Įkraunama...
Įkraunama...

Oxox drabužėliai vaikams

gal kas pirko tuos krepsinio marškinėlius? Kaip kokybė?
Atsakyti
kokybė nesužavėjo, be to, tos maikutės, kurios man GAL ir patiktų, nėra reikiamo dydžio, t.y. per didelės rolleyes.gif
Atsakyti
Kaži kaip pižamyčių kokybė?
Atsakyti
QUOTE(Luna888 @ 2011 10 03, 23:16)
Kaži kaip pižamyčių kokybė?

Mes devim pizamyte dabar, esu labai patenkinta kokybe, neblunka, nesitraukia, neapsiburbuliavo thumbup.gif
Atsakyti
Turėjom ar turim maikyčių, džemperiukų, pižamų, apatinių rūbelių, kepurytę, šalikėlį. Nusivylėm tik vieną kartą džemperiu, kuris labai nubluko jau po pirmo skalbimo schmoll.gif
Atsakyti
labai idomu, kiek supratau, tai lietuviska preke!!!!!!!!!
Atsakyti
Mums patinka oxox thumbup.gif , šį kart labai graži rudeninė kolekcija, nešiojam džinsines timpas, sarafaną, kol kas viskas thumbup.gif prieš tai turėjom medvilninį sarafaną kuris greit nuo skalbimo nubluko. Jei oxox rūbelių kainos būtų mažesnės pirktume daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasajura @ 2011 10 20, 10:29)
labai idomu, kiek supratau, tai lietuviska preke!!!!!!!!!

Taip, lietuviška 4u.gif

Man irgi labai patinka rūbeliai. O jei dar truputį pigesni būtų ax.gif Per nuolaidas nuperku vaikams wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lyra* @ 2011 07 14, 15:41)
Man patinka Oxox drabužėliai, kokybiški, skylučių neatsirado, neišsitampė,tačiau kainos kandžiojasi  doh.gif Perku tik kai būna su nuolaida  smile.gif

drinks_cheers.gif
Patinka ir mums Oxox drabuzeliai ir ju kokybe thumbup.gif ,mes taip pat visada perkam kai buna nuolaidos,nes kainos tikrai nemazos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrude: 04 vasario 2012 - 16:25
Dalinuosi gera žinia, gal kam pravers:) galite gauti 20Lt nuolaida
nuolaidos kodas: oxoxpavasaris
Atsakyti
Joninių naktį nemiegosime, o apsipirkinėsime!!

Joninės stebuklų metas ir jau visai netrukus...
OXOX sveikina visus Jonus ir Janinas su šia nuostabia vasaros švente ir kviečia švęsti Jonines KARTU!!
Savo mylimiausiems pirkėjams dovanojame 10LT nuolaidą apsipirkti OXOX parduotuvėse.
Perkant internetu nuolaidos kodas: JONAS2012. Nuolaida galios 3 dienas: 06.22-06.24, perkant už 100Lt ir daugiau.
Atsakyti
Na kiek esame turėję, tai kokybė superinė, arba mum pakliūdavo kokybiški drabužėliai. Aplamai, man oxox labai gražūs modeliukai wub.gif .
Atsakyti