Įkraunama...
Įkraunama...

L'Occitane kosmetika

Siandien nupirkau su 30% nuolaida thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif user posted image smile.gif user posted image smile.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(justem @ 2008 01 21, 04:09)
as apsiprekinau sestadieni.nusipirkau levandu acta spuogams gydyti kaina41lt tokia mazyte bonkute ,bet galiu pasakyti NEREALUS!!!!! beproto vertas ir kainos ir konsultanciu patarimu ,po duso patepiau spugus po minutes nepilnos nubalo tikrai patariu pirkti smile.gif
o tai čia visur tuos spuogiukus galima patept? ar ilgai galioja? bo pas mane nedaug tų spuogų, bet kartais pasitaiko?

o aš likau ant ledo...nupuoliau šiandien- norėjau griebt taukmedžio sviesto mažą dėžutę rolleyes.gif nėra verysad.gif nius nusiminiau, pašliaužiojau dar truputį, bet jau nieko nebesinorėjo, nes neinori pasiduoti inercijai ir prisipirkti nesąmonių visokių cool.gif

kas dar gero yra Loccitane? g.gif
Atsakyti
user posted image Isbandziau Vynuogiu muila. Kvapas pasakiskas! Bet pats muilo gabalas kaip nazdakas biggrin.gif nes... nes.... Muilas sveiciamasis!! Bendrai-super+++++ kaip ir visa Vynuogiu linija! brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 01 26, 21:22)
user posted image Isbandziau Vynuogiu muila. Kvapas pasakiskas! Bet pats muilo gabalas kaip nazdakas  biggrin.gif nes... nes.... Muilas sveiciamasis!! Bendrai-super+++++ kaip ir visa Vynuogiu linija!  brunette.gif

kiek sis muilas kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 01 26, 21:31)
kiek sis muilas kainuoja?

29 lt. Man isejo nemokamai,nes pirkau sampuna ir balzama plaukams ir gavau 30% nuolaida smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif p.s. Labai patiko apternavimas Gedimino pr.,nes maloni tamsiaplauke pardaveja iskarto viska paskaiciavo su nuolaida,ir pasiule man tinkama varianta.
Atsakyti
QUOTE(zaiza~ @ 2008 01 25, 09:29)
Tai cia tas aliejus, o buvo kalbeta dar apie pieneli, tai man ir idomu kuris ten  smile.gif

niu taip, mes kalbejom apie alieju, o as naudoju pieneli mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar buvo paskutinė nuolaidų diena, spėjau apsipirkt thumbup.gif

Pajamiau:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Dar smilkalams buvo nuolaida 50 procentų - pasiėmiau ir vazeliną medaus lūpos, bet šis nepatinka, tokie gabliukai lieką ant lupų, kažkaip neaaa doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lexusia: 31 sausio 2008 - 09:47
.. As siandien norejau uzsukt,bet ziuriu kad nuolaidu jau nera... Aaa gaila!
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 01 31, 20:54)
.. As siandien norejau uzsukt,bet ziuriu kad nuolaidu jau nera... Aaa gaila!


Aha, akcijos baigėsi. Uosčiau šiandien naują apelsinų seriją. Skani, bet mažai kuom skiriasi nuo senosios. Be to, kvepalų kaina kaip visada 139lt, o kiekis 60ml. Va kaip L'occitane gudraut pradėjo biggrin.gif
Atsakyti
Pirkau ranku krema su taukmedzio sviestu (kazko nemoku paveikslelio ikelti). Labai maloniai tepasi, gerai susigere, bet panasu, kad as jam alergiska doh.gif Gerai, kad mazaja pakuote pirkau

Atsakyti
QUOTE(BElge @ 2008 02 01, 16:55)
Pirkau ranku krema su taukmedzio sviestu (kazko nemoku paveikslelio ikelti). Labai maloniai tepasi, gerai susigere, bet panasu, kad as jam alergiska  doh.gif Gerai, kad mazaja pakuote pirkau

o kodel sakai , kad alergiska? kas nutiko? siaip taukmedzio sviestuj neturetu but alergijos, nes juo net kudikius galima tept, gal koks kt ingridientas ieina i jo sudeti...
Atsakyti
QUOTE(NightGirl @ 2008 02 02, 21:30)
o kodel sakai , kad alergiska? kas nutiko? siaip taukmedzio sviestuj neturetu but alergijos, nes juo net kudikius galima tept, gal koks kt ingridientas ieina i jo sudeti...


Ismete rankas nieztinciais spuogiukais unsure.gif Nuo sio kremo nebaisiai, galiu ir toliau naudoti, bet tikriausiai yra kazkoks ingredientas, kuris nepatiko
Atsakyti