Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos 6 - 10 metų vaikams

mergaitem be konkurencijos - niekuciai kiciniai ( ypac wink.gif ) papuosalai, kosmetika vaikiska, kvepaliukai, rankinukai, muzikines dezutes ir pan. na zodziu kaip saugusioms panom, tik su vaikiskais elementais rolleyes.gif

Atsakyti
Mane sokiravo, kai dukrai pries pora metu padovanojo kosmetikos rinkini paauglems. Ji dziaugesi huh.gif , o as stengiausi negadinti sventes sad.gif Jei teveliai sutinka, tada, aisku, liuks.
O siaip tai ji pati nebezino, ko nori wink.gif - ir zaislu maziems, ir visai ne maziems skirtu daiktu smile.gif
Atsakyti
Maniskis tai devintojo gimtadienio proga visu paprase pinigu - mat uzsinorejo motorolerio, o mes jam pasiulem susitaupyt thumbup.gif tai jis pats visiem pranese kad nori taupyti motoroleriui ir jokiu kitokiu dovanu kad nenestu biggrin.gif
Atsakyti
Aš pirkau 9 mečiui riedlentę , šalmą ir apsaugas.Žinot visai nenusivylė.Daug kas dovanojo knygas ir jam jos patiko.Niekada nesiimčiau dabar dovanoti pinigų.Daug kas sako, kad tai gadina vaiko požiūrį, jis labiau sumaterelėja.Dovana manau turi būti iš širdies ir suteikti žmogui džiaugsmą.Niekada dabar neklausiu ką nupirkti, o dažniau bendraudama su vaiku išgirstu jo norą.O kai nuperku, jam tai būna siurprizas, nes dovaną gauna tokią, apie kokią svajojo, net nesupranta iš kur aš tai sužinojau..
Atsakyti
Šį savaitgalį ir manęs vėl laukia toks galvos skausmas. Devynmečio gimtadienis.
Paskaičiau jūsų mintis. Tikrai pinigai man neatrodo pati geriausia dovana, na nebent vaikas žino ko nori ir tam konkrečiam tikslui taupo.
Visai neseniai mačiau kuo pavirto vaiko klasioko gimtadienio metu gauti pinigai: kalnu traškučių, čiupa čiupsų ir pan...

dabar galvoju apie tokią mažytę radiją su ausinėmis arba didelį prožektorių g.gif
Atsakyti
Mano sūnui už kelių dienų 8 sueina ax.gif
Tai tarp geidžiamiausių dovanų "Monopolis" ir futbolo kamuolys biggrin.gif
Seneliai (mano tėvukai) jau nupirko jam kamuolį, tai jis pirmą dieną net miegojo su juo... biggrin.gif
O aš nžn, ar pirkti jam "Monopolį" ar palikti tą dovaną kitiems: nes mes apie kompiuterį mąstom, bet ar nebus per "šikarna" dovana, kad paskui "riebiau" neužsinorėtų? g.gif
Dėl knygų: tikrai thumbup.gif dovana, o ypač aukščiau minėtosios enciklopedijos.
Maniškis su pirmokėlio enciklopedija nesiskyrė kokius 2-3 mėnesiu, kaip biblija visur nešiodavosi biggrin.gif O prieš porą dienų užėjau į knygyną ir nupirkau A.Lindgren knygą apie Lotą (tokia nelabai girdėta) - ir ką jūs galvojat? Beliko skaityti keli puslapiai thumbup.gif O knyga pakankamai stora ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilione @ 2005 05 27, 13:10)
O prieš porą dienų užėjau į knygyną ir nupirkau A.Lindgren knygą apie Lotą (tokia nelabai girdėta) - ir ką jūs galvojat? Beliko skaityti keli puslapiai thumbup.gif  O knyga pakankamai stora ax.gif


Mano sūnus tą knygą "Lota iš pramuštgalvių gatvės" irgi antrą dieną skaito neatsitraukdamas
Atsakyti
O mes tai dazniausiai jau tokiems vaikams dovanojame cekius is zaislu planetos, knygyno. maniskis irgi yra gaves tokiu cekiu ir labai dziaugesi. Reikejo pamatyti, kaip jis ilgai ir atsakingai rinkosi sau dovana uz tuos cekius. thumbup.gif
manau cekis labai gera dovana - vaikas issirenka ka nori. Juk kai nezinai kokie norai, labai jau sunku su saunia dovana itaikyti.
Juk ir suauge labai megsta cekius gauti ir issirinkti tikrai ta ko norisi. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Maniškei kyga taip pat laukiamiausia dovana. Tačiau džiaugiasi visomis dovanomis, visos jai būna brangios ir visom atranda vietą. Kai eina į draugės dimtadienį visada pasiklausia, ko ši norėtų.
Atsakyti
Praeitą savaitę buvome vieno devynmečio gimtadienyje, patikslinu berniuko. Niekaip neatspėsite, kas buvo dovana numeris vienas. Visi svečiai tėvų tokio dalyko puolė prašyti.

Ogi, žmogelis, kurio galvą palaistai ir išlenda žolė plaukai tongue.gif
Atsakyti
Na va. Prisiskaičiau aš čia apie piratų enciklopedijas ir niekur nerandu cry.gif . Visur sako sena knyga. O tik prieš pusę metų gyrėtės, kad pirkot ir man reikia cry.gif . Gal kas žinot kur Kaune galima būtų gauti? Ar bent kokia leidykla išleido?
Atsakyti
Krikšto dukrytė pradeda eiti į pirmą klasę.Norėčiau padovanoti ką nors ta proga.Visos priemonės mokyklai jau supirktos įskaitant ir kuprinę ir visas smulkmenas.Patarkite ką galėčiau padovanoti?Buvau sumanius pirkti knygą"Pradinukų enciklopediją",tik nežinau ar atneš realios naudos.Knygas ji pavarto.Nesinori,kad dulkėtų lentynoje.
Atsakyti