Įkraunama...
Įkraunama...

L'Occitane kosmetika

QUOTE(Auksuole @ 2008 01 21, 19:49)
Aš perku muilus su taukmedžio sviestu, jų būna visokių kvapų ir kainuoja 15 Lt. Galiu pasakyti, kad su praduotuviniais muilais net nėra ko lyginti, nes nesausina odos, skaniai kvepia ir netežta muilinėje kaip visi kiti smile.gif

aišku 4u.gif gal reiks pabandyti...
Atsakyti
QUOTE(NightGirl @ 2008 01 18, 22:21)
ooo, o gal bandet kas kauke su eteriniais alieljais plaukams? is tos serijos kur sampunai visi? aromatologija ar kaip ten ta serija?


Ta kauke tikrai geras daiktas thumbup.gif Verta kainos. Pas mane yra suteikianti blizgesi, ji ir glotnina. Mano plaukai linke banguotis ir "pustis" nuo dregmes, tai issiplovus galva ir pasitepus kauke belieka tik dregnus plaukus issukuoti ir atrodo liuks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkcena @ 2008 01 21, 18:23)
Gal esate kuri naudojus muiliukus iš Loccitan'o? Ar jie verti tokios kainos??  g.gif

as naudojau laaabai daug ivairiu.. ypac istrigo sandalmedzio muilas, musu seima 4 asmenys, tai naudojom puse metu.. na mes muila tik rankom plaut naudojam.. tai as manau kad tikrai ilgai, ten ir gabalas geras.. kainuoja 28 lt. tai dabar kai su nuolaida isvis gerai net 2 pasiemiau, siaip bandziau ir kitus .. labai jau nuo roziu, mimozos ir migdolu kvepia visa vonia, net iseit is jos nesinori. muiliukai virs 10lkt, apie 12 mazdaug thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Mataite @ 2008 01 22, 12:56)
Ta kauke tikrai geras daiktas thumbup.gif  Verta kainos. Pas mane yra suteikianti blizgesi, ji ir glotnina. Mano plaukai linke banguotis ir "pustis" nuo dregmes, tai issiplovus galva ir pasitepus kauke belieka tik dregnus plaukus issukuoti ir atrodo liuks smile.gif

tai reiks ir man issibandyt.. oi pinigu leidimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 01 20, 12:43)
ne ne roziu tikrai.. va radau paveiksliuka, atrodo sie:
user posted image
Eau des Vanilliers Solid Perfume

dar norejau paklaust, kiek kainuoja pas mus migdolu prausimosi aliejus?
user posted image
Papildyta:
pati klausiu ir pati atsakau  lotuliukas.gif  66 lt kainuoja (radau pas save kataloga)

Man sitas aliejus thumbup.gif , nusiperku koki kita, bet vel gryztu prie sio. Tikrai labai fainas
Atsakyti
QUOTE(Rudakis @ 2008 01 24, 09:54)
Man sitas aliejus thumbup.gif , nusiperku koki kita, bet vel gryztu prie sio. Tikrai labai fainas

o gal esi bandzius ir aliejuka ir po prausimosi? ten maciau lygtai purskiamas toks yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 01 24, 11:53)
o gal esi bandzius ir aliejuka ir po prausimosi? ten maciau lygtai purskiamas toks yra  g.gif

man atrodo kalbi apie migdolu - obuoliu priemones, tai cia veidui butu.. jei teisingai tave supratau
Atsakyti
QUOTE(NightGirl @ 2008 01 24, 22:54)
man atrodo kalbi apie migdolu - obuoliu priemones, tai cia veidui butu.. jei teisingai tave supratau



Yra aliejus migdolų vien tik.
Atsakyti
QUOTE(zaiza~ @ 2008 01 24, 22:13)
Yra aliejus migdolų vien tik.

ai zinau, jis fainas, bet labiau sausai odai.. nors siaip pakankamai greitai susigeria, as labiau pieneli migdolu megstu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NightGirl @ 2008 01 24, 23:34)
ai zinau, jis fainas, bet labiau sausai odai.. nors siaip pakankamai greitai susigeria, as labiau pieneli migdolu megstu  smile.gif



Tą kur pailgoj bonkutėj toks kaip gelis? Ar tą, kur kaip kremas "milk concentrate"?
Atsakyti
QUOTE(zaiza~ @ 2008 01 24, 22:49)
Tą kur pailgoj bonkutėj toks kaip gelis? Ar tą, kur kaip kremas "milk concentrate"?

http://www.loccitane...4...p;l=2&s=385
va sitas
Atsakyti
QUOTE(NightGirl @ 2008 01 25, 00:41)

va sitas



Tai cia tas aliejus, o buvo kalbeta dar apie pieneli, tai man ir idomu kuris ten smile.gif
Atsakyti
Papasakosiu savo trumpą patirtį su l'occitane. Pirkau kaukę plaukams, skirta dažytiems, suteikianti spindesį. O kad gaučiau nuolaidą, tai dar ir šampūnu dažytiems plaukams susigundžiau. Šampūnas su šventagaršvės, levandos ir snapučio eteriniais aliejai. Na, man trūksta putojimo, kažkaip neskalsiai gaunasi. Dar man greit atsiranda pleiskanų, tai po 4 karto jau pajaučiau, kad oda jautrėja. Kaukė su saulėgrąžų ir kviečių aliejais, plaukai tikrai po to gerai šukuojasi, būna glotnūs ir net žvilga. Bet man kvapas gal per stiprus, ypač kai pasikvėpini, tai pjaunasi.Ir dar paprašiau paakių kremo mėginėlio, tai gavau 7 rūšių; 3 paakių ir 4 veido. Taigi reziume; paakiams patiko Ultra rich eye balm su taukmedžio sviestu, kviečių baltymais ir medetkų ekstraktu, o veidui- Ultra confort serum su taukmedžio sviestu ir medvilnės ekstraktu ir toks pats kremas su medvilnės ir saldymedžio ekstraktu. Mano oda tokia tarp normalios ir sausos. Čia Hyper maximos parduotuvėlės konsultantė pasitaikė tokia dosni 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artistė: 26 sausio 2008 - 13:40