Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda : l/d "Pumpurėlis'

nepatikėsi doh.gif šį rytą savo grupėj radau auklėtoją iš 2 grupės. pasirodo ji dirbs ne pilnu etatu mūsų grupei unsure.gif nors šį rytą pasirodė maloni
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 02, 09:12)
nepatikėsi  doh.gif šį rytą savo grupėj radau auklėtoją iš 2 grupės. pasirodo ji dirbs ne pilnu etatu mūsų grupei  unsure.gif  nors šį rytą pasirodė maloni

O tau jos abi sakydavo ,kad viskas gerai ar kuri nors viena?
Atsakyti
tik viena ir būtent ta kuri dabar buvo. nors dabar pripažino kad mano abi dukros labai skirtingos. mažiukė nei ašaros neišleido palyginus su didžiaja
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 02, 15:43)
tik viena ir būtent ta kuri dabar buvo. nors dabar pripažino kad mano abi dukros labai skirtingos. mažiukė nei ašaros neišleido palyginus su didžiaja

kadangi vardų nežinau tai paklausiu taip ta kur kūda ar kur apvali?
Beje kaip tavo dukružei šiandien sekės?
Atsakyti
apvali.

gan gerai, tik gal nelabai norėjo paleisti mane kokią minutę biggrin.gif o paskui vėl "ate" ir išėjo. ryt žadu palikti visai dienai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 02, 18:50)
apvali.

gan gerai, tik gal nelabai norėjo paleisti mane kokią minutę biggrin.gif o paskui vėl "ate" ir išėjo. ryt žadu palikti visai dienai  ax.gif

šiandien buvom kokia pusantros valandos,neklauso auklėtųjų visai,pietų nevalgė tik kompotą išgėrė.Ir pakėlė isteriją,kad išsinešiau namo nes dar norėjo pažaisti.
Atsakyti
Sveikos, mamytes! rolleyes.gif
Ir mes i sita darziuka eisim kitamet… Tai noriu paklausti: ar lopselyje dirba vienos, o darzelyje kitos aukletojos? Ar jau kai paima nuo mazulio, tai ir turi iki mokyklos? Kaip yra? g.gif
Aciu uz atsakymus … 4u.gif
Atsakyti
g.gif geras klausimas. vyresnioji kai išėjo į lopšį, po poros mėnesių buvo pervesta į kitą grupę. t.y. visi vaikučiai, kurie jau buvo su savo sugebėjimais per dideli lopšeliui, buvo surinkti į kitą grupę. tai ten ir eina, ir bus iki pabaigos. o mažoji? g.gif net nežinau, ryt pasidomėsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 10 11, 21:09)
g.gif geras klausimas. vyresnioji kai išėjo į lopšį, po poros mėnesių buvo pervesta į kitą grupę. t.y. visi vaikučiai, kurie jau buvo su savo sugebėjimais per dideli lopšeliui, buvo surinkti į kitą grupę. tai ten ir eina, ir bus iki pabaigos. o mažoji?  g.gif net nežinau, ryt pasidomėsiu  smile.gif

bent jau musu lopsio grupej yra keli vaikai is pernai,kiti isejo i darzelio grupe pas kitas aukletojas.
Atsakyti
nu reiškia lopšis yra lopšis lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai lopsiukas iki +/- 3 metu? Ar kaip juos perveda i kitas grupes? Kasmet perskirsto? g.gif Beje, aciu atsakiusioms. 4u.gif
Atsakyti
mano dukrytė lopšeliukė šiais metais pradėjo eiti į darželį. o jos grupėj jau 2 vaikai antrus metus toje pačioje grupėje. nežinau kodėl juos paliko, kodėl kitus perkėlė? gal čia irgi dėl to, kad gal kiti labiau mokėjo ką nors? g.gif
Atsakyti