Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda : l/d "Pumpurėlis'

aš ir dabar kai pamatau tą pasipūtusią auklytę, auklėtoją, net šiurpas nukrato - džiaugiuosi, kad mano vaikas ten kankinosi tik kelis mėnesius.

o kas jums ten nutiko? verysad.gif

vakar gavau žinią nuo direktorės. vyresniosios auklėtojai perdavė, kad mano mažė nuo rugsėjo eis į 6 grupę. kaip ten kažin auklėtojos? nors ir vyresniosios auklėtoja raukė nosį, kai sakiau kad nenoriu į 2 grupę, tai irgi minėjo 6 biggrin.gif 6 ir gavom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 05 13, 15:16)
nu geras pasakymas "kažkurioj grupėj kažkurios auklėtojos"  doh.gif  lotuliukas.gif

aš dabar lopšio ieškau mažei - tai į vieną tokią nenoriu dėl kai kurių auklėtojų ir auklytės. o kiek lopšelinių grupių yra darželyje?
nervina, kad direktorės nepagaunu - negaliu aplankyti ir grupių, apžiūrėti, pasirinkti....


Labukas,

cia kaip is tos patarles - juokiasi puodas, kad katilas juodas, arne? 4u.gif Nelabai supratau, kam reikejo mane pasiepti, jeigu pati vos ne ta pati rashai: " į vieną tokią nenoriu dėl kai kurių auklėtojų ir auklytės.". Mielai buciau padejusi tuo klausimu, bet kazkaip pradejo noras...

Sekmes ieskant atsakymu i klausimus 4u.gif
Atsakyti
tikrai nenorėjau pašiepti. tik pagalvojau, kad jei norim viena kitos pagalbos, tai gal galime ir parašyti mirksiukas.gif

o mano atveju - siauresnis ratas tų "kažkokių kažkur" nes ieškau lopšelio. iš sekančio mano posto, galima buvo suprasti ko aš nenoriu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astalavista @ 2009 05 14, 10:18)
pamenu, jūs rašėt, kad nenorit savo mažosios leisti į 2 gr. lopšinukų.taigi, teko ir man įsitikinti savo kailiu, kodėl jūs taip nenorit leisti į tą grupę  doh.gif baisu  verysad.gif

Gal galėtumėt parašyt kas ten dedasi antroj lopšiukų grupėj,mus ten direktorė užrašė.Ačiū
Atsakyti
pasirodo nieko ten nesideda. gavau dabar barti nuo direktorės, kad mol erezijas skleidžiu, kad jei kas nors nepatinka, tai pirmiausia turėjau eiti pas ją aiškintis ir t.t.

išsiprašiau ir gavom vietą 1 grupėj karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 31, 14:14)
pasirodo nieko ten nesideda. gavau dabar barti nuo direktorės, kad mol erezijas skleidžiu, kad jei kas nors nepatinka, tai pirmiausia turėjau eiti pas ją aiškintis ir t.t.

išsiprašiau ir gavom vietą 1 grupėj karsta.gif

Kas jau kas bet ta direktorė man tokia nepatikima atrodo,viena diena kalba vienaip kita kitaip.O tai dėl ko buvo kiles tas samyšis jei nepaslaptis?
Atsakyti
aš galiu kalbėti tik iš savo pusės. man auklėtojos sakė kad vaikas verkdavo tik 5 max minutes, kol būdavo išsiskyrimas su manimi, paskui užsižaisdavo ir viskas gerai. o iš dveijų mamų girdėjau kitus atsiliepimus. viena sakė, kad vaikas verkė iki pietų (nes ji savo berniuką pratino, patiko auklėtojos tas ar ne), o kita mama, girdėjo kaip auklėtoja rėkė ant mano vaiko, kad ko ji verkia ištisai. net ir po tokių atgarsių klausiau ar viskas gerai? sakė ko puikiausiai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 31, 15:17)
aš galiu kalbėti tik iš savo pusės. man auklėtojos sakė kad vaikas verkdavo tik 5 max minutes, kol būdavo išsiskyrimas su manimi, paskui užsižaisdavo ir viskas gerai. o iš dveijų mamų girdėjau kitus atsiliepimus. viena sakė, kad vaikas verkė iki pietų (nes ji savo berniuką pratino, patiko auklėtojos tas ar ne), o kita mama, girdėjo kaip auklėtoja rėkė ant mano vaiko, kad ko ji verkia ištisai. net ir po tokių atgarsių klausiau ar viskas gerai? sakė ko puikiausiai  unsure.gif

Tai jau man reiks atkreipt dėmesį - mano vaikas biški toks prie jautruolių nervininkų,bet kuo daugiau šauki tuo labiau nervuojasi ir verkia.
Pamiršau paklaust kiek auklėtojų yra viena ar dvi,ar auklytė visą dieną būna?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fibi: 31 rugpjūčio 2009 - 14:35
QUOTE(fibi @ 2009 08 31, 15:30)
Tai jau man reiks atkreipt dėmesį - mano vaikas biški toks prie jautruolių nervininkų,bet kuo daugiau šauki tuo labiau nervuojasi ir verkia.
Pamiršau paklaust kiek auklėtojų yra viena ar dvi,ar auklytė visą dieną būna?

dvi auklėtojos ir auklytė. suguldžiusi pietų vaikus kažkuri išeina, bet pareina. net ir auklytė šiurpą kelia kai ją matau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 31, 15:40)
dvi auklėtojos ir auklytė. suguldžiusi pietų vaikus kažkuri išeina, bet pareina. net ir auklytė šiurpą kelia kai ją matau  unsure.gif

Auklytė ta aukšta stambi kaip suprantu,tai dar neturiu nuomonės.Auklėtoja mačiau tą smulkia mažą pagyvenusi,visada galvodavau kad tik nepkliūtume pas ją,nu pažiūrėsim.Kitos nemačiau.
Atsakyti
nenoriu labai apkalbėti, bet dukros (vyresniosios) grupiokės mama, kai ėjo apžiūrėti lopšelio grupės, pamačius tas auklėtojas atsisakė ir dar metus pralaikė vaiką namie. o ir auklytė mano akimis pastoviai pasipūtųsi, arogantiška.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 31, 15:48)
nenoriu labai apkalbėti, bet dukros (vyresniosios) grupiokės mama, kai ėjo apžiūrėti lopšelio grupės, pamačius tas auklėtojas atsisakė ir dar metus pralaikė vaiką namie. o ir auklytė mano akimis pastoviai pasipūtųsi, arogantiška....   unsure.gif

jei man kas užklius pareikalausiu kitos grupės.Kažin kiek šiemet sudarė tris kaip buvo žadėję ar dvi grupes?
Atsakyti