Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos 6 - 10 metų vaikams

Enciklopedija labai tinka mano manymu. Nesu varčiusi būtent "pradinukų enciklopedijos", todėl negaliu patarti. Mano sūnus yra gavęs dovanų daug specializuotų enciklopedijų vaikams: apie gyvūnus, kosmosą, žemę. Tikrai buvo vartomos ir skaitomos. Dar maniškį labai sužavėjo pasaulio atlasas skirtas moksleiviams, mat domisi svetimomis šalimis, jų pinigais, sostinėmis ir pan.

4u.gif
Atsakyti
PIRKČIAU ENCIKLOPEDIJĄ AR KOKIĄ KITĄ PAŽINTINĘ KNYGĄ. MAN KAŽKAIP SIMBOLIŠKA IR SUSIJĘ SU MOKSLU. ŽINOMA, KITA PROGA TIKTŲ IR PAPUOŠALIUKAI, BET MOKSLO IR ŽINIŲ PRADŽIAI RINKČIAU BŪTENT TOKIĄ DOVANĄ.
Atsakyti
O gal geriau paklausti būsimos pirmokės? Gal jai labai, labai kažko reikia, svajoja. smile.gif
Atsakyti
artėja kalėdos, o aš kad ir kaip laužyčiau galvą, niekaip negaliu sugalvoti ką nupirkti dovanų tokiam paaugliui, kad būtų kažkas įdomaus ir nelabai brangaus blush2.gif Pačios vaikai dar maži, tai nelabai turiu patirties kas tokius paauglius domina. Labai prašau patarimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristeu @ 2006 11 16, 13:13)
artėja kalėdos, o aš kad ir kaip laužyčiau galvą, niekaip negaliu sugalvoti ką nupirkti dovanų tokiam paaugliui, kad būtų kažkas įdomaus ir nelabai brangaus blush2.gif Pačios vaikai dar maži, tai nelabai turiu patirties kas tokius paauglius domina. Labai prašau patarimo  ax.gif


na tai priklauso nuo paauglio.Kazkas susije su jo hobiu ar pomegiais. Kiek man teko susidurti tai kas nors susijusio su kompiuteriais, arba muzika, arba sportu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bugen @ 2006 11 16, 13:30)
na tai priklauso nuo paauglio.Kazkas susije su jo hobiu ar pomegiais. Kiek man teko susidurti tai kas nors susijusio su kompiuteriais, arba muzika, arba sportu 4u.gif

tame ir esmė, kad nebendraujame labai artimai, todėl nežinau jo pomėgių, o per šventes teks važiuoti į svečius, tai vis tiek kažką simboliškai reikia nupirkti, nenuvažiuosi gi tuščiom rankom.
Atsakyti
na, prisimenu, ka mano tevai visad dovanodavo pusbroliui, ir ka as visuomet gaudavau ta pacia proga nuo giminiu -- voka su 100 Lt. visiskai neoriginalu, bet niekad neprasausi pro sali.bigsmile.gif
Atsakyti
Mes pernai pirkome dekla kompaktams susideti...... ar muzikai ar kompiuteriui vis tiek tinka...... atrodo vaikis dziaugesi.... o gal siaip mandagus papuole.... nu bet panaudos kur nors wink.gif
Atsakyti
as siuliciau padavoti kokia nors knyga apie paaglius.
siulau sia:
http://www.knyguklub...darant_tai/3157


o daugiau knygu gali pamatyti cia
Atsakyti
Sveikos,kal galit patarti,ką padovanot dešimtmečiui,kad jam būtų dovana įdomi ir po kelių dienų nesimėtytų pamiršta.Pernai dovanojom enciklopediją( pats norėjo).Šįmet knygų jau nebenori.
Atsakyti
patarti ka padovanoti yra sunku g.gif nesvarbu koki zaisla ar zaidima padovanosite jis tik pirmas dienas zais o po to bus numestas ir tik kartais prisimins ir zais bigsmile.gif pirmiausia jo paklauskite ko jis noretu.gal turi koki issvajota nora. biggrin.gif mano vaikas paprase kad padovanociau mp3 grotuva.jis ji gavo bet kiekviena diena jis neklauso schmoll.gif .sako nusibosta.tai svarbu vaiko noras juk jo gimtadienis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

-------------------------------
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Ir aš pagalvojau apie mp3.Tikriausiai jį ir pirksime.Ačiū
Atsakyti