Įkraunama...
Įkraunama...

Medeinos pradinė mokykla

labukas
kaip supratu kad dauguma atejna is adarzelio kur lanko alergiski vaikai.
mano vaikas atejo is gabijos darzelio.
is musu darzelio atejo apie 6 vaikus tik jie i klases pateko po 2 mazdaug.
pagal tevu pageidavima, mes rinkomes pagal mokytoja o ne pagal vaikucius.
yra vaiku kurie nelanke darzelio isvis.
Atsakyti
O tai čia kuris skaitosi alergiškiems?mes į Gabijėlę jau nepatekom verysad.gif nors mums ir arčiausiai ji būtų.
Atsakyti
gal galite kas rekomenduoti mokytoja kitiems metams? Noretusi daugiau zmogisko supratimo, nes vaikas jautrus. Ir idomus tas infomavimas apie priemima vasaros pabaigoje.. g.gif Kazkaip keista, nes jeigu nepapuoli, tai ka tuomet daryti? Mes vien del to ir uzsirasyti norime i kelias mokyklas, nes maza kas. Niekam nepriklausome, gyvename uz Vilniaus ir renkames ne pagal gyvenama vieta. Gal cia tik sioje mokykloje taip velai informuoja apie priemima? Kitur, kiek zinau, jau pries vasara viskas sukomplektuojama.
Atsakyti
Man birželio vidury paskambino ir paklausė ar tikrai lankysim Medeinos mokyklą, kai kas jau anksčiau žinojo kad pateko į mokyklą.
Mes lankėm Aušros darželį, o priima pagal gyvenamą vietą, kaip ir visos mokyklos (bet turbūt visur būna išimčių unsure.gif ).
Atsakyti
QUOTE(spaNguolė @ 2008 11 12, 22:25)
Man birželio vidury paskambino ir paklausė ar tikrai lankysim Medeinos mokyklą, kai kas jau anksčiau žinojo kad pateko į mokyklą.
Mes lankėm Aušros darželį, o priima pagal gyvenamą vietą, kaip ir visos mokyklos (bet turbūt visur būna išimčių  unsure.gif ).


Tai jau tikrai buna smile.gif Kitu atveju visi is uzmiescio turetu vien i privacias mokyklas brautis... Mes ir i darzeli einam ne pagal gyvenama vieta. Bet Medeinos mokykla mums rekomendavo (kaip ir Genio), ir mokytoja Laima Verseckiene. Gal ka nors zinote daugiau apie ja?
Atsakyti
O dabartinės pirmokėlių klasės labai didelės? Gal kas patartų kokią pirmokėlių dabartinę mokytoją? Esam priversti keisti gyv. vietą, o kartu ir mokyklą...
Atsakyti
QUOTE(sprinza @ 2008 06 04, 10:11)
O kaip su priėmimu į šią mokyklą, preiš kiek laiko reikia užrašyti, ar žiūri į gyvenamąją vietą, ar yra antra pamaina, ar visi vaikšto iš ryto?



Gavau asmenine zinute, bet negaliu issiusti, nes jusu pilna dezute
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2008 11 28, 11:32)
O dabartinės pirmokėlių klasės labai didelės? Gal kas patartų kokią pirmokėlių dabartinę mokytoją? Esam priversti keisti gyv. vietą, o kartu ir mokyklą...

sveikos,
as tai labi teigiamai galiu atsiliepti apie mokytoja ausra, ji moko 1a klase,
tai jau su mokslais spaudzia vaikucius, o jie patenkinti:))
labai priziuri kad mokytusi ir papildomas pratybas sustiprintas daro matematikos ir lietuviu.
ausra strasunskaite jos pavarde. labai drausme priziuri. tikrai kiek kalbejau su vaiku tevais tai patenkinti nes del vaiku mokslu esame labai patenkinti!!!
Atsakyti
Niugi papasakokit apie būsimų pirmokų (nuo 2009m.) mokytojus?
Atsakyti
QUOTE(špulė @ 2008 12 11, 16:41)
sveikos,
as tai labi teigiamai galiu atsiliepti apie mokytoja ausra, ji moko 1a klase,
tai jau su mokslais spaudzia vaikucius, o jie patenkinti:))



mes irgi 1a kl. wink.gif drinks_cheers.gif .
(Aušrinė mano vaikas) ax.gif
Atsakyti
mano spokas Tomasas, sedi irgi su Tomu:)))
Atsakyti
Mergaites, kokia situacija su pamainom,ar tik 1 pamaina visoj mokykloj?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuziukas: 29 balandžio 2009 - 19:41