52)
Kai per apsilankymus ima krauja, kartu tiria ir antikuniu skaiciu kraujyje. Jei jis buna labai padidejes, iskart suleidzia vaistukus. Gali leisti ir nestumo vidury, ir pabaigoje, ir netgi iskart po gimdymo, priklausomai nuo to, ka rodo antikuniu tyrimas. Paprastai leidziami vaistai kabinete pas gydytoja. Nors tiksliai sito nezinau. Mes einam privaciai, tai zinau, kad vietoj suleis  smile.gif



supratau, gruodžio vidury eisiu pas gine tai ir paklausiu.
Atsakyti
QUOTE(rozinee @ 2006 11 22, 14:52)
Kai per apsilankymus ima krauja, kartu tiria ir antikuniu skaiciu kraujyje. Jei jis buna labai padidejes, iskart suleidzia vaistukus. Gali leisti ir nestumo vidury, ir pabaigoje, ir netgi iskart po gimdymo, priklausomai nuo to, ka rodo antikuniu tyrimas. Paprastai leidziami vaistai kabinete pas gydytoja. Nors tiksliai sito nezinau. Mes einam privaciai, tai zinau, kad vietoj suleis  smile.gif

Leidžia poliklinikoj, procedūriniam (gal kitur kitaip). O po to, jei reikia, ligoninėj sesutė ateina ir batc skiepą į šikniuką. Nebijokit, neskauda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(EgleMa @ 2006 11 23, 14:19)
Leidžia poliklinikoj, procedūriniam (gal kitur kitaip). O po to, jei reikia, ligoninėj sesutė ateina ir batc skiepą į šikniuką. Nebijokit, neskauda  mirksiukas.gif


Fu...ramiau pasidarė. Bet kaip tada antro besilaukiant blink.gif Ar irgi viskas taip pat? Bet kodėl tada sakoma, kad va, su antru ir daugiau vaikų tai jau rizika (kokia?!).... blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rozinee @ 2006 11 22, 14:52)
Kai per apsilankymus ima krauja, kartu tiria ir antikuniu skaiciu kraujyje. Jei jis buna labai padidejes, iskart suleidzia vaistukus. Gali leisti ir nestumo vidury, ir pabaigoje, ir netgi iskart po gimdymo, priklausomai nuo to, ka rodo antikuniu tyrimas. Paprastai leidziami vaistai kabinete pas gydytoja. Nors tiksliai sito nezinau. Mes einam privaciai, tai zinau, kad vietoj suleis  smile.gif


Čia pateikta ne visai teisinga informacija. blush2.gif Tuos vaistus leidžia kaip tik dėl to, kad antikūniai nesusidarytų ir tai daro 28 savaičių ir po gimdymo jei kūdikis Rh teigiamas.
Jei antikūnių atrastų, tada nebebūtų prasmės nieko leisti. doh.gif
Atsakyti
Man suleido 28 sav. kadangi lankiausi ne poliklinikoje o sveikatos centre, serumas man butu mokamas. Tai ginekologe suveike kelialapi i Mazylio dienini skyriu. Ten ir suleido nemokamai.
Po gimdymo paeme vaiko kraujo, nustate, kad +, tai man vel suleido. Tas antras skiepas mamai, manau ir yra butinas, kad veliau moteris galetu isnesioti sekmingai antra vaikeli.
Atsakyti
Man pirma nestuma nesuleido imunoglobulino ir po gimdymo nelei ar pamirso ar kas ten nutiko nzn,tad si nestumo labai pergyvenau,kad tik viskas butu gerai.Aciu Dievuliui antikuniu neatsirado ir vakar jau gavau duri i sikniuka 4u.gif Labai bijojau to durio,bet jis visai neskausmingas
Atsakyti
QUOTE(enos @ 2006 12 02, 12:27)
Man pirma nestuma nesuleido imunoglobulino ir po gimdymo nelei ar pamirso ar kas ten nutiko nzn,tad si nestumo labai pergyvenau,kad tik viskas butu gerai.Aciu Dievuliui antikuniu neatsirado ir vakar jau gavau duri i sikniuka 4u.gif  Labai bijojau to durio,bet jis visai neskausmingas

juk sakiau kad neskaudes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramuneg @ 2006 11 30, 18:55)
Jei antikūnių atrastų, tada nebebūtų prasmės nieko leisti.  doh.gif


O kas tada? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2006 12 08, 08:22)
O kas tada?  blink.gif

o tada jau imasi baisesniu priemoniu isgelbet vaikuti verysad.gif pvz issaukia gimdyma nors dar anksti o vos gimusiam maziukui perpila krauja doh.gif

to labiausia bijau...su pirmu nestumu buvo viskas gerai tai tikiuos ir su siuo bus gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SIDDIQA @ 2004 01 26, 22:10)
Mielos mamytes, besilaukiancios ir Gydytoja, jei apsilankys sioje temoje... smile.gif  Turiu tokia problema.... Mano kraujo grupe 0 Rh(-), o mano vyro B Rh(+). Esu 23m. Ne karto negimdzius. Esu 7 sav. nescia.  Labai jaudinuosi del to, kad mano pumpuriukui neissivystytu teigiamas rezusas..... gal kas turi kokios patirties... Girdejau, kad 28 nestumo savaitele reikia susileisti gama globulino, del visa ko. Na, aisku ir kraujo tyrimus daryti kas 2 men. Gal jus ka nors konkreciau galetumete papasakoti ar pasidalinti savo patirtimi.....  unsure.gif  Busiu labai dekinga.....

kai eisi pas gydytoja tai ji daznai tau darys tyrimus del antikuniu..man irgi daro..gan daznokai.. ax.gif



Atsakyti
O klausykyt merginos, jei pas mane + o pas MB - rezusas, cia visai visai nieko tokio ar irgi gali buti tu antikuniu? blush2.gif
Atsakyti