Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda : l/d "Pumpurėlis'

QUOTE(fibi @ 2009 08 31, 15:52)
jei man kas užklius pareikalausiu kitos grupės.Kažin kiek šiemet sudarė tris kaip buvo žadėję ar dvi grupes?

tris mirksiukas.gif

antram aukšte kaip supratau mažyliai kuriems virš 2 metukų. taip kad, kai pir norėjau ten nepakliuvom. bet direktorė sakė, kai sueis 2 metai ir jei bus noro, perkels. bet manau kad nereikės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 31, 15:58)
tris  mirksiukas.gif

antram aukšte kaip supratau mažyliai kuriems virš 2 metukų. taip kad, kai pir norėjau ten nepakliuvom. bet direktorė sakė, kai sueis 2 metai ir jei bus noro, perkels. bet manau kad nereikės  rolleyes.gif

o tai pirmoj grupėj kokio amžiaus?
Tikiuosi ,kad laukely vaikščios kur nors šalia po langais tai galėsiu pasmalsauti ką veikia ax.gif
Atsakyti
nežinau tiksliai. bet kad turim 1 metų ir 3 mėnesių pyplį tai tikrai. unsure.gif jei mano mažoji ar kiti vaikai laikysis puikiai, tai tam pypliui pradėjus verkti (o jis taip ir darys, nes jau mačiau), tai tuoj ir kiti vaikiukai susigraudins - taip jau yra
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 31, 16:16)
nežinau tiksliai. bet kad turim 1 metų ir 3 mėnesių pyplį tai tikrai.  unsure.gif jei mano mažoji ar kiti vaikai laikysis puikiai, tai tam pypliui pradėjus verkti (o jis taip ir darys, nes jau mačiau), tai tuoj ir kiti vaikiukai susigraudins - taip jau yra

Nu maniškio kitų vaikų verksmas šiaip negraudindavo jei jo tai neliesdavo,bet negali žinot kaip elgsis išgirdęs visą chorą.Kaip supratau ten ant puodelio tokio kaip pratinimo nėra,tris kartus pasodino ir viskas nenori nereikia.Maniškis vakar jau kelis kart pats prašėsi nors ir su pampiu buvo.
Atsakyti
mes namuose irgi prašomės ant puodo, auklėtoja sakė, kad vaikai iš strioko dažniausiai nesiprašys, tad įdėti pampersų, drėgnų servėtėlių.
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 31, 16:34)
mes namuose irgi prašomės ant puodo, auklėtoja sakė, kad vaikai iš strioko dažniausiai nesiprašys, tad įdėti pampersų, drėgnų servėtėlių.

Labutis .Kaip sekės daržely?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fibi: 01 rugsėjo 2009 - 13:07
puikiai. išsiskyrėm be ašarų. nuėjau 10 val pasiimti, bet pasiėmiau tik 12,30 lotuliukas.gif 10 val radau žaidžiančią, nors aplink buvo verkiančių vaikų, tai palikau ilgėliau

o kaip jums? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 01, 14:08)
puikiai. išsiskyrėm be ašarų. nuėjau 10 val pasiimti, bet pasiėmiau tik 12,30  lotuliukas.gif 10 val radau žaidžiančią, nors aplink buvo verkiančių vaikų, tai palikau ilgėliau

o kaip jums?  biggrin.gif

o kelintą nuvedei?Mes tik nuo trečio eisim,planuoju gal pabūt su juo iki pat pietų pažiūrėt kaip ten kas.
Atsakyti
QUOTE(fibi @ 2009 09 01, 14:10)
o kelintą nuvedei?Mes tik nuo trečio eisim,planuoju gal pabūt su juo iki pat pietų pažiūrėt kaip ten kas.

kaip įdomiai g.gif man kaip tik auklėtoja sakė, kad iki 3 d. turi sužiūrėti ar visi lanko ir tada sąrašus pateikti švietimo skyriui. nors vyresniosios auklėtoja pasakė "nesąmonė" hihihi.gif

nuvedžiau kaip priklauso prieš 8 val. ax.gif nežinau ar leis būti jums iki pietų. mamų nelabai nori priimti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 01, 14:14)
kaip įdomiai  g.gif man kaip tik auklėtoja sakė, kad iki 3 d. turi sužiūrėti ar visi lanko ir tada sąrašus pateikti švietimo skyriui. nors vyresniosios auklėtoja pasakė "nesąmonė"  hihihi.gif

nuvedžiau kaip priklauso prieš 8 val.  ax.gif nežinau ar leis būti jums iki pietų. mamų nelabai nori priimti  unsure.gif

mum direktorė liepė ateit trečioj ,kad visų vienu metu nesuvestu naujų,kituose darželiuose leidžia draugė va pati būna po pusdienį
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 01, 14:14)
man kaip tik auklėtoja sakė, kad iki 3 d. turi sužiūrėti ar visi lanko

doh.gif ne auklėtoja, o direktorė
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 01, 14:30)
doh.gif ne auklėtoja, o direktorė

aš sakau jinai viena diena šneka taip kita jau kitaip,pati pamiršta ką sakius.Sutarty jei gerai pamenu yra parašyta ,kad mama gali grupėj būt tiek dienų kiek prireiks vaikui adaptuotis.Maniškis neduoda šiaip rankos svetimom tetom,labai retai.Vakar ta smulkioji bandė pasisveikint pakybint,tai net ant kitos kėdės nuėjo atsisėst , kad tik nelystų į akis.Gaila kad vyriškių nėra auklėtojų - su visais draugaujam svetimas ar savas vienodai biggrin.gif
Atsakyti