Įkraunama...
Įkraunama...

Oxox drabužėliai vaikams

ups soriukas tikrai kazkaip apie panikes net nepagalvojau blush2.gif joms tai tikrai niekada netruko oxox groziu wub.gif
Atsakyti
tikiuosi gražesnių rūbelių benriukams šį kartą, nes pastaroji kolekcija labai nuvylė.
Atsakyti
turim bodziuku,golfuku,maikuciu kokybe thumbup.gif spalvos visiskai nenusiskalbia,kokie pirma diena,tokie ir po ilgo naudojimo,ryskus,mikstuciai,malonus wub.gif na mums tai labai labai wub.gif
Atsakyti
Mes taip pat turime nemazai OXOX rubeliu. Cia nesuprasi turejom viena golfyte, kelis kartus isskalbus spalvos nenubluko, bet issitampe, suknytes spalvytes pabluko, bet neissitampe. Siaip, tai as esu patenkinta kokybe, aisku uz sijona moketi 54Lt tikrai nesamone doh.gif , bet su nuolaidele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2011 03 07, 15:13)
Mes taip  pat turime nemazai OXOX rubeliu. Cia nesuprasi turejom viena golfyte, kelis kartus isskalbus spalvos nenubluko, bet issitampe, suknytes spalvytes pabluko, bet neissitampe. Siaip, tai as esu patenkinta kokybe, aisku uz sijona moketi 54Lt tikrai nesamone doh.gif , bet su nuolaidele thumbup.gif

drinks_cheers.gif

vieni rubi issitampo,kiti pasiskalbia
bet perku,nes patinka man ju stiliukas smile.gif ypac su LT uzrasais rolleyes.gif
Atsakyti
Pirkom treningines kelnes ir džemperiuka berniukui, kokybe nenuvylė. Dar turim kepuryte ir skarele ant kaklo, super thumbup.gif
Atsakyti
Aš kažkaip nesiryžtu iš jų nieko pirkt, kažkaip pačiupinėjus nemieli man jie. O ir kainos nedžiugina...
Atsakyti
nezinau kaip naujesnes kolekcijos, bet is senesniu kokybe superine, po 3 metus vaikas atitampo ir dar atiduodam vos ne kaip naujus
Atsakyti
Labai megstam siuos rubelius wub.gif Kokybe superine thumbup.gif va ir dabar prisipirkom kruva, negaliu atsispirti doh.gif Rodomes ir reklamuojam... lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Asedita, labai grazu wub.gif Net pamasciau kad ir musm reiktu tokio sijono, bet prisiminiau kad is CP labai panasaus laukiam biggrin.gif
Atsakyti
Man patinka Oxox drabužėliai, kokybiški, skylučių neatsirado, neišsitampė,tačiau kainos kandžiojasi doh.gif Perku tik kai būna su nuolaida smile.gif
Atsakyti
is tikruju kokybe skirtingu daiktu skiriasi. kai kurie drabuzeliai ilgai islaiko savo spalva ir forma, o kiti nusiskalbia praktiskai po pirmo skalbimo. vis delto, manau, kad kaina kokybes neatitinka schmoll.gif
Atsakyti