Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda : l/d "Pumpurėlis'

aciu ! 4u.gif
Atsakyti
labukas,

pernai ir siemet musu mazius lanke lopsiuka. Tai bent jau tuo metu buvo taip: i darziuko grupes pervesdavo vaikus du kartus per metus - pavasari ir rudeni. Tai as taip suprantu - kam iki vasaros sueina 3 metukai, tai tas po nauju metu pavasariop bus pervestas i darziuko grupe. Kam 3 metukai sueina antroje metu puseje (iki gruodzio galo, tai tas i darziuka eis nuo rugsejo). Kadangi musishkiui 3 suejo ka tik, tai mes i darziuka ishejom nuo rugsejo 1-os, t.y. i lopselio grupe rugseji jau nebegrizom, nors 3 metuku dar ir nebuvo.

Gal kartais kam nors ir ne taip buvo, bet cia sitaip man aiskino viena aukletoja + musu vaikuti butent pagal toki skaiciavima pervede.
Atsakyti
Tik dabar uztikau Jusu pasisakyma, bet vistiek aciu! 4u.gif Vis dar aktualu. Manau kitoms mamytems, kurios ves i lopsiuka savo atzalele, irgi. ax.gif Sekmes visoms ir..... susitiksime "Pumpurelyje" mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveuikos mamos, mes pereiname is pagranduko darzelio ipumpureli nes cia yra prailginta grupe, dar nezinau i kokia grupe papulsim, mum virs 2m. Noreciau suzinoti ar yra kazkokiu ypatybiu tame darzelyje, Kaip ten su seilinukais ar reiki anesti ir po to parsinesus issiplauti ?
Atsakyti
QUOTE(salduscukrus @ 2010 02 05, 13:46)
Sveuikos mamos, mes pereiname is pagranduko darzelio ipumpureli nes cia yra prailginta grupe, dar nezinau i kokia grupe papulsim, mum virs 2m. Noreciau suzinoti ar yra kazkokiu ypatybiu tame darzelyje, Kaip ten su seilinukais ar reiki anesti ir po to parsinesus issiplauti ?

mes nupirkom ir nesinešiojam. plauna vietoj auklytė 4u.gif
bet reikia to neperšlampamo su kišenėle
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2010 02 05, 15:56)
mes nupirkom ir nesinešiojam. plauna vietoj auklytė  4u.gif
bet reikia to neperšlampamo su kišenėle



papuolem i pirma grupe, man ji is pirmo zvilgnsio nejaukiai pasirode, nedaug zaislu, pagranduke kai lankem kazkaip ten daugiau visko buvo g.gif Ir aukletoja bei auklyte tokios amziuje lyg ir malonios tikiuosi paziurios labai nebus pasenusios. vaikas sirgo tai tik pati nuejau apsiziureti. Tai taip bednai pasirode pirmas ispudis grupes ir vaikai sako visi su pampersais, mano dvieju metu pana pati ant puodo pasidaro ir issinesa ispilti i toleta, labai savarankiska. Paprasiau kad tik vieno kad jei pasitustins darzeli mano vaikas kad pasakyti ta diena, nes turim bedu sus tustinumusi, tai sako mes visu cia vaiku neprisiminsim, nu bet as ne visu vaiku tustinimosi grafiko prasau doh.gif Nezinau tikiuosi bus viskas gerai, pagranduku mes labai patenkitnos buvom, bet perejom i pumpureli nes ten prailginta grupe yra, o mum neturintiem klaipedoje jokiu giminiu labai jos reikia.
Atsakyti
Sveikos mamulytes 4u.gif As ir ketinu si rudeni vesti savo suneli i sita darzeli,jam bus 3,7m.,gal zinote kiek grupiu yra toko amziaus vaikuciu?Ar kokios ten aukletojos dirba? bigsmile.gif Aciukas mirksiukas.gif
Atsakyti
a vo čia aš jau nepasisakysiu, nes nežinau ax.gif
Atsakyti
Senokai jau cia kas besilanke g.gif Kas naujesnio darzelyje?Pasidalinkite ziniom mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Straipsnis
http://www.ve.lt/nau...ritetas-516102/
Atsakyti
QUOTE(astalavista @ 2010 12 02, 11:13)

Sveikos mamytes ar is tikruju taip salta yra siame darzelyje? Nes as savo maziuka vesiu nuo balandzio men i lopselio grupe g.gif
Atsakyti
senas straipnis. nėr taip šalta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krika: 03 vasario 2011 - 09:03