Įkraunama...
Įkraunama...

L'Occitane kosmetika

QUOTE(Gustuke @ 2008 01 20, 16:24)
tikriaus ne, ten kažkoks ypatingas pasiūlymas, gal perkant tam tikras prekes? g.gif beje norėjau paklaust kiek kainuoja tie tepami kvepalai?žiūrėjau bet kažkaip primiršau kainą ax.gif

29 lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 01 20, 15:28)


dėkui 4u.gif
Atsakyti
Pvz. Jei as perku sampuna,balzama plaukams ir 1 smilkala,tai bus 30% nuolaida? Ar kiekvienas daiktas turi kainuoti nepigaiau uz 15 lt?
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 01 20, 16:20)
Pvz. Jei as perku sampuna,balzama plaukams ir 1 smilkala,tai bus 30% nuolaida? Ar kiekvienas daiktas turi kainuoti nepigaiau uz 15 lt?

abejoju, seniau kiek pamenu budavo, pvz perki tris muilus - tai jiems nuo bendros sumos 30 % nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 01 20, 16:20)
Pvz. Jei as perku sampuna,balzama plaukams ir 1 smilkala,tai bus 30% nuolaida? Ar kiekvienas daiktas turi kainuoti nepigaiau uz 15 lt?
pažiūrėk į įdėtą paveiklsiuką, apačioje * pažymėta, visoms prekėms nuo 15 lt mirksiukas.gif

gaila, nebeužėjau į Loccitane šiandien, na bet dar yra laiko g.gif mane sudomintų tas taukmedžio sviestas indelyje, 19 litų atrodo mažas...mano šerpetojančiam veidukui patiktų tikriausiai unsure.gif nes TBS nusivyliau....visgi TBS ne man, dabar noriu bandyt loccitane ir lerbolario blush2.gif
Atsakyti
sakykit, o ar yra lietuvoj sitas blizgesiukas ir jei yra kokia kaina?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 20 sausio 2008 - 18:29
QUOTE(BlackDee @ 2008 01 20, 16:12)
Tai jei 30% uz 3 prekes, tai reik suprasti 50% uz 5 (nes neparasyta)?  g.gif


50 proc. taikoma tam tikroms pažymėtoms prekėms: medaus linijai, šlamučių ir dar kažkam. Taip pat apdaužytiems muilams, kurie tik praradę prekinę išvaizdą, bet savo savybių - ne smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Olivia* @ 2008 01 20, 17:20)
Pvz. Jei as perku sampuna,balzama plaukams ir 1 smilkala,tai bus 30% nuolaida? Ar kiekvienas daiktas turi kainuoti nepigaiau uz 15 lt?


Reikės pirkti 10 smilkalų smile.gif nes 1 vnt. kainuoja 1,50 Lt
Atsakyti
ar l'occitane galima atrasti kūno šveitiklių? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2008 01 20, 19:01)

Reikės pirkti 10 smilkalų smile.gif nes 1 vnt. kainuoja 1,50 Lt

As irgi taip ir pagalvuojau. Bet jei imsiu sapmuna ir balzama tai gausiu 20% nuolaidele smile.gifsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 01 20, 20:12)
As irgi taip ir pagalvuojau. Bet jei imsiu sapmuna ir balzama tai gausiu 20% nuolaidele smile.gifsmile.gif


tikrai taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2008 01 20, 18:57)
sakykit, o ar yra lietuvoj sitas blizgesiukas ir jei yra kokia kaina?
user posted image

yra pirkti, tiksliau bent jau buvo.. pati turiu, tik pas mane su roziu ziedais smile.gif man patinka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 20 sausio 2008 - 23:11
QUOTE(daite @ 2008 01 19, 23:31)
Labas vakaras,

Domiuosi, ar yra L'Occitane ko nors veiksmingo riebiai ir spuoguotai veido odai?

Iš anksto dėkoju už atsakymus.  4u.gif



as apsiprekinau sestadieni.nusipirkau levandu acta spuogams gydyti kaina41lt tokia mazyte bonkute ,bet galiu pasakyti NEREALUS!!!!! beproto vertas ir kainos ir konsultanciu patarimu ,po duso patepiau spugus po minutes nepilnos nubalo tikrai patariu pirkti smile.gif dar nusipirkau grozio alieju ir vynuogiu kauliu ale stangrina kuna bet gailiuosi jauciuosi labai riebaluota sad.gif dar prigriebiau verbenu duso zele toks kvapas uostau ir uostau biggrin.gif
Atsakyti