Įkraunama...
Įkraunama...

Oxox drabužėliai vaikams

Man tai nezinau, kai pasiziuriu OXOX rubeliai grazus, bet uzsisakyti kazkaip taip ir nesiryztu, nezinau kodel g.gif
Atsakyti
QUOTE(zweika @ 2012 07 10, 11:10)
Man tai nezinau, kai pasiziuriu OXOX rubeliai grazus, bet uzsisakyti kazkaip taip ir nesiryztu, nezinau kodel  g.gif

Labai kokybiškis rūbeliai, vien dėl kokybės juos perku, na kai kurie ir labai gražūs, kai kurie mažiau gražūs. Turėjau savo mergytei toki treningiuką, ir dar sportinį sijonėlį tokį patį ir timpas, tai dabar nešioja jau antra mano mergytė, spalvytės nei kiek nenublukusios, medžiaga nesiburbuliuoja, ji tokia tampraud trikotažo, bet neišsitampę, ir dar galiu pasakyti kad nemažai juos nešiojam o rūbelis kaip naujas, nesimato jokios nešiojimo žymės. Man tai jie super thumbup.gif Dabar pripirkau daug daugiau rūbelių iš naujos kolekcijos rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(orchidejaa @ 2011 11 06, 12:18)
Mums patinka oxox thumbup.gif , šį kart labai graži rudeninė kolekcija, nešiojam džinsines timpas, sarafaną, kol kas viskas thumbup.gif prieš tai turėjom medvilninį sarafaną kuris greit nuo skalbimo nubluko. Jei oxox rūbelių kainos būtų mažesnės pirktume daugiau smile.gif

Gal tas nublukimas priklauso nuo medžiagytės, nes mano rūbeliai nei kiek nenubluko.
Papildyta:
QUOTE(Camielle @ 2012 06 26, 18:39)
Na kiek esame turėję, tai kokybė superinė, arba mum pakliūdavo kokybiški drabužėliai. Aplamai, man oxox labai gražūs modeliukai  wub.gif .

Pritariu 4u.gif
Atsakyti
Turim dzemperiuka ir sijona. Drauges dukryte isaugo ir mums atidave. Mes jau irgi baigiam isaugti, taciau rubeliai neatrodo kad dvieju vaiku nesioti. Kokybiskas standus trikotazas, rubeliai formos neprarade, nesusiburbuliave. Dzemperiuko spalva siek tiek nusiskalbus, bet nereikia noret stebuklu. Jis buvo musu mylimiausias, tad skalbt tekdavo kas antra diena. Rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
Lapkričio 15 – 17 dienomis visoms OXOX
prekėms dovanojame net 30% nuolaidą! Jei bus šalta ir šlapia – užsisakykite prekes internetinėje svetainėje
www.eoxox.com, o firminėse parduotuvėse Vilniuje ir Kaune laukiame Jūsų bet kokiu oru!
Atsakyti

QUOTE(asedita @ 2012 11 15, 08:51)
Lapkričio 15 – 17 dienomis visoms OXOX
prekėms dovanojame net 30% nuolaidą! Jei bus šalta ir šlapia – užsisakykite prekes internetinėje svetainėje
www.eoxox.com, o firminėse parduotuvėse Vilniuje ir Kaune laukiame Jūsų bet kokiu oru!


pasinaudojom galimybe nusipirkti su nuolaida thumbup.gif kuo toliau tuo labiau patinka OXOX
Atsakyti
o gal kas bandėt gražinti prekes užsakytas internetu g.gif netiko mums dydis parašiau jiems emaila kad noriu pakeisti i didesni dydi bet jau 3d. jokio atsakymo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2012 11 23, 10:52)
o gal kas bandėt gražinti prekes užsakytas internetu g.gif  netiko mums dydis parašiau jiems emaila kad noriu pakeisti i didesni dydi bet jau 3d. jokio atsakymo g.gif

As dariau keitima. Netiko dydis, tai prasiau kad pakeisti galeciau parduotuvej. Norejau apziureti rubeli. Bendravom emailu, viska sutarem. Pabanddykit dar karta parasyti
Atsakyti
Taip pritariu oxox rubeliu kokybe thumbup.gif pernai pirkome si komplektuka. Tai ale tutu sijonukas wub.gif bet o taciau gal max valanda vaika prakankinau su juo ... nes kategoriskai pries tokius sijonus tai taip ir prastovejo spintoje tiek bliuskute tiek sijonukas nenaudojamas doh.gif beje rase dydi 86-92 bet labiau 92 ir kiek daugiau ... tada buvo apie 86 tai bliuskute is petuku man ciut platoka atrode ... na bet gal cia nuo vaiko priklauso nes manoji tai manikeneeee smile.gif

beje jei kuria sudomins galiu parduoti blush2.gif tadais mokejau netoli 100 lt ... parduociau zymiai pigiau blush2.gif atsiprasau kad bisk nevietoje skelbimas 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandraxa: 23 lapkričio 2012 - 18:25
Gaila bet jau randu minusų oxox rūbeliams, pirkau šias timpas, bet jos sakyčiau ne timpos o siauros kelnytės ,nes neapsitempia, yra pakankamai laisvos , nors mano dukrytė standartinė pagal savo amžių.
user posted image

šitos tipmos user posted image http://www.eoxox.com...os-4.html?is=18
ir šitos user posted image

pamažintos, ėmėm dydį 122/128 , atitinka 110/116 , lyginau sudėjusi su rožinėm pašiltintom 110/116 , tai visos vienodo ilgio , rolleyes.gif
Atsakyti
Dydziai tikrai buna kartais pamazinti g.gif Del to ir jiems patiems rasiau, tai atsake "vaikai skirtingi" Cia tipo mano vaikas nestandartinis, tuo tarpu maniske labai net standartine, nes kitu firmu rubai tinka kuo puikiausiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2012 11 26, 18:26)
Dydziai tikrai buna kartais pamazinti  g.gif Del to ir jiems patiems rasiau, tai atsake "vaikai skirtingi" Cia tipo mano vaikas nestandartinis, tuo tarpu maniske labai net standartine, nes kitu firmu rubai tinka kuo puikiausiai  biggrin.gif



rašiau ir aš jiems, bet dar negavau atsakymo. Suprantu kad vaikai visokie yra, bet čia mano minėtu atveju , skirtingi dydžiai etiketėse o ilgis vienodas, negerai verysad.gif
Atsakyti

OXOX prisideda prie šios geros nuotaikos ir tradiciškai, vaikų gynimo dienos proga, birželio 1, 2 ir 3 dienomis dovanoja 30% nuolaidą* visiems vaikiškiems drabužėliams OXOX, internetinėje bei firminėse parduotuvėse.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asedita: 01 birželio 2013 - 12:03