Įkraunama...
Įkraunama...

L'Occitane kosmetika

Eisiu savaitgali apsipirkti! brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 01 21, 18:05)
Eisiu savaitgali apsipirkti! brunette.gif

ir ka planuoji pirkti? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 01 20, 23:09)
yra pirkti, tiksliau bent jau buvo.. pati turiu, tik pas mane su roziu ziedais  smile.gif  man patinka

va siandien buvau, tai maciau tik rinkinuka(buvo 3 blizgiai, sitas medaus, roziu ir dar kazkoks). Po viena nemaciau pirkti. o kiek tu mokejai?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 01 21, 18:07)
ir ka planuoji pirkti?  mirksiukas.gif
Kaip visada:) Sampuna ir balzama su eteriniais aliejais. Daugiau finansai neleidzia... O taip pirkciau dar Vynuogiu zele
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2008 01 21, 18:14)
va siandien buvau, tai maciau tik rinkinuka(buvo 3 blizgiai, sitas medaus, roziu ir dar kazkoks). Po viena nemaciau pirkti. o kiek tu mokejai?

as tai pries kaledas buvau, tai buvo ir rinkinuku ir atskirai po viena.. uz viena mokejau 39 lt smile.gif

QUOTE(Olivia* @ 2008 01 21, 18:21)
Kaip visada:) Sampuna ir balzama su eteriniais aliejais. Daugiau finansai neleidzia... O taip pirkciau dar Vynuogiu zele
smile.gif

aha kainos tai nemazos, o norisi daug ka pabandyt bigsmile.gif
Atsakyti
Gal esate kuri naudojus muiliukus iš Loccitan'o? Ar jie verti tokios kainos?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkcena @ 2008 01 21, 19:23)
Gal esate kuri naudojus muiliukus iš Loccitan'o? Ar jie verti tokios kainos??  g.gif

As sunaduojau pora,Alyvuogiu ir dar kazkoki,man nepatiko....
Atsakyti
ačiū už ats 4u.gif g.gif
lauksiu dar nuomonių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Turkcena: 21 sausio 2008 - 18:39
A Alyvuogiu muilas patiko,tik kitas berods rozinis kazkoks nepatiko. Alyvuogiu muilas apie 30 lt kainavo...
Atsakyti
QUOTE(Turkcena @ 2008 01 21, 19:23)
Gal esate kuri naudojus muiliukus iš Loccitan'o? Ar jie verti tokios kainos??  g.gif


Aš perku muilus su taukmedžio sviestu, jų būna visokių kvapų ir kainuoja 15 Lt. Galiu pasakyti, kad su praduotuviniais muilais net nėra ko lyginti, nes nesausina odos, skaniai kvepia ir netežta muilinėje kaip visi kiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 01 21, 18:21)
Kaip visada:) Sampuna ir balzama su eteriniais aliejais. Daugiau finansai neleidzia... O taip pirkciau dar Vynuogiu zele
smile.gif


As kai prekinausi, tai vynuogiu zele 50 ml., buvo uz puse kainos, t.y. 16,50 Lt. , aisku neatsilaikiau tongue.gif , bet galvoju ar nuo tokio kiekio pajausiu poveiki g.gif .

Niu as irgi dar tiek daug noreciau pasiimti... ai geriau negalvot apie tas nuolaidas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ragane @ 2008 01 22, 11:13)
As kai prekinausi, tai vynuogiu zele 50 ml., buvo uz puse kainos, t.y. 16,50 Lt. , aisku neatsilaikiau  tongue.gif , bet galvoju ar nuo tokio kiekio pajausiu poveiki  g.gif .

Niu as irgi dar tiek daug noreciau pasiimti... ai geriau negalvot apie tas nuolaidas  schmoll.gif

50 ml tai labai mazai,gal net savaitei neuzteks. Man 200 ml bonkutes menesiuj uztenka.
Atsakyti